Page 5 of 10

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 22:26 18. May 2009
by Czech_Luthor
Parodie je nejlepší!!!

Zato zaplatíš Balboo! :twisted:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 22:33 18. May 2009
by G14
*docte topic*
Jeanesi ty si zase ozralej urcite :mrgreen:

btw: vzdycky te rada podporim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:09 18. May 2009
by nomis_b
to Jeans : ty sproste slova a narazky si mohl vynechat. Takhel si jen koledujes o BAN na forum za vulgaritu.

Ale k tematu:
Podle me jeans prehani. Mam rad zlaky a vzdycky mit budu.. a jako zlak se musis smirit s tim, ez nikdo z "hodnych" nehraje podle tvych predstav. Tak to proste je. Budto to prekousnes, nebo si budes u kazdeho prepadu rikat, ze ti lidi jsou nemozni :?

Maj svoje historie, o kterych nevis z poheldu zlaka nic....
Ale je fakt, ze by postavy "hodnych" meli obecne vice spolupracovat. Dost lidi nechape, ze kdyz je kolem 5 lidi a pisou *naliva mu chlast do pusy* ze asi se nejni moc cemu branit a musi to prijmout jako fakt....

A zakladni problem, ze se nekdo nepokloni drowske knezce? Vzit bic a zbicovat ho do bezvedomi. Ozivit a zbicovat do bezvedomi a ozivit..... dokud se proste nepokloni no.. ne mu uriznout hlavu. To je pak moc rychle a neuvedomi si, co proved.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:17 18. May 2009
by Prometheus
Ja sa tiez musim zlakov zastat... nezazil som tych prepadov nejak vela ale nestazujem si.
Bolo to v celku zabavne.
A co sa tyka toho hrdinstva... ja neviem ale i fanatik ked ledva stoji na nohach a ma kudlu na krku tak by si mal uvedomit ze uz sa konci sranda a ide mu asi o zivot.
Ked som sa stratol v boji s Arkenvirovcami... teraz uz presne neviem s ktorymi... doslo k boju a jedneho sme zajali... ked som mu prilozil kukru na krk tiez prestal vyskakovat a spravil co som povedal.
Vtedy som hral s Korinou Webber WM na kukri.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:35 18. May 2009
by jachyra
Jj je pravda, že niektorí sa spamätajú ... ale keď niekto ochotne položí kľudne i život, aby našiel lepší kov, alebo kameň - ako je to v prípade Kory ... a ver že si pritom od tamojších beštií užije bolesti v boji viac ako dosť ... myslíš, že sa zľakne nejakých drowov, ktorým sa kľudne prechádza temer denne popod nos? Skôr sa teší na to, že možno stihne aspoň jedného odrovnať, kým oni odrovnajú ju ;DDD
Ale to je len tento konkrétny prípad .. zase mať inú postavu s iným charakterom, tak by určite urobila hocičo, len aby vyviazla v poriadku - samozrejme hocičo okrem vyzlečenia sa a nechania sa dobrovoľne znásilniť, to by šlo proti mne samej ;D

to Vugdisblabla ... huu už sa teším na najbližšie stretnutie, dáme znova fight jeden na jedného ;D to bude ale pecka!


a ešte ku zlounom - keď už sa hovorí o správaní sa dobrých - o ich odlogovávaní sa a hraní imbecilne .... chcela by som len poprosiť zlounou, keď už tak chcú hrať dobré RP, nech si do arény, kde mučia dobrákov, nekupujú lístky - myslím že určite nie je RP, že nedokáže dobrý zabiť zlouna ani keby mu 100x zaťal niečím do hlavy - toto mi skôr pripadá chrapúnske ;))) keď už mučenie, tak na život a na smrť nie len pre dobrákov ale aj pre zlounou.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:36 18. May 2009
by Bahnak
pro všechny kdo se nejmenuji JEANES: nečtěte to, není to k tematu, nebot tema existuje jen v jeho vzteklé hlavě

nechtěl jsem se vubec vyjadrovat... presto...:
to JEANES:
bla bla bla...o veliky zloune, mrzí me že každy povrchnan, ktereho jsi tady za dva roky potkal, nehral presne to co bys chtel....bla bla bla... hluboce se omlouvame, dokonce i my kterí hrajeme trpaslíky, kteří mají sve RP pravidla.... bla bla bla... ani nevíš jak me mrzí, že ti bylo tak moc ublíženo... bla bla bla ... prosím, až budeš ve hře napiš mi do tellu kde a kdy mam byt uprostřed lokace svazany v kozelci, budu poctivě hrat knučícího a škemrajícího trpaslíka, budu si vymýšlet duvody proč me maš nechat naživu a budu se prosebně třít o tvé nohy a olizovat ti kotníky... bla bla bla... napiš nám číslo sveho bankovního učtu, každý povrchnan ti jako kompenzaci za sve NEOMLUVITELNE chovani pošle všechny sve penize a bude te nasledujicich pet let odprošovat a v pravidelnych srazech na křižovatce u karathy te budeme všichni čekat, poctive počkame až nas pobiješ do bezvedomi a budeme dlouhe hodiny škemrat v krvi o život... bla bla bla

boha, človíčku, zamysli se nad sebou, když už jsi sprosty, neomaleny a drzy, piš to alespon do tellu a to lidem kterych se to tyka. Viš prd a opíráš se o něj...

A teď vážně: je mi líto že ve svých 24 letech dokážeš jen arogantně a jednostranně kolem sebe prskat urážky a necíleně urážet lidi, o kterých nevíš ani jak (a to i ve hře) vypadají...
Proto si svůj zcela IMBECILNÍ název příště odpusť a zamysli se nad svym IMBECILNIM chováním.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:42 18. May 2009
by Prometheus
ale no tak neblbnite.... *utira mu penu u huby a hladi krvy podlite oci*
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:45 18. May 2009
by Daanri
*odsadne si s pukancami z prednej rady aby ho nahodou nepofrkala krv a s usmevom na tvari pozoruje arenu co sa bude diat* :roll:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:49 18. May 2009
by jachyra
Bahnak ... ty si zabodoval :mrgreen: máš u mňa 10 percentnú zľavu na všetky moje výrobky

*v pozadí sa ozýva hromový potlesk a burácavé prevolávanie na slávu*

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:50 18. May 2009
by kaz
Posledni dobou se na foru bavim vic jak ve hre....bohuzel.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:50 18. May 2009
by Lord_Berserk
jachyra wrote:chcela by som len poprosiť zlounou, keď už tak chcú hrať dobré RP, nech si do arény, kde mučia dobrákov, nekupujú lístky - myslím že určite nie je RP, že nedokáže dobrý zabiť zlouna ani keby mu 100x zaťal niečím do hlavy - toto mi skôr pripadá chrapúnske ;))) keď už mučenie, tak na život a na smrť nie len pre dobrákov ale aj pre zlounou.
co se ti natom nezda ? v arene sou osetrovatele kdyz si koupis listek ...myslim ze kdyz bys chtela zabit drowa v arene tak se mu budou hned venovat a proste tam nezdechne... to je to samy jako nahore ...drow je hrozba a zadnou prvni pomoc by nedostal tzn... klidne by ho tam nechali vykrvacet 8)

to jen pro ujasneni zas nebo to nekdo vidi jinac s tou arenou ? :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:57 18. May 2009
by Prometheus
*strhne ho mexicka vlna*

Pozrime sa na to z trochu ineho uhla...
Tu sa spoliehame na to ze po tom ako ta dorazia tak pri najhorsom prejdes cez rohateho a pokracujes si dalej. Chcem povedat ze chyba skutocny strach zo smrti co je samozrejme z pohladu hraca logicke ale z pohladu danej postavy ( hrac je totalne zazrany a preziva to spolu so svojou postavou) myslim ze strach zo smrti je na mieste.
Napriklad ak ta zenie myslienka na pomstu... ked ta zabiju tak sa nepomstis.Ale postavicka zase ozije a hra dalej a dalej mysli na pomstu.
Pochopili ste to? Ja hej :mrgreen: Len neviem ci som to neprekombinoval :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 23:59 18. May 2009
by jachyra
to Bersi: no inu to je pravda .. ale ako sa dá rozhodnúť, či sa tomu drowovi rovno neodtne hlava, kde by reku mastičky asi nič nepomohli :mrgreen: alebo je len zranený - v tomto prípade máš samozrejme pravdu, to unávam :roll:

hehe keby tam drow v aréne dostal devastom do hlavy, myslím že by to asik nerozdýchal ani s celým zástupom liečitelov a tak či tak by ho museli oživiť a teda prišiel by aj on o nejaké tie malé xp (malá útecha pre povrchňana, ale predsa ;P)

Ale to by už bolo príliš veľa pravidiel naraz a porovnávaní a len by vznikali hádky, takže:

ospravedlňujem sa a beriem späť s tými lístkami ;D a s tým nožom pri krku .. ehm ... ako sa dá priložiť nôž ku krku, keď je človek v plných plátoch a má rytiersku helmu? Ako pichnúť ho cez priezor, alebo zospodu rovno do mozgu ... to hej .... ale ku krku ostrím? ;)))))))) toho sa fakt potom postava nenaľaká :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to Prometeus: plnááá pravda .... keby Koru zabili, tak by už nikdy nemala šancu nájsť meteor a kuť z neho :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 00:02 19. May 2009
by Prometheus
ehm.... :? no tak... nejak.... asi....

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 00:23 19. May 2009
by innfra
jachyra wrote: to Vugdisblabla ... huu už sa teším na najbližšie stretnutie, dáme znova fight jeden na jedného ;D to bude ale pecka!
Být tebou, tak tohle nedělám, vím o čem mluvím i tariel má z něj nahnáno, teda ještě o tom neví, ale až ho potká, tak to pozná a bude hnědo v kalhotech...
Myslím to smrtelně vážně...

Edit: Hmm, tak tohle mělo letět do PM, já si říkal že jsem něco jinak zmačknul :?