Page 5 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 06:36 14. Jul 2009
by Grunt
Lord_Berserk wrote:no jo kocka Brody Dalle
me se ale vo hodne vic libila, kdyz jim to este klapalo v Distillers...
skoda ze se u nas nezastavila
No sem rád že aspoň někdo zná

Mě se líbí obě kapely tak nastejno, oboje má něco do sebe...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:27 21. Jul 2009
by MaSo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:20 21. Jul 2009
by Prometheus
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:54 22. Jul 2009
by Dilvish
Dodatečně se zmíním, že letošní MoR byl tradičně slušná hudební akce.
Nejvíce mne nadchli lehce úchylní Deathstars.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:44 22. Jul 2009
by Skipp
Nemate niekto prosim "The She Creatures" ???
Neviem to nikde zohnat
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:16 27. Jul 2009
by G14
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:45 06. Aug 2009
by Freddy
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:11 06. Aug 2009
by marii
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:08 06. Aug 2009
by Enceladus
Z tý písničky uplně mrazí... je moc krásná... člověk si při ní pěkně uvědomí že život nejde zastavit.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:30 06. Aug 2009
by Enceladus
Tahle je taky super Monkey Business, Piece of my life... Dneska večer mají křest CD a koncert ve Žlutých lázních

.
http://www.youtube.com/watch?v=mDeThj7Raek
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:09 11. Sep 2009
by Sobik
Nedávno jsem narazil na prímovou ruskou pagan metalovou kapelu
Nomans Land.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:48 11. Sep 2009
by monstera
pokud mohu tak žádnou, snažím se nezvyšovat úroveň zvukového smogu, bohužel marně.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:29 12. Sep 2009
by venomeq
ja mam rad tanecni hudbu...tzn Trance,Hause,progresive ale taky Rnb,Jumpstyle,a muziku pro Streetdance.
Jinak taky si rad pustim SOAD,kabaty,landu,Guano Apes a td.
Jo a nesmim zapomenout na KACERY!

nebo gumidky....
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:15 12. Sep 2009
by Skipp
Electro is the best...old school rulezzzz

:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=kKO9h-gG4Qg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:10 12. Sep 2009
by Krata