Page 5 of 12

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:15 10. Jul 2009
by tao kan
Nevadí když ti to s Durduin zaplatíme na místě? Do banky to mam několik mil a na kouzelnou skříňku jsem zapomněl heslo. Pokud ty peníze nedostaneš, můžeš si vzít na nás zbraň dle vlastního výběru :twisted:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 01:47 12. Jul 2009
by bigbull666
Ahoj s litosti oznamuju, ze prijet letos nemuzu. cca pred 14-ti dny se se mnou rozesla mlada po 8-mi letech a je ted kolem toho velkej humbuk, tak mam hafo veci co este udelat a obavam se ze to nestihnu a to nemluvim o rozpoctu...
Tak snad priste no. Kazdopadne si to poradne uzijte :)

Jirka

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 20:37 13. Jul 2009
by Rejty
tao kan wrote:Nevadí když ti to s Durduin zaplatíme na místě? Do banky to mam několik mil a na kouzelnou skříňku jsem zapomněl heslo. Pokud ty peníze nedostaneš, můžeš si vzít na nás zbraň dle vlastního výběru :twisted:
Vadí. Pošli to na účet. Já ani Jaara vás neznáme. Jak to potom máme od vás vymáhat? :shock:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 23:13 13. Jul 2009
by jaara
Ono by to nevadilo, pokud by se to s Krkounem nemuselo domlouvat předem. Bohužel, když by pak někdo kdo řek že přijede třeba nedorazil a nezaplatil, tak to někdo musí zaplatit za něj..

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 12:18 14. Jul 2009
by Marvin
Cus, chcem zaplatit dnes ale nechapem tomuto:

Příspěvky posílejte na účet číslo 0-1837911003/0800
s variabilním symbolem uvedeným v údajích po přihlášení a konstantním symbolem 554.

-co je ten variabilny symbol? Resp. kde ho najdem? Nechapem tym udajom po prihlaseni.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 12:48 14. Jul 2009
by kucik

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 12:54 14. Jul 2009
by Marvin
Ahaaa, to som robil ale nevsimol som si toho cisla za menom a prehliedal som len udaje pod tym kde je IP a tak, tak som bol zmateny :).
Dik.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:34 14. Jul 2009
by Jonny
Prachy odeslány za mě i Kráťu, tak snad dojdou :wink:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 17:10 14. Jul 2009
by Marvin
Taktiez za mna a Neithana :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 17:20 14. Jul 2009
by kucik
Ode mě prachy taky odešly.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 08:55 16. Jul 2009
by tao kan
Už to odchází na účet za mě a Durduin, snad to menší zpoždění nevadí :|

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 20:06 16. Jul 2009
by melvik
Tak sem se zas na chvilku probral a odeslal ořišky v nominální hodnotě 150 Kč :)

Už se na všechny zůčastněné těším.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 20:14 16. Jul 2009
by melvik
Sorrow wrote:Letos jde pesky, loni prej pichnul.
ty jo ted mi davaj auto do kupy :), pravdepodobne to bude posledni spanila jizda stare dobré felicie se zaseknutym elektrickym stahovanim oken. Pojedu od Brna kdyby chtel nekdo stahnout a zazit dobrodruzstvi nevidane :D. Loni sem diky zbrklemu odbocovani jel na ono misto dvakrat dele nez sem musel a na zaver cesty tesne pred mistem "M" pichnul.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 14:37 18. Jul 2009
by jachyra
Inak ako s tými korunami - s tou večerou - dajú sa ešte poslať koruny? ;D a ako sa vlastne majú poslať do čiech?

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:09 18. Jul 2009
by Tretas
jachyra wrote:Inak ako s tými korunami - s tou večerou - dajú sa ešte poslať koruny? ;D a ako sa vlastne majú poslať do čiech?
Pošli 150 euro :lol: :lol: :lol: