Page 5 of 5

Re: Dotaz

Posted: 21:21 18. May 2009
by Daanri
hh no vidis ja som aj zabudol ze to ja na webe popisane...kto si to ma vsetko pamatat :lol:

No tak tam su presne popisane tie gildy, staci mozno skopirovat ten zoznam a doplnit k tomu len jednotlive DMka niekde sem na forum alebo mozno aj priamo na ten web, nech je v tom jasnom. :wink:

Re: Dotaz

Posted: 22:20 18. May 2009
by innfra
Dík, už jsem to trochu pročet, ještě si pokecám s někým o tej guildě a možná se konečnš rozhoupu někam vstoupit... :)

Re: Dotaz

Posted: 07:02 19. May 2009
by Tretas
Pokud chceš tak o guildach trochu vím, tak dyštak moje icq je 432 205 828

Re: Dotaz

Posted: 12:49 19. May 2009
by Krata
Nové gildy by mohlo být možné založit.. ale musí to mít nápad, hlavu a patu, musí to zapadat do světa.. nějaké "ochránce vesmíru" tu podporovat nebudem :)

Re: Dotaz

Posted: 00:04 26. May 2009
by innfra
Nechápu, kam někteří lidé chodí pro podklady svých tvrzení, docela by mě to zajímalo, to že si někdo něco přečte a udělá si záver je jeho věc, fórum není hodnocení, není to recenze, není to nic z čeho by se mělo usuzovat o tom jak je kvalitní hra na servru, to že má většina servrů fórum zaspamovaný je běžný, tady se to dá ustát, nedej bože pak spravovat fórum L2 nebo WOW, kde se dnes a denně hádaj pěstičky s kytičkama a alíci s horďákama...

Re: Dotaz

Posted: 01:12 26. May 2009
by Krata
o WoW foru ani nemluv, neivm jak oficu ale na jinejch serverech, kde se dohaduje 10x víc lidí než tady.. to z pravidla nečtu až na důležité oznámení.. v tom se nedá vyznat, zlatá Thalie

Re: Dotaz

Posted: 08:10 26. May 2009
by photter
typickej příklad je založit vlákno s názvem "dotaz", to hned každej ví, vo čem se tam píše a pomáhá to orientaci, že :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Dotaz

Posted: 10:20 26. May 2009
by kucik
A jelikož se tu už neprobírá nic z první stránky, poputuje to do koše.