Page 5 of 5

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 19:45 11. Feb 2010
by kaz
Cau,
mam takovej mensi dotaz, driv( minuli tyden) u obchodnika fungoval odhad ceny, ted ne, je to zamerne, nebo je to chyba (u me)?

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 00:28 12. Feb 2010
by kucik
Odhad ceny tam nema fungovat.