Page 5 of 10
Posted: 23:26 13. Jun 2007
by Sylmael
Na Alhambrii som bol na chvilu pozriet. A sa mi tam strasne pacilo ze na tom mini ostrove bol pribeh naviazany na minulost ostrova a par lokacii v ktorych sa dalo nadherne vymyslat a tvorit rozne situacie pre roleplay. Skoda ze im to tam nejak vyhaslo.

Posted: 23:39 13. Jun 2007
by Daanri
No to sa mi az tak nepacilo...prave naopak...sa mi zdalo divne ze kazdy zacinal na ostrove v podstate vo vezeni...v podstate kazdy dobrodruh bol byvaly vezen z Iffu...ak myslis teda ten ostrov na zaciatku.
Posted: 23:42 13. Jun 2007
by Sylmael
Jop ten ostrov. Problem bol ten ze ostatne starty neboli dorobene. Ale ved sa to dalo vsetko zahrat. Ja som to bral ako newbie vycvikovy tabor, kde si hrac osvoji zaklady sveta a nauci sa splynut s prostredim do ktoreho bol vsadeny.
Este spominam na tu studnu, ci planovanie uteku a stavanie plte za mestom. Skoda ze to uz nedohram kedze je server dlhodobo zas offline.
Posted: 23:47 13. Jun 2007
by Daanri
Prave preto ze to nebolo dodelane tak to bolo divne...ale ako vycvikovy tabor to bolo vhodne...ja osobne som sa tam naucil zaklady RP hry a zaklady NWN...vdaka par skvelym hracom z Alh

... najlepsie bolo tak ci tak bludisko v majaku so samotnym sefom a chram temnych uctievacov...
Posted: 19:12 14. Jun 2007
by Sylmael
Hm, divne.. Thalia je tiez z velkej casti nedorobene a nevravis o nej ze je divna. Tak preco potom takto potupovat iny svet na ktorom jeho tvorcovia makali a hraci mali z neho radost? Ale nic.. nevsimaj si co pisem.. blabla.. achjo.
otazka na team : Budu casom subrasy? Ako drow, ci duergar alebo nieco podobne.
Posted: 19:20 14. Jun 2007
by steel_martin
Jj..

ať je koho beztrestně mlátit na potkání..

Posted: 19:21 14. Jun 2007
by Daanri
Ehm neviem kde vidis v mojom prispevku ze potupujem Alh? Na tom svete som zacinal a vazim si kazdu jeho cast a kazdeho kto ho vytvaral, ale nebrani mi to povedat, ze to bolo proste z mojho pohladu divne...ak to povazujes za hanobenie tak si utried laskavo pojmy...pretoze mas v nich asi chaos.
Odpoved na subrasy: nechaj sa prekvapit...

Posted: 19:23 14. Jun 2007
by Sylmael
Aha cize budu subrasy. *nazrie do buducnosti* ROFL
Posted: 21:17 14. Jun 2007
by Rejty
Posted: 21:29 14. Jun 2007
by Sylmael
To s tou Thaliou bolo len porovnanie. Nepochopil si tu ironiu v mojom prispevku.

Btw co takto nove smajli na forum?
Posted: 21:35 14. Jun 2007
by Rejty
Taky kdo to ma furt chapat

Novi smajlici by byli fajn. Koukam, ze tu mas samy novy a jeste pohyblivy

Posted: 21:38 14. Jun 2007
by jaara
novy smajly by se mohli zavest.. me spis zaujmul sylmovo podpis
Posted: 21:43 14. Jun 2007
by Sylmael
Pekny tucnak co?

Posted: 21:43 14. Jun 2007
by Rejty
Tak sup s tema smajlama na forum

Posted: 21:44 14. Jun 2007
by jaara
Sylmael wrote:Pekny tucnak co?

spis to, jak casto ho menis
