Page 5 of 6

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 01:05 28. Jan 2010
by Pajule
hm já envim kdy to bylo, ikdyž možná to vlastně bude rok?:D se budu muset podívat..to blo tam jak tam nechtěl ten abrman vám nalejt bo tam měl slečny na baru :D a Pepe měl nějco myslim někde tak taky odcházel a zda se vrátil nevim :D

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 21:29 29. Jan 2010
by Rejty
Tak je zamluvená hospoda U Kance na 19:00 pro 10 lidí! Běda, jestli tam přijedete dýl, nebudeme tam sedět ve třech jako trubky dvě hodiny jako minule!!!


http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/u-kance.html

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 12:29 01. Feb 2010
by Rejty
Díky všem, kteří se zúčastnili srazu, bylo to fajn, i když trochu intimní oproti jinejm srazům... :)

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 12:35 01. Feb 2010
by -RoF-
No to chce něco víc ale sepsat, co a jak a fotky a tak nee :wink:

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 18:07 01. Feb 2010
by Lord_Berserk
na foceni nebyl cas... jenom se jedlo pilo a hodovalo. vod foceni je tam pokazdy Jaara :mrgreen: a ten nebyl

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 18:09 01. Feb 2010
by kucik
Já mam dvě fotky na mobilu. Ale neni moc poznat, co na nich je. Buď je to Rejty dožadujíc se jídla, nebo nomisovy plody moře.

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 18:20 01. Feb 2010
by nomis_b
no zkusim pak nejake dodat. sem vyfotil hlavne specielni vybaveni nasi ubytovny:

Umyvadlo sprcha v jednom !

Jedna se o velkou vykachlickovanou mistnost, ve ktere je jiz predem nainstalovan zachod (kdyby nahodu nestihalo umyvadlo odebirat vodu).
Do teto mistnosti se nainstaluje umyvadlo, a k jeho kohoutkove regulaci se pripoji na vystupni strane vyvod jak ve sprse.

Dodavka zasedne bez : sprchoveho koutu, sprchoveho zavesu, odtokoveho kanalku

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 22:43 01. Feb 2010
by Bahnak
to zni podobně uchylně jako sprchový kout Roka umístěný v kuchyni vedle sporáku:-)

Sorry Roko, musel jsem si rypnout:-)
Tak házejte nejake foto, jinak vás nařknu že jste nikde nebyli. Chci vidět ty plody moře :-)

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 09:26 02. Feb 2010
by nomis_b
no tak sem se na ne dival.. atty v noci teda miziva kvalita. I kdyz mozna to je i obsluhou... sem je fotil kolem 4 te v noci

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 09:47 02. Feb 2010
by Krata
vypadám tam tlustě :(

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 09:56 02. Feb 2010
by nomis_b
to urcite ten objektiv z toho mini mobilu :wink:

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 10:06 02. Feb 2010
by Sobik
Ještě dodejte popisky kdo je kdo. :)

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 10:12 02. Feb 2010
by Pajule
HAHAHA nějaý ty starý xichty dokonce poznávám :D :twisted: hlavně bratra trpaslíka kdysi Theogila a ted evim jeslti Boendil nebo to druhý méno no to je jedno ,ale kráááto ty máš vlasy :shock: :mrgreen:

edit: doufam,že aspon všichni poznali největšího boose thalije :D jejího nejvyššího boha :twisted: :D (teda mě tam samozřejmě nehledeje ;) )

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 10:44 02. Feb 2010
by Krata
jednoduché:
První foto: Kráta
Č.2: Berserk
č.3: Kucik
č.4: Theogil
č.5: rejty
č.6: Theogil a Sorrow
č.7: to vám snad dojde
č.7: nejsem si jistej :)
č.8: snad taky poznáte
č.9: nepravo je vidět kousek tváře Rese, další Awadar a Pepa

víc lidí tam nebylo

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 12:04 02. Feb 2010
by nomis_b
Krata wrote: víc lidí tam nebylo
no sam sebe sem nefotil, takze sem tam podle kraty nebyl.. to mam teda hezky :mrgreen: