Page 5 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 13:15 10. Jul 2009
by tao kan
Nevadí když ti to s Durduin zaplatíme na místě? Do banky to mam několik mil a na kouzelnou skříňku jsem zapomněl heslo. Pokud ty peníze nedostaneš, můžeš si vzít na nás zbraň dle vlastního výběru

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 01:47 12. Jul 2009
by bigbull666
Ahoj s litosti oznamuju, ze prijet letos nemuzu. cca pred 14-ti dny se se mnou rozesla mlada po 8-mi letech a je ted kolem toho velkej humbuk, tak mam hafo veci co este udelat a obavam se ze to nestihnu a to nemluvim o rozpoctu...
Tak snad priste no. Kazdopadne si to poradne uzijte
Jirka
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:37 13. Jul 2009
by Rejty
tao kan wrote:Nevadí když ti to s Durduin zaplatíme na místě? Do banky to mam několik mil a na kouzelnou skříňku jsem zapomněl heslo. Pokud ty peníze nedostaneš, můžeš si vzít na nás zbraň dle vlastního výběru

Vadí. Pošli to na účet. Já ani Jaara vás neznáme. Jak to potom máme od vás vymáhat?

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 23:13 13. Jul 2009
by jaara
Ono by to nevadilo, pokud by se to s Krkounem nemuselo domlouvat předem. Bohužel, když by pak někdo kdo řek že přijede třeba nedorazil a nezaplatil, tak to někdo musí zaplatit za něj..
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:18 14. Jul 2009
by Marvin
Cus, chcem zaplatit dnes ale nechapem tomuto:
Příspěvky posílejte na účet číslo 0-1837911003/0800
s variabilním symbolem uvedeným v údajích po přihlášení a konstantním symbolem 554.
-co je ten variabilny symbol? Resp. kde ho najdem? Nechapem tym udajom po prihlaseni.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:48 14. Jul 2009
by kucik
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:54 14. Jul 2009
by Marvin
Ahaaa, to som robil ale nevsimol som si toho cisla za menom a prehliedal som len udaje pod tym kde je IP a tak, tak som bol zmateny

.
Dik.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 15:34 14. Jul 2009
by Jonny
Prachy odeslány za mě i Kráťu, tak snad dojdou

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 17:10 14. Jul 2009
by Marvin
Taktiez za mna a Neithana

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 17:20 14. Jul 2009
by kucik
Ode mě prachy taky odešly.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 08:55 16. Jul 2009
by tao kan
Už to odchází na účet za mě a Durduin, snad to menší zpoždění nevadí

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:06 16. Jul 2009
by melvik
Tak sem se zas na chvilku probral a odeslal ořišky v nominální hodnotě 150 Kč
Už se na všechny zůčastněné těším.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:14 16. Jul 2009
by melvik
Sorrow wrote:Letos jde pesky, loni prej pichnul.
ty jo ted mi davaj auto do kupy

, pravdepodobne to bude posledni spanila jizda stare dobré felicie se zaseknutym elektrickym stahovanim oken. Pojedu od Brna kdyby chtel nekdo stahnout a zazit dobrodruzstvi nevidane

. Loni sem diky zbrklemu odbocovani jel na ono misto dvakrat dele nez sem musel a na zaver cesty tesne pred mistem "M" pichnul.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 14:37 18. Jul 2009
by jachyra
Inak ako s tými korunami - s tou večerou - dajú sa ešte poslať koruny? ;D a ako sa vlastne majú poslať do čiech?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:09 18. Jul 2009
by Tretas
jachyra wrote:Inak ako s tými korunami - s tou večerou - dajú sa ešte poslať koruny? ;D a ako sa vlastne majú poslať do čiech?
Pošli 150 euro
