to uz je ooc dohadovacka, ta to by som ti dal 5 a 20fuxxo wrote:muhehehe![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
no ja kludne budem ochranovat vsetkych drevorubacov pripadne lovcov, aj tych ktory lovia cisto pre zisk![]()
![]()
![]()
somozrejme za nejaky ten poplatok....![]()
to uz je ooc dohadovacka, ta to by som ti dal 5 a 20fuxxo wrote:muhehehe![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
no ja kludne budem ochranovat vsetkych drevorubacov pripadne lovcov, aj tych ktory lovia cisto pre zisk![]()
![]()
![]()
somozrejme za nejaky ten poplatok....![]()