Page 5 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 19:19 09. Dec 2011
by Lord_Berserk
Image
Nic nedostanete !!!

Re: Vánoce....

Posted: 23:03 12. Dec 2011
by johnny98-G
Lord_Berserk wrote:Image
Nic nedostanete !!!
Twisted Sister?

Malem bych zapomel, hezke proziti vanocnich svatku.

Re: Vánoce....

Posted: 23:25 12. Dec 2011
by kokosak
... a ať se vám nestane něco takovýhleho:

Image

Re: Vánoce....

Posted: 16:48 13. Dec 2011
by XŠevyX
Taky se ještě na poslední chvíli přidám.. :)
Mějte všichni hezké svátky a hodně dárku pod stromečkem :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 16:55 13. Dec 2011
by mandos
Taky se připojím. Všem vám přeju vánoční pohodu doma, bílý výhled z okna a hlavně abyste to neproleželi s nějakou hnusnou nemocí :) Vše nejlepší k vánocům, hodně dárků a ať je co pít :D

Re: Vánoce....

Posted: 16:44 18. Dec 2011
by Molly23
A už jste napsali Ježíškovi?

Re: Vánoce....

Posted: 18:14 18. Dec 2011
by Bahnak
*spadl ze židle*
Myšáku???
Jen počkej!!!

Re: Vánoce....

Posted: 11:28 21. Dec 2011
by Miell
A Mollyšáku? Příjde mi tenhle Ježíšek nadělit osobně? :twisted:

Ale abych nebyla mimo.. tak taky všem přeju krásný svátky a šťastný nový rok! :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 11:38 21. Dec 2011
by zachy
Molly23 wrote:A už jste napsali Ježíškovi?
Hah :D dobrej ježíšek

Re: Vánoce....

Posted: 16:01 22. Dec 2011
by Pajule
Hm no nelíbí se mi, ale sníh - kterej neni mi překazil plány na ulehčení, takže bla bla bla..

HLAVNĚ žádnej hořící strom a kosti v krku ;D
PF2012.jpg
P.S - NÉ neumim ořezávat fotky!

Re: Vánoce....

Posted: 10:11 23. Dec 2011
by Glumišek
Tak už je to tady ...... myslím samo zasloužený klid.
Krásné prožití svátků vánočních a nový rok hezčí a lepčejší než tento přeje trpasličí dvoučlenné komando. Theogil a Awadar.

Re: Vánoce....

Posted: 10:14 23. Dec 2011
by Daanri
Pripajam sa ku prianiam a vsetkym prajem stastne a vesele Vianoce, hlavne plne pokoja a odychu. :)

Re: Vánoce....

Posted: 12:12 23. Dec 2011
by Legition
I já vámpřeji přijemné vánoce. A veselý nový rok

Re: Vánoce....

Posted: 12:44 23. Dec 2011
by Rejty
Šťastný a veselý všem!

Re: Vánoce....

Posted: 12:57 23. Dec 2011
by de Aers