Page 5 of 5

Re: Skrytí expů

Posted: 12:22 02. May 2009
by Neithan1
Prometheus wrote:Oznacil sem treti moznost.
Tomu napisu "ti jebe?" sa proste nedalo odolat...
:mrgreen: suhlas..

Re: Skrytí expů

Posted: 12:30 02. May 2009
by Kiri
treti moznost znegujte, vsichni kdo ji oznacili jsou nesvepravni!!!

Re: Skrytí expů

Posted: 13:29 02. May 2009
by Pajule
sakrááá creepeři nás sežerou :twisted:

Re: Skrytí expů

Posted: 13:33 02. May 2009
by innfra
Hlásim se jako první, aby bylo do čeho kousnout :D

Re: Skrytí expů

Posted: 22:34 03. May 2009
by DenGrasse
monstera wrote:Jeden logickej důvod proti :
Časový expy se občas zasekávaj a nepřibývaj - zejména při kraftu ale i jindy. Na to příjdu jen tehdy, když se občas podívám, kolik tam expu je, a můžu obnovit jejich načítání použitím nějakého předmětu - již se o tom tu psalo a doporučovalo se použít nůž na stahování, mě se osvědčilo něco sníst.
kolem a kolem je mit o jedno, ale v tomhel má monstera pravdu. třeba při craftu se časový xp zasekávaj naprosto pravidelně. když to neuvidim, nikdy nikam nepostoupim (bojový prakticky nemam).

Re: Skrytí expů

Posted: 10:24 06. May 2009
by Theogil I
pekařina (ti jebe?) byla pro mě jasná volba, je to část toho na co se těším, co mě těší sledovat a klidně bych uvítal i více statistik, ale jak by řekl Rejty: "Zase vymýšlíte kraviny". :mrgreen:

To bylo myšleno na zavedení nových statistik.

Re: Skrytí expů

Posted: 00:16 07. May 2009
by Bahnak
žadny skryvani nebude, my nesvepravni co hrajem od vidim do nevidim chceme pěkně pozorovat čisilka a odpočítávat do levlu... by ste mi zruinovali život, vite jak se těším že až prijdu z prace tak si zacreepím?


MONITOR: vyjmečné poznání: obdržel jsi 136 bodu zkušenosti
KORO: juhůůů, vyjmečné poznání, tyyyjo 130 expuuu, huuusteee, kíííílll oooolllllll
MONITOR: obdržel jsi 36 bodu zkušenosti
KORO: *poškrábe se na zadku* cožeee? ty svině kompe zakeřná, to je šeckooo?
MONITOR: *po stisknuti klavesy "C" EXPY: 44678, NEXT LVL: 45000
KORO: *hrabne rukou do kbelíků křupek a ruku otře do trika* jooo, eště třistáááááá,,,, huuustyyyy,, kíííílllllll
KORO: *píše asi osmi lidem do tellu*: ty vole, husty, tri kila do levlu, super, husty mazec, jo, kurna, sem DOBREEEEEJ
MONITOR: Ohnivy elemental zranil KORO: kriticky zasah 70 normal 20 ohen: za 90 zivotu
MONITOR: Koro byl zabit
KORO: *ztuhne*, *odztuhne a tvaří se jako masovy vrah* KUR....censured... !! censured, censured, censured!!!!!
KORO: *začne mlátit do klávesnice*, *z klavesnice odpadne písmeko H, U, J a K drží jen tak tak*
MONITOR: *donačítá se podsvetí*
KORO: *naštvaně se odlogne a dá si pivko z leedničky*
KORO: *po vypití piva se znovu logne*
MONITOR: *znovu načte lokaci podsvetí*
KORO: *začne psát osmi lidem do tellu*: ty vole, sem chcip, mi chybelo 300 do levlu a zabil me po haluzi naky degen ohnivackej, me nasral jako svina....
KORO: *čte odpovedi typu: to naštve, hmmm, škoda jak hrom, tyyjo, to by me nasralo, hmmm, zustal ti aspon level?
KORO: *projde pres rohatyho a namiri si to k ohnivym elementalum* pomsta se blíží censured


:-) a o tohle bych prisel...NIKDY!!!!! :-)