Page 5 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:25 09. Feb 2011
by Bahnak
Kdyby to někdo náhodou nevěděl (o čemž u seriálových fandů dost pochybuju) tak naše milované HBO pokračuje novou sérií SPARTACUS
Příběh nové série je zařazen dějově před "krev a písek" nicméně "bohové arény" si zatím vedou slibně.
Čekal jsem osobně úpadek a nastavovanou kaši, nicméně zatím jsem velmi mile překvapen.
http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:41 19. Jun 2011
by Braenn
Hm, zkouknu. Řím se mi ale líbil mnohem víc, nebýt čím dál většího odklonu od historie od konce první sérky. U Spartaka se toho bojím snad ještě víc.

Ale teď, teď bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO. Člověk se předtím těšil na víkend, já se teď těším na pondělí, kdy se stáhnu nový díl v HD kvalitě. :viking:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:52 19. Jun 2011
by Bas
Braenn wrote: bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO. :viking:
+1000 souhlas. Škoda, že je poslední díl série zítra

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:08 19. Jun 2011
by Rejty
Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.

Z ostatních seriálů bych doporučil ještě Merlina a Breakout kings.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:24 19. Jun 2011
by G-ladiator
Ano, druhá série bude, vysílat by se měla ale až v dubnu příštího roku.

Uff, tedy podle mého názoru je Merlin naprsotá šílenost, vydržel jsem se na to dívat docela dlouho v naději, že se to nějak zlepší, ale... nevím, prsotě mi to ani trochu nesedlo.

Breakout kings neznám, o co jde?

Dále bych taky doporučil Fringe, The Clone Wars, True Blood a upozorním na nový seriál, který má premiéru tuším zítra - Falling Skies od S. Spielberga (sci-fi/postapo, mimozemská invaze Země)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:04 19. Jun 2011
by Rejty
Uff, tedy podle mého názoru je Merlin naprsotá šílenost, vydržel jsem se na to dívat docela dlouho v naději, že se to nějak zlepší, ale... nevím, prsotě mi to ani trochu nesedlo.
Mně se Merlin dost líbí, je to taková oddechovka, člověk od toho nesmí čekat žádný epický bitvy ve stylu Pána prstenů. Má to svoje kouzlo.
Breakout kings neznám, o co jde?
Je to od tvůrců Prison Breaku, jde o vyšetřovací skupinu, do které se připojily "známé útěkářské firmy" z vězení a za každýho odhalenýho pachatele se jim snižuje trest. Moc to na sebe nenavazuje, takže ani nevadí, když vynecháte nějakej díl. Objeví se tam třeba i T-Bag.


Na True Blood se těším.

Fringe neznám.

Ještě bych doporučil Vampire Diaries, podle mě v současný době jeden z nejlepších seriálů, co se upírů a podobných věcí týče.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:14 19. Jun 2011
by G-ladiator
Fringe je sci-fi o zvláštním týmu FBi zabývajícím se paranormálními jevy. První sezóna se hodně podobá Akta X, pak se už čím dál tím více řeší ta celkové dějová linie a mytologie celého seriálu.

Já pro změnu neviděl Prison Break :) Ale Breakout Kings zní zajímavě.

Další seriály, na které jsem si vzpomněl - Boardwalk Empire (podle mě skvělá série o mafiánech, zatím jen 1 sezóna, 2. je na cestě) a naprosto geniální Dexter :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:20 19. Jun 2011
by Bas
Za mě i White Collar, něco jako CSI, akorát je to v prostředí FBI a jako poradce tam mají profesionálního zloděje

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:45 19. Jun 2011
by Braenn
Tak Vampire diares je taková slaďárna pro dospívající holky, docela kvalitní zápletku rozbíjí tragické výrazy hlavních hrdinů (nemluvě o jejich tragických účesech), z hlavní hrdinky každej padá na zadek, vlkodlaci se páří s upírama a čarodějkama a naopak, překvapení stylu "já jsem tvá dávno mrtvá matka" a "ach, tak já jsem vyvolená nejsilnější čarodějka" je taky trochu klišoidní. Škoda. Kdyby to pojali s větším důrazem na příběh a menší dávkou podobných překvapení a nových a nových odhalení, kdo všechno další v městečku je vlastně supernaturál, bylo by to lepší.

To už se mi víc líbil Kindred: The embaraced, kde se alespoň drželi (ne zhyzdili a vykradli, jako Underworld) kvalitního settingu WoD http://cs.wikipedia.org/wiki/World_of_Darkness. Z něj je mimochodem i ta počítačová hra Vampire: The Masquarade


Ale k seriálům - znáte z produkce HBO Carnival?
A jak psal výše kolega - seriál Dexter. Toho chlapa nemůžete nemilovat:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:22 19. Jun 2011
by Terbee
U mě momentálně vede Game of Thrones a True Blood. S přítelem jsme koukali aji na Vampire Diaries, první série fajn, ovšem jakmile jsem objevila True Blood, tak mi přišly další díly Deníků jako večerníček :lol:
Ráda se mrknu na nové díly HIMYMu, Dexter je samozřejmě dokonalý (ikdyž se musím přiznat, že na 3 sérii se už chystám tak rok a furt ne a ne si na to najít čas :roll: ) a pak se mi celkem líbil seriál Heroes (http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29)...nevím moc jak další řady, ale 1. až 3. byly supr :mrgreen:

Jináč sem teď stáhla první díly Carnivale a Merlina, plus ještě si brousím zuby na Fringe - prázdniny budou dlouhé, je potřeba vybrat si na ně kvalitní seriálovou zábavu, šup sem s další inspirací! :twisted:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:41 19. Jun 2011
by G-ladiator
Britský sitcom How Not to Live Your Life o naprostém kreténovi. A je skvělý :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:11 20. Jun 2011
by Thuereg
Doporučuju sci-fy seriál firefly a následně filmek Serenity. Obojí je prýma:)

Jinak jedna z hlášek ztama:
"Připravte se na tvrdší přistání."
"Jak to myslíš tvrdší?"
"Bože, bože, všichni tady umřeme?"

V puvodnim znení to je podstatně lepší:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:54 20. Jun 2011
by Maya
Také přidám svou troškou do mlýna.. :)
Oblíbené seriály:
Outsourced - skvělý sitcom o amíkovi, co byl přesunut s call centrem do Indie. Samozřejmně zažije stráášně moc trapasů, dobrodrůža a vtípků, klasika, ale sem tam krásně originální :)
Game of Thrones - to už tady padlo párkrát, prostě krása :)
SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci :-P...

Filmíky z poslední doby:
Kung Fu Panda 2 - stojí za to, nezklame :) (ale zase nějak extra nenadchne :-()
X-Men: First Class - klasika, potěší krátký spot s Wolverinem XD :)
Rio - bláznivá oddechovka. Nesmíte od toho očekávat bůhví co a potěší ;)
Just go with it - komedie se Sandlerem a hlavně nějaka ta romantika :oops:

A staré dobré klasiky:
Sex ve měste, Dr. House, Melin, Legend of the Seeker, Futurama, True Blood, Jamie Oliver, a Simpsons! :)
A filmíky? hm..hm...
určitě Iluzionista, Dokonalý Trik. Sedm životů (kdykoliv na to kouknu, nezaleží pokolikáté, bulím jak želva :'(), Číslo 9 a... určitě jsem na něco zapomněla a teď mě to bude trápit celý den! :-P

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:07 20. Jun 2011
by G-ladiator
Maya wrote:SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci :-P...
Dovolím si nesouhlasit :) Pro mě to bylo lepší, než kterýkoli předchozí SG.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:26 20. Jun 2011
by Thuereg
G-ladiator wrote:
Maya wrote:SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci :-P...
Dovolím si nesouhlasit :) Pro mě to bylo lepší, než kterýkoli předchozí SG.
Taky se i přidám. Netvrdim, že se mi to líbilo víc než první díly z SG1, ale bylo to dobré.

Ostatně hodnocení SG obecne...
SG1: Skvělej seriál
SG atlantis: Hodně slabej podrpůměr
SG.U: Paráda
:D