Page 5 of 5

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 09:22 08. Dec 2009
by Radim
innfra wrote:
Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:
Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhody :mrgreen:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 12:53 09. Dec 2009
by Sorrow
Mam dotaz.Po chvilce hrani mi to schodi uplne hru i pc.
Sem si na 100% jistej ze je to tim, jak se prehreje grafarna.
Mam 4 jadro a grafiku ATI Radeon HD 3800 series 512Mb, coz je o
dost dostacujici.Ale s tutim padanim nehratelne.
Nastaveni hry sem nechal tak jak si to udelala sama.
Nemate nekdo stejne problemy nebo nakou radu?

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 13:20 09. Dec 2009
by photter
4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 19:51 09. Dec 2009
by Necrooo
Radim wrote:
innfra wrote:
Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:
Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhody :mrgreen:
No i NT jsou celkem dobry, jen to chce ten spravny vyber preci :) Mam doma i case a furt si vystacim na NT. Jinak DAčko sem nezkousel, ale jak to tu vsichni chvalej, tak se na to po Ježišku vrhnu. *jde napsat dopis ježíškovi*

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 21:02 09. Dec 2009
by Sorrow
photter wrote:4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
No, kdyz instalujes hru, tak si to samo udela tu nejlepsi kombinaci pro hrani a nebo si to nastavis sam.
Trochu sem udelal ocistu chlazeni, ted to vypada nadejne.
Jinak co se tyka tuneni chlazeni uz ani moc nejde, case od elite uz ma sam jeden chladic v sobe a ja mam jeste jeden pridanej.
Ma to i dobrej prutok vzduchu ven.
Tobe se zda nevyhovujici ta grafarna?Kdyz sem si ji porizoval, tak sem si dal praci s hledanim a ona vysla v testech
na nejlepsich hrach tehdy na vybornou.Tak nevim no :?
Ono asi tak, co clovek to i jinej nazor.
Zaskocilo me to az ted a to sem od nich hral bez problemu Mass effect.A ani DA mi neprijde jako naka graficka bomba.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 01:33 12. Dec 2009
by innfra
To sorrow: zkus se podívat po novejch catalystech, nebo jestli ty co máš, nedělaj nějakej problém, to se mi stávalo celkem često, za dob co u mě vládly atiny...

Jinak asi před půl hodinou jsem dohrál dragon age a změnil se můj názor...

Mistrovskej kousek.

Jen tři hry mě dokázaly takhle dojmout co se týče příběhu, že jsem uronil slzu...
Neverwinternights
Mafie
Dragon age

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 23:34 12. Jan 2010
by Kiri
nevim jak vy, ale ja mazu NWN :-D a du po Dragonu :-)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 00:32 13. Jan 2010
by innfra
Tak huš, ale nevracej se s tím, že si s tebou ostatní NPC nechtěl ** :twisted: