Page 5 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 11:07 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:marii wrote:Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu

a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..

))....darcove musi byt pekni a vzdelani:DD
pekne zdelanej sem

:-* chces okusit neco nadprirozeneho

ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho?

Re: neprehanejme
Posted: 11:10 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho?

Vkolik a kde?

Re: neprehanejme
Posted: 11:11 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho?

Vkolik a kde?

Prirozena je i smrt

...Takze vecer ve hre? *ponure se pousmeje*, ?
Re: neprehanejme
Posted: 11:14 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:Kiri wrote:marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho?

Vkolik a kde?

Prirozena je i smrt

...Takze vecer ve hre? *ponure se pousmeje*, ?
No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej

Re: neprehanejme
Posted: 11:23 01. May 2009
by marii
No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej

[/quote]
Byl by lepsi ten druhej konec..ale to by jsi prave musel byt vzdelanej a peknej:D a nee pekne zdelanej.....

Re: neprehanejme
Posted: 11:25 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej

Byl by lepsi ten druhej konec..ale to by jsi prave musel byt vzdelanej a peknej:D a nee pekne zdelanej.....

[/quote]
snaha o ftip, samozrejmne sem vzdelanej a peknej

dyt mi prece znas

neee?

Re: neprehanejme
Posted: 11:25 01. May 2009
by Krata
*napjatě pozoruje topic*
Zajímalo by mě jesli se chosé Kiri dá nakonec dohromady se senoritou Marii.. je to tak napínavá telenovela

Re: neprehanejme
Posted: 11:27 01. May 2009
by marii
Prave proto vim o cem mluvim..a odst uz..spamu tu bylo az az:)
Re: neprehanejme
Posted: 11:28 01. May 2009
by Kiri
Krata wrote:*napjatě pozoruje topic*
Zajímalo by mě jesli se chosé Kiri dá nakonec dohromady se senoritou Marii.. je to tak napínavá telenovela

si mi to posral
Re: neprehanejme
Posted: 11:31 01. May 2009
by Marvin
Tie ceske telenovely stoja za prd. Maju tak sto krat menej dielov nez som zvykly so zahranicnej produkcie

Re: neprehanejme
Posted: 11:32 01. May 2009
by Krata
taky sem čekal víc, zápletka nebyla nic moc a konec taky nebyl štastný...
Re: neprehanejme
Posted: 11:33 01. May 2009
by Kiri
Aspon, ze mi domaci fandili...diky moc..diky diky,...priste to snad zvladnu lip

Re: neprehanejme
Posted: 11:34 01. May 2009
by marii
Jooooo panove*pokrci rameny*..Ne vsechno musi dobre skoncit:)..ale myslim si ,ze v tomhle pripade to dopadlo dobre...pro mne urcite:DD *zlomyslne se zasklebi na Kiriho*:))))
Re: neprehanejme
Posted: 11:38 01. May 2009
by Krata
že by se to ještě rozjelo? počkám na reklamu a doběhnu si pro popcorn
Re: neprehanejme
Posted: 11:40 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:Jooooo panove*pokrci rameny*..Ne vsechno musi dobre skoncit:)..ale myslim si ,ze v tomhle pripade to dopadlo dobre...pro mne urcite:DD *zlomyslne se zasklebi na Kiriho*:))))
Ty mrsko jedna *s usmevem cedi skrz zuby* uvidime, kdo se bdue smat posledni *mrkne ocima naraz*
