Page 5 of 11
Re: Vánoce....
Posted: 19:19 09. Dec 2011
by Lord_Berserk

Nic nedostanete !!!
Re: Vánoce....
Posted: 23:03 12. Dec 2011
by johnny98-G
Lord_Berserk wrote:
Nic nedostanete !!!
Twisted Sister?
Malem bych zapomel, hezke proziti vanocnich svatku.
Re: Vánoce....
Posted: 23:25 12. Dec 2011
by kokosak
... a ať se vám nestane něco takovýhleho:

Re: Vánoce....
Posted: 16:48 13. Dec 2011
by XŠevyX
Taky se ještě na poslední chvíli přidám..
Mějte všichni hezké svátky a hodně dárku pod stromečkem

Re: Vánoce....
Posted: 16:55 13. Dec 2011
by mandos
Taky se připojím. Všem vám přeju vánoční pohodu doma, bílý výhled z okna a hlavně abyste to neproleželi s nějakou hnusnou nemocí

Vše nejlepší k vánocům, hodně dárků a ať je co pít

Re: Vánoce....
Posted: 16:44 18. Dec 2011
by Molly23
A už jste napsali Ježíškovi?
Re: Vánoce....
Posted: 18:14 18. Dec 2011
by Bahnak
*spadl ze židle*
Myšáku???
Jen počkej!!!
Re: Vánoce....
Posted: 11:28 21. Dec 2011
by Miell
A Mollyšáku? Příjde mi tenhle Ježíšek nadělit osobně?
Ale abych nebyla mimo.. tak taky všem přeju krásný svátky a šťastný nový rok!

Re: Vánoce....
Posted: 11:38 21. Dec 2011
by zachy
Molly23 wrote:A už jste napsali Ježíškovi?
Hah

dobrej ježíšek
Re: Vánoce....
Posted: 16:01 22. Dec 2011
by Pajule
Hm no nelíbí se mi, ale sníh - kterej neni mi překazil plány na ulehčení, takže bla bla bla..
HLAVNĚ žádnej hořící strom a kosti v krku ;D
P.S - NÉ neumim ořezávat fotky!
Re: Vánoce....
Posted: 10:11 23. Dec 2011
by Glumišek
Tak už je to tady ...... myslím samo zasloužený klid.
Krásné prožití svátků vánočních a nový rok hezčí a lepčejší než tento přeje trpasličí dvoučlenné komando. Theogil a Awadar.
Re: Vánoce....
Posted: 10:14 23. Dec 2011
by Daanri
Pripajam sa ku prianiam a vsetkym prajem stastne a vesele Vianoce, hlavne plne pokoja a odychu.

Re: Vánoce....
Posted: 12:12 23. Dec 2011
by Legition
I já vámpřeji přijemné vánoce. A veselý nový rok
Re: Vánoce....
Posted: 12:44 23. Dec 2011
by Rejty
Šťastný a veselý všem!
Re: Vánoce....
Posted: 12:57 23. Dec 2011
by de Aers