Page 5 of 6

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 21:36 07. Apr 2009
by Krata
Tak jo, někdy dáme fight.. stačí mi 5x NPC Gordul :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 21:37 07. Apr 2009
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: Rejty si taky něco vybere a neboj myslím že tě vyřídí rááz dváá :lol:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 22:48 03. May 2009
by Czech_Luthor
Mě vyšlo teda... chaotic good elf bard a hned zaním chaotic good elf ranger ;) Asi pro mou lásku v cestování, pití, srandu, kempování, lásku k přírodě a konečně literaturu ;)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:17 15. Aug 2009
by LDamian
V reálu nějaký prapodivný build válečníka - čaroděje - mnicha. Lawfull neutral az lawfull good.

Podle testu lawfull good human fighter.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:17 16. Aug 2009
by Ajax the Great
Mno tak podle testu....Lawful good dwarf paladin....souhlasí to až na toho trpaslíka, radši člověk :D :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:23 16. Aug 2009
by Krata
co máš proti trpaslikum? Budeš mít pupek, budeš nade vše milovat pivo, budeš mít pořádnej, fešnej chlapskej vous :)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 18:18 16. Aug 2009
by Czech_Luthor
Na druhej pokus ... Chaotic Evil Dwarf barbarian

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 19:59 16. Aug 2009
by cmon
vyslo mi:
přesvědčení: zmateně dobrý
rasa: člověk
povolání: bard

jinak půlroka jsem měl -4 a barbara -6 :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 20:46 16. Aug 2009
by jachyra
;DDD no tak ako na tomto som sa fakt musela zasmiať, čo mi vyšlo:

Chaotic Good Human Fighter

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 22:59 16. Aug 2009
by MaSo
Tak já sem : Chaotic Good Human Barbarian
s tim bych se dokazal aji smiřit....až na toho barbara....myslim že sem spiš vic takovy společensky(jak mi řika horoskop podle znameni mam sklony k exibisionismu :-D) což ostatně dokazuje povolani ktere kolisa jen těsně za barbarem....bard....jinak se stejnym počtem bodu mi vyšel ještě trpajzlik....to bych si taky nechal líbit :-D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 08:54 17. Aug 2009
by Czech_Luthor
Nooo a třetí pokus, to zrovna včera když sem byl pěkně naštvanej...

Chaotic Evil Human Black Guard

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:13 17. Aug 2009
by ravangorn
Heh, tak jsem si taky zkusil.
Chaotic Neutral Elf Cleric/Ranger
Chaotic Neutral characters are unstable, and frequently insane. Tahle věta se mi fakt zalíbila :D
Takovej kněz mixlej s rangerem by mohlo i sedět. Ale ve světě PB by se asi moc nechytal :)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 11:04 17. Aug 2009
by Radim
Tak s tímhle bych se i stotožnil :mrgreen: :mrgreen:

True Neutral Half-Elf Mage Fighter

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 13:20 17. Aug 2009
by -RoF-
Mě vyšlo přesně co jsem čekal.

Chaotic Neutral Elf Bard

Sice to tam tíhlo i k pravé neutralitě, ale ten chaos tam byl stejně.

Možná je to ovlivněné tím, že teď hraju Chaoticky neutrální elfku a druidku. :wink:

Dík je to krásný test.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 13:57 17. Aug 2009
by kucik
Divný. Pokaždý Neutral Evil Human Barbarian :)