Page 5 of 19
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 10:56 09. Sep 2010
by DenGrasse
Ale je divný že to dělá zrovna LEL, ten by měl mít efekt instant... možná napiš jaký další efekty jsi v tu chvíli měl...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:56 09. Sep 2010
by Tashara
Cerstve logly, takze zadne predchozi lektvary ani kouzla a zase hlaska conflict 27.
Jeste dodavam subrasa hakavarn, i kdyz to asi nema zadny vliv na lektvary,ale jen pro jistotu

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:16 09. Sep 2010
by DenGrasse
Dělá to i někomu jinému?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 00:41 10. Sep 2010
by Tashara
Jeste dodam, ze lektvar me sice healne, ale jen za 24HP , jestli je top v poradku, ze healuje jen tak malo, pak cert vem nejakou hlasku.
Edit: lektvar FA - conflict : 54,58 jinak funguje normalne
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:34 10. Sep 2010
by DenGrasse
Pokud te lektvar healne tak funguje... ten coflict znamena ze ti zrusi nejaky efekt ktery mas na sobe... je to udelany proto aby se nektery efekty vylucovaly (obvykle se jedna bud o stejne fekty ruzneho typu (ocarovani zbrane ohnem by melo zrusit ocarovani jinym elementem) neo o vysi stupne (greater spell mantle zrusi spell mantle).
A kolik byti mel ten jednoduchy lektvar lecit? V originale leci tusim 1k8+1-5...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 00:44 14. Sep 2010
by Tashara
Mno pokud li leci 20 ocekaval, bych u lel ktery je slozitejsi vic nez 24,ale to neni podstatne, zajimave je, ze cerstve logly bez kouzel a lektvaru mi heal rusi jakesi jine ucinky, ktere nemam? Ale jak rikam, neni to podstatne, je to jen hlaska v logu,za razilo me to u toho lektvaru lel a nevedel jsem jestli ma lecit za tak malo nebo je to kvuli tomu konfliktu.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 08:44 14. Sep 2010
by Urlraen
LEL léčí víc než 24. Má rozpětí, které se levelem alchymisty zvyšuje. Já tu mám poznamenáno 16 - 40. Stejně tak LI léčí zpočátku jen 4 životy pevně, od 4. úrovně alchymisty léčí pevně 20.
Z toho vyplívá, že LI se ze začátku bude používat nejvíc.
To rušení je asi jen zapomenutej konflikt. U toho lektvaru si toho prostě nevšímej.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:34 14. Sep 2010
by Awadar
Prosím může někdo zpracovaným bylinám sebrat ten přívlastek “kradené“ - opravdu je dost nepříjemné, když Vás někdo zabije, okrade a uřízne hlavu – ale přijít při to ještě o víc jak 90% bylin(nevím proč mě jich pár zbylo) je k nas...í !!!
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:24 14. Sep 2010
by zachy
To si myslim že je v pořádku... bud rád, že ti nesebere zbraň a nevybere cely inv
Holt si dávej pozor kam kdy chodis
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:39 14. Sep 2010
by Glumišek
zachy wrote:To si myslim že je v pořádku... bud rád, že ti nesebere zbraň a nevybere cely inv
Holt si dávej pozor kam kdy chodis
Jsem rád že hovoříš k věci a jsi takovým znalcem systému Thalie stejně tak jako záměrů jejich tvůrců a správců.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:26 14. Sep 2010
by Bahnak
Awadar wrote:Prosím může někdo zpracovaným bylinám sebrat ten přívlastek “kradené“ - opravdu je dost nepříjemné, když Vás někdo zabije, okrade a uřízne hlavu – ale přijít při to ještě o víc jak 90% bylin(nevím proč mě jich pár zbylo) je k nas...í !!!
nadhodím toto téma v teamu, přijde mi divné že o bylinky přijít někdo může a o 100 prutů, 20 kamenů duše a X dalšího nemůže...
Craft je dle mě craft, a nemá nic společného s CvC... uvidíme na odezvu, tak nebo tak to chápu, třeba to zapřičiní změnu...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:28 14. Sep 2010
by kucik
Ten stolen flag je tam z duvodu, aby ty byliny neslo prodavat. Musim promyslet, jestli by sel odstranit.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 06:58 15. Sep 2010
by Glumišek
kucik wrote:Ten stolen flag je tam z duvodu, aby ty byliny neslo prodavat. Musim promyslet, jestli by sel odstranit.
Děkujeme moc za příslib, opravdu si toho vážím, ono to opravdu naštve, obzvláště když se začínajícímu alchymistovi na první pokusy skládá celá skupina a pak místo radosti z nějakých poznatků ti zůstanou jen oči pro pláč po ztrátě několika set bylin, které druhové sbírali několik dnů až týdnů.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 10:03 15. Sep 2010
by Rejty
kucik wrote:Ten stolen flag je tam z duvodu, aby ty byliny neslo prodavat. Musim promyslet, jestli by sel odstranit.
Proč tam nedáš zápletku?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:45 15. Sep 2010
by kucik
Možná by zápletka stačila, nicméně i se zápletkou to jde prodat za 1gp, což bylina za zlatku není zas tak málo.