Page 5 of 6
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 21:36 07. Apr 2009
by Krata
Tak jo, někdy dáme fight.. stačí mi 5x NPC Gordul

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 21:37 07. Apr 2009
by Tretas
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 22:48 03. May 2009
by Czech_Luthor
Mě vyšlo teda... chaotic good elf bard a hned zaním chaotic good elf ranger

Asi pro mou lásku v cestování, pití, srandu, kempování, lásku k přírodě a konečně literaturu

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:17 15. Aug 2009
by LDamian
V reálu nějaký prapodivný build válečníka - čaroděje - mnicha. Lawfull neutral az lawfull good.
Podle testu lawfull good human fighter.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:17 16. Aug 2009
by Ajax the Great
Mno tak podle testu....Lawful good dwarf paladin....souhlasí to až na toho trpaslíka, radši člověk

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:23 16. Aug 2009
by Krata
co máš proti trpaslikum? Budeš mít pupek, budeš nade vše milovat pivo, budeš mít pořádnej, fešnej chlapskej vous

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:18 16. Aug 2009
by Czech_Luthor
Na druhej pokus ... Chaotic Evil Dwarf barbarian
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 19:59 16. Aug 2009
by cmon
vyslo mi:
přesvědčení: zmateně dobrý
rasa: člověk
povolání: bard
jinak půlroka jsem měl -4 a barbara -6

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 20:46 16. Aug 2009
by jachyra
;DDD no tak ako na tomto som sa fakt musela zasmiať, čo mi vyšlo:
Chaotic Good Human Fighter
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 22:59 16. Aug 2009
by MaSo
Tak já sem :
Chaotic Good Human Barbarian
s tim bych se dokazal aji smiřit....až na toho barbara....myslim že sem spiš vic takovy společensky(jak mi řika horoskop podle znameni mam sklony k exibisionismu

) což ostatně dokazuje povolani ktere kolisa jen těsně za barbarem....bard....jinak se stejnym počtem bodu mi vyšel ještě trpajzlik....to bych si taky nechal líbit

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 08:54 17. Aug 2009
by Czech_Luthor
Nooo a třetí pokus, to zrovna včera když sem byl pěkně naštvanej...
Chaotic Evil Human Black Guard
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 10:13 17. Aug 2009
by ravangorn
Heh, tak jsem si taky zkusil.
Chaotic Neutral Elf Cleric/Ranger
Chaotic Neutral characters are unstable, and frequently insane. Tahle věta se mi fakt zalíbila
Takovej kněz mixlej s rangerem by mohlo i sedět. Ale ve světě PB by se asi moc nechytal

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 11:04 17. Aug 2009
by Radim
Tak s tímhle bych se i stotožnil
True Neutral Half-Elf Mage Fighter
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 13:20 17. Aug 2009
by -RoF-
Mě vyšlo přesně co jsem čekal.
Chaotic Neutral Elf Bard
Sice to tam tíhlo i k pravé neutralitě, ale ten chaos tam byl stejně.
Možná je to ovlivněné tím, že teď hraju Chaoticky neutrální elfku a druidku.
Dík je to krásný test.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 13:57 17. Aug 2009
by kucik
Divný. Pokaždý Neutral Evil Human Barbarian
