Page 5 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 15:33 28. Apr 2009
by Kiri
Co znamena SPAMER?
EDIT: AAAAAAAMMMMMMEEEEEEENNNNNNNNň
Re: Sraz na SR
Posted: 14:16 03. May 2009
by Radim
No jestli se to nebude překrývat s october festem na který se chystám určitě dorazím.
C.B
Re: Sraz na SR
Posted: 14:06 07. Aug 2009
by jachyra
Tak myslím, že je načase to tu trochu oživiť

ako to teda vyzerá? kde bude, čo bude, ako bude, za koľko bude?

Re: Sraz na SR
Posted: 14:12 07. Aug 2009
by kucik
No jasně. Vyhlašte něco a dorazíme.
Re: Sraz na SR
Posted: 18:08 07. Aug 2009
by Daanri
Akurat dnes som si dojednaval prehliadku chat.

Buduci tyzden ich idem obzriet a maju mi poslat ceny. Zatial mam vybrate asi 2 chaty.
Oblast chat sa nachadza v okoli obce Terchova, ktora je vzdialena od Žiliny asi cca 25km. Co sa tyka dopravy podla poctu ucastnikov a podla sposobu dopravy viem zabezpeci zo stanice (autobusovej alebo vlakovej) zo Žiliny odvoz ci uz autami (budu k dispozicii asi 2-3 auta), pripadne ak bude vacsi pocet ucastnikov mikrobus priamo na chatu a zas spat.
Co sa tyka stravy a pitneho rezimu, podla zaujmu sa bude varit gulas, pripadne prasiatko a bude k dispozicii aj grill. Na pitie viem zabezpecit sudy piva Čierna hora. Cokolvek ine podla poziadaviek ucastnikov, alebo kazdy nech si prinesie naco ma chut.
Co sa tyka programu tak podla financii je v okoli Terchovej paintball, terenne stvorkolky, jazda na konoch, pripadne aquapark. Priamo na chate bude mozno k dispozicii biliard a stolny futbalek. V okoli Techovej sa nachadzaju nadherne turisticke oblasti, ale tam moc neposluzim. Pripadne mozme usporiadat vylet do Žiliny.
Co sa tyka terminu tak pravdepodobne na konci septembra (9 mesiac).
Dalsie informacie budem priebezne doplnat. Zaujimal by ma ale isty pocet ucastnikov a dlzka pobytu.

Re: Sraz na SR
Posted: 18:47 07. Aug 2009
by Marvin
Ja a Neithan ked sa nic nepototo, tak prideme. A vyzveme postupne vsetkych vo fotbalku, takze si to rovno rezervujem

. A ten paintball by tiez nemusel byt na skodu

Re: Sraz na SR
Posted: 19:01 07. Aug 2009
by jachyra
Inak ja sa pridávam .. a ešte dobrá správa, naše dievčatko je ukážkové a kľudne ju môžeme nechať u svokrovcov ... takže v pohode môže byť aj stan

Re: Sraz na SR
Posted: 19:15 07. Aug 2009
by Skipp
Koniec septembra (9.mesiaca?)

tak to je jak naschval tam uz nieco mam....ale ak sa spresni termin tak mozno sa to obide.
Re: Sraz na SR
Posted: 19:25 07. Aug 2009
by Daanri
No termin sa moze upresnit. Ten koniec septembra je orientacny. Predpoklad je urcite minimalne cez vikend a cely vikend od piatku do nedele, v pripade zaujmu aj dlhsie.
Co sa tyka stanov, tak sa bojim v tom termine pocasia, aby sme sa niekde neclapkali v stanoch, predsa len ta chata je istejsia.
Re: Sraz na SR
Posted: 23:31 07. Aug 2009
by jachyra
Pravda, pokiaľ sa vychytá zle počasie, jednoznačne chata .. pričom dajú sa zohnať aj vo fakt dobrej sume ...
pokiaľ by sa vychytalo babie leto, tak by to reku nebol problém aj len v spacákoch spať

Re: Sraz na SR
Posted: 15:07 08. Aug 2009
by Daanri
Njn ale moc dopredu nebudeme vediet ako ma byt a hlavne nie 2 mesiace vopred a pak na poslednu chvilu zhanat schopnu chatu je dost o drzku.

Re: Sraz na SR
Posted: 19:31 08. Aug 2009
by Prometheus
Ja samozrejme dorazim aj keby traktory padali
Teraz sice hravam len malo ale z chaty ma nevyhodite ze?
Ci?
Re: Sraz na SR
Posted: 07:32 09. Aug 2009
by Hacanus
Prometheus wrote:Ja samozrejme dorazim aj keby traktory padali
Teraz sice hravam len malo ale z chaty ma nevyhodite ze?
Ci?
Ze vahas vole

Re: Sraz na SR
Posted: 15:10 10. Aug 2009
by photter
pokud to nebude 18. - 20. tak bych se pokusil přijet...ale jako dycky - nic neslibuju tak daleko dopředu
Re: Sraz na SR
Posted: 15:18 10. Aug 2009
by Radim