Page 5 of 14
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 14:42 16. Apr 2009
by Tretas
nojo učíme se rychle
měl bys jít na přeškolení, protože už zaostáváš

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 14:59 16. Apr 2009
by GetFirstPC
Neithan:aj tak je tato tema uplne k nicomu
Zas tak kničemu nebylo udivilo mě kolik lidi neví že tene požehnani dava minusove body oproti tomu paladinskemu a Rejty dal zapravdu a psal že se to opraví ted jen jestli se toho někdo ujme toť otazka.
Nebo to zustane ladem.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 15:06 16. Apr 2009
by kucik
Píšu si to do úkolníčku.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 15:36 16. Apr 2009
by Neithan1
GetFirstPC wrote:Neithan:aj tak je tato tema uplne k nicomu
Zas tak kničemu nebylo udivilo mě kolik lidi neví že tene požehnani dava minusove body oproti tomu paladinskemu a Rejty dal zapravdu a psal že se to opraví ted jen jestli se toho někdo ujme toť otazka.
Nebo to zustane ladem.
no ja som myslel uz co sa z toho vyvinulo

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 16:08 16. Apr 2009
by Rejty
Já věděl, že to dává i zápor, jen jsem se moc nesetkával s BG co mají záporný charisma a tak se mi nezdálo důležitý řešit nějakou opravu.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 16:09 16. Apr 2009
by Arsen
Mě by zajímalo proč je tady teda tolik zákazů, který (zřejmě) mají vést, aby tady nebylo PB a přitom vám přijde imka paralíza,jed silnější jak +4 str,+2con do základu

Si myslím, že každej kdo aspon trochu vidí do těch buildů tak mu je jasný, co bude lepší a jestli je to fakt vyrovnaný o to mít devast dřív ani nejde, spíš tam pak hraje největší roli TO.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 16:20 16. Apr 2009
by kucik
Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 16:24 16. Apr 2009
by Rejty
kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paral
íza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paral
ýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:20 16. Apr 2009
by Arsen
kucik wrote:Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Bojovníkovi musí hodně vadit -2 dex a wis.
Spíše omezení, zákaz je blbý slova. Jinak například místo tří povolání dvě, mnich a paladin se nesmí kombinovat. Plno kouzel různě upravených, já neříkám, že s těma úpravama nesouhlasím, ano většina z nich je rozumně a dobře udělaných, ale přijde mi to hrozně zaměřený na bojovníky, třeba posílení obouruček, proč ? posílení luků, proč ? obouručky mají místo štítu větší dmg, luky kompenzace v cíleným zásahu,útoku navíc.
Jinak Rejty dobře cynická poznámka a útok na pravopis

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:38 16. Apr 2009
by Xaarth
Arsen wrote:kucik wrote:Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Bojovníkovi musí hodně vadit -2 dex a wis.
ale přijde mi to hrozně zaměřený na bojovníky
**************************
Thalie je hrozné zaměřená na bojovníky? To si vedle.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:39 16. Apr 2009
by GetFirstPC
Rejty wrote:kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paral
íza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paral
ýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.
Ono imku na jedy a ani na paralizu v PVp určitě nevyužiješ protože malokdo použiva otravenou zbran a ještě min někdo použije drž osobu protože to je jedine před čim tě imka na paralizu ochrani v PVp bigsbiovky sice nejsi paralizovany ale stejně tě ten efekt drži namistě pokud nemaš silnějši obnovu.
Edit: zapoměl bych na smrtici utoky tam se imka na paralizu docela hodi.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 22:03 16. Apr 2009
by Xaarth
GetFirstPC wrote:Rejty wrote:kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paral
íza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paral
ýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.
Ono imku na jedy a ani na paralizu v PVp určitě nevyužiješ protože malokdo použiva otravenou zbran a ještě min někdo použije drž osobu protože to je jedine před čim tě imka na paralizu ochrani v PVp bigsbiovky sice nejsi paralizovany ale stejně tě ten efekt drži namistě pokud nemaš silnějši obnovu.
Edit: zapoměl bych na smrtici utoky tam se imka na paralizu docela hodi.
*************
Asi se nemá cenu dohadovat. Výhody a nevýhody každé rasy a subrasy jsou nastaveny a hotovo.
Imka na paralýzu se hodí různě proti pastím, kouzlům...a zrovna proti smrtícím útokům je to skoro fuk, protože aby padnul smrtící útok a paralyzoval tě, tak musíš být v klidu a mít smůlu.

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 23:16 16. Apr 2009
by Arsen
Já tady taky neporovnávám žádný nepodstatný rozdíly, ale představa rasy co dostane +2 přirozený bonus a +4 subrasovej do síly, vám nepřijde moc silný ? Jestli ne, tak je pravda, že se není o čem bavit.
A opravte si na webu aspoň to, že hiran/hakavarn mají ECL 1.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 07:32 17. Apr 2009
by Theogil I
Nu tak na úvod ... žádné PvP sem netahejte, není povoleno pokud mě paměť neklame nebo Rejty nezměnil pravidla. CvC je věc jiná a jsem zvědav jak se s ním popasujete. Thalie nikdy nebyla na buildaření zavedená a už vůbec né na buildaření s ohledem na CvC, tak to tu prosím taky nezavádějte. Pokud Vám to chybí je tu Demona, Test, PvP arena atd., kde na to máte prostoru dost. Pokud se Vám zdá, že je některá rasa či subrasa přesílená a nemůžete to přenést přes srdce, není nic jednoduššího, než vymyslet příběh a začít za ni hrát .... přeji Vám všem spousty krásných herní zážitků.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 13:04 17. Apr 2009
by GetFirstPC
Theogil I wrote:Nu tak na úvod ... žádné PvP sem netahejte, není povoleno pokud mě paměť neklame nebo Rejty nezměnil pravidla. CvC je věc jiná a jsem zvědav jak se s ním popasujete. Thalie nikdy nebyla na buildaření zavedená a už vůbec né na buildaření s ohledem na CvC, tak to tu prosím taky nezavádějte. Pokud Vám to chybí je tu Demona, Test, PvP arena atd., kde na to máte prostoru dost. Pokud se Vám zdá, že je některá rasa či subrasa přesílená a nemůžete to přenést přes srdce, není nic jednoduššího, než vymyslet příběh a začít za ni hrát .... přeji Vám všem spousty krásných herní zážitků.
Njn ja mam ve zvyku všemu udělovat PVP ono prakticky to je to same co CVC jen u CVC máš rp duvod. A je tam pár pravidel.