Page 5 of 10

Re: neprehanejme

Posted: 11:07 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:
marii wrote:
Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu ;-)
a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..:)))....darcove musi byt pekni a vzdelani:DD
pekne zdelanej sem ;-) :-* chces okusit neco nadprirozeneho ;-) :D :twisted:
ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho? :D

Re: neprehanejme

Posted: 11:10 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho? :D
Vkolik a kde? :wink: :twisted:

Re: neprehanejme

Posted: 11:11 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:
marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho? :D
Vkolik a kde? :wink: :twisted:
Prirozena je i smrt :twisted: ...Takze vecer ve hre? *ponure se pousmeje*, ?

Re: neprehanejme

Posted: 11:14 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:
Kiri wrote:
marii wrote:ano ano..zdelanejch je tu asi povicero:))...a nebylo by lepsi neco prirozeneho? :D
Vkolik a kde? :wink: :twisted:
Prirozena je i smrt :twisted: ...Takze vecer ve hre? *ponure se pousmeje*, ?
No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej :idea: 8)

Re: neprehanejme

Posted: 11:23 01. May 2009
by marii
No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej :idea: 8)[/quote]
Byl by lepsi ten druhej konec..ale to by jsi prave musel byt vzdelanej a peknej:D a nee pekne zdelanej.....:)

Re: neprehanejme

Posted: 11:25 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:No a nebyla by lepsi ten druhej konec??? prirozenej a prijemnej :idea: 8)
Byl by lepsi ten druhej konec..ale to by jsi prave musel byt vzdelanej a peknej:D a nee pekne zdelanej.....:)[/quote]
snaha o ftip, samozrejmne sem vzdelanej a peknej ;-) dyt mi prece znas ;-) neee? :wink: 8)

Re: neprehanejme

Posted: 11:25 01. May 2009
by Krata
*napjatě pozoruje topic*

Zajímalo by mě jesli se chosé Kiri dá nakonec dohromady se senoritou Marii.. je to tak napínavá telenovela :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 11:27 01. May 2009
by marii
Prave proto vim o cem mluvim..a odst uz..spamu tu bylo az az:)

Re: neprehanejme

Posted: 11:28 01. May 2009
by Kiri
Krata wrote:*napjatě pozoruje topic*

Zajímalo by mě jesli se chosé Kiri dá nakonec dohromady se senoritou Marii.. je to tak napínavá telenovela :mrgreen:
si mi to posral

Re: neprehanejme

Posted: 11:31 01. May 2009
by Marvin
Tie ceske telenovely stoja za prd. Maju tak sto krat menej dielov nez som zvykly so zahranicnej produkcie :(

Re: neprehanejme

Posted: 11:32 01. May 2009
by Krata
taky sem čekal víc, zápletka nebyla nic moc a konec taky nebyl štastný...

Re: neprehanejme

Posted: 11:33 01. May 2009
by Kiri
Aspon, ze mi domaci fandili...diky moc..diky diky,...priste to snad zvladnu lip :oops:

Re: neprehanejme

Posted: 11:34 01. May 2009
by marii
Jooooo panove*pokrci rameny*..Ne vsechno musi dobre skoncit:)..ale myslim si ,ze v tomhle pripade to dopadlo dobre...pro mne urcite:DD *zlomyslne se zasklebi na Kiriho*:))))

Re: neprehanejme

Posted: 11:38 01. May 2009
by Krata
že by se to ještě rozjelo? počkám na reklamu a doběhnu si pro popcorn

Re: neprehanejme

Posted: 11:40 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:Jooooo panove*pokrci rameny*..Ne vsechno musi dobre skoncit:)..ale myslim si ,ze v tomhle pripade to dopadlo dobre...pro mne urcite:DD *zlomyslne se zasklebi na Kiriho*:))))
Ty mrsko jedna *s usmevem cedi skrz zuby* uvidime, kdo se bdue smat posledni *mrkne ocima naraz* :twisted: