Page 5 of 5
Re: Ja to nazvat?
Posted: 08:10 13. Jul 2009
by miniork
No alespon jedna stará, známa osoba:) tak se snad i nekdy lognu a zavzpomínam
Re: Ja to nazvat?
Posted: 08:54 13. Jul 2009
by Pajule
miniork wrote:No alespon jedna stará, známa osoba:) tak se snad i nekdy lognu a zavzpomínam
sem zvedavá zda poznam tvuj acc a něco mi to řekne

...jinak omluva za off topic

Re: Ja to nazvat?
Posted: 16:28 30. Jul 2009
by Narsith
Nejsem zastance psani topicu,nehlede na to že tady hraji kratkou dobu.Ale chtěl bych doporučit všem kteři tady bečej že je to totalitni serwer at si jdou zahrat Ultimu Online na shard Andaria.Potom se jim tenhle serwer a GMka na něm budou zdat jako velmi benevolentni lide.To co prochazi na tomto serweru viz jako dotaz meho znameho co taky hral na Andari jestli je to tady normalni že nejaky hrač vjede do budovy na koni,by na RP shardu Andaria absolutně neprošlo,a GM by vubec z hračem nediskutovali o tom jaky trest ma dostat a vubec už ne žeby se to zahralo IC.A to že je tady malo hraču...holt většině lidi moc nevyhovuje hrat porad RP a hlidat si každe slovičko .Tot asi vše co bych chtěl k tomu to tematu zdělit
Re: Ja to nazvat?
Posted: 22:49 02. Aug 2009
by Neithan1
Server sa pise s jednoduchym V
Re: Ja to nazvat?
Posted: 00:44 03. Aug 2009
by George
Neithan1 wrote:Server sa pise s jednoduchym V
Třeba viděl spojistost mezi slovem "sewer" a "server"
Andaria je špatnej příklad... mi nadávali, že tam nic jako Vánoce nemají, když jsem jim přál šťastný a veselý.... no jo, ale proč tam měli ten Vánoční strom a pod ním dárky mi do hlavy nejde
