Page 5 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:23 12. Dec 2009
by -RoF-
Esuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Já myslím že jo, jen nevím ten bič radši ne
A hele G14 co tahle Isabell?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:25 12. Dec 2009
by -RoF-
Tohle mi připomělo jednu moji schizofrenickou postavu z jiného modulu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:29 12. Dec 2009
by innfra
Esuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Hmm, to by přesně odpovídalo, tomu jaká je

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:56 12. Dec 2009
by Esuliams
innfra wrote:Esuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Hmm, to by přesně odpovídalo, tomu jaká je

Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?
Ano, to ona je

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:11 12. Dec 2009
by Sapal
Esuliams wrote:Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?
Ano, to ona je

Jo, to "wrath" to přesně vystihuje.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:34 12. Dec 2009
by innfra
Esuliams wrote:
Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?
Ano, to ona je

Neuvěřim dokud neuvidim

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:22 13. Dec 2009
by -RoF-
Cheche Bertold a jeho rodina?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:23 13. Dec 2009
by -RoF-
Ghoorííín Ghorineééék, trpaslíček maličký kulička pivová *piští Alice a zakrývá si rukama oči*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:26 13. Dec 2009
by Sobik
-RoF- wrote:Ghoorííín Ghorineééék, trpaslíček maličký kulička pivová *piští Alice a zakrývá si rukama oči*
Tak z toho sem chytnul slušnej výtlem.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:11 13. Dec 2009
by Pajule
hehe no ,a le takhle s radostí by do tý vody asi neskákal

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:00 13. Dec 2009
by pilnik
Bert az mu bude dobrejch šedesát

uvidime jestli do te doby zvladne setnout tři drowí hlavy jednou ranou
a když už jsem u těch polskejch filmů , tahle herka mi pripomina Zoe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:03 13. Dec 2009
by Sobik
Tenhle film jsem kdysi taky viděl, ale už si nepamatuju název.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:27 13. Dec 2009
by pilnik
prvni je z ohnem a mecem, druhy stara baje -kdyz slunce bylo bohem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:15 13. Dec 2009
by Modrovousice
hehe žeby Berserk?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:31 13. Dec 2009
by Modrovousice
Jujdanánku žeby Earania? Jen ten obličejím mi nesedí...