Page 5 of 6

Re: Magove

Posted: 20:05 18. Jan 2010
by artaxas
Istvan wrote:Precteno, zamysleno, zhodnoceno. Ja bych rekl, ze by pomohl navrat ke svetu jaky byl pred craftem, craft lepe zhodnotit a pak mozna vpustit. Pravda, ze dobrodruhuv kramek bylo neco co urcovalo ty "lepsi" veci a kazdy byl spokojen... ted uz leda wipe kompletni (opravdu nerad to rikam)
muj nazor, nikomu nevnucuju
to jsou slova do pranice! ale kdyby se něco takového mělo dít, tak jsem pro ! :twisted:

innfra wrote:Tidám wipe... pro tohle jsem nešel hrát abych dostal wipe a šel od píky.
šak na konci píše, že názor nikomu nevnucuje

Re: Magove

Posted: 20:12 18. Jan 2010
by innfra
nevnucuje, ale ještě se toho Wb chytnou :?

Re: Magove

Posted: 20:16 18. Jan 2010
by Sveneld
wipe bych take privital, craft chce predelat.. jak to bylo krasne zpocatku kdyz kazdy mel jen obycejne veci, machri +1.. a kdo byl v mitrilu byl za boha :o)

pripadny wipe spise uvitam

ono predelat craft je sice jedna vec ale spousta postav, vcetne mych se diky nemu vytahla, chudaci ti co zacnou hrat po upravach, pokud zmeny tak kompletni. kazdemu stejnou míru!

Re: Magove

Posted: 20:22 18. Jan 2010
by innfra
Tak v tom případě ende tu.

Re: Magove

Posted: 20:28 18. Jan 2010
by -RoF-
Já se z vás směju :D , už si přijdu jak na foru Démony. Hráči hledají řešení, které vedení má dávno rozhodlé, když hráči na nic nepřijdou, tak začnou mlet od wipu. Cheche ste někdy vzm vzm :twisted:

Innfro nic si z toho nedělej

Re: Magove

Posted: 20:29 18. Jan 2010
by Sorrow
Hlavne tu nesirte bludy, wipe nikdo nechce.
Jde jen o upravu veci ktere sou neunosne.

Re: Magove

Posted: 20:32 18. Jan 2010
by ATom
Sorrow wrote:, wipe nikdo nechce.
.
Já, já jo !!! *praští rukou do stolu*

Re: Magove

Posted: 20:34 18. Jan 2010
by kucik
Prokoukli jste nas. Ovsem aby byl wipe uplny, zbyva uz jenom doladit scriptik, ktery pomoci hypnoticke sugesce odstrani z vasi mysli vsechny znalosti o Thalii a vzpominky.
Jen to ma jeste drobne vedlejsi ucinky. Jakoze treba kdyz nekdo blizko zatleska, tak se zhypnotizovany snazi provest ritualni obrizku na nejblizsi osobe.

Re: Magove

Posted: 20:35 18. Jan 2010
by Istvan
Zadne bludy, jen muj nazor, ktery nevnucuju. Nevim proc tu nekdo tak afektovane reaguje. Ja si jen nedokazu predstavit zmenu, ktera vse uvede do rovnovahy bez wipu. Doufam, ze se pletu a DM tým nas vsechny prekvapi.

Re: Magove

Posted: 20:42 18. Jan 2010
by ATom
Istvan wrote: Ja si jen nedokazu predstavit zmenu, ktera vse uvede do rovnovahy bez wipu.

Mám stejný názor, a i když mám postavu na vysokém lvlu tak by mi to vůbec nevadilo.

Re: Magove

Posted: 21:18 18. Jan 2010
by Pajule
Sveneld wrote:wipe bych take privital
táhni s nim!to slovo nenávidim ze všech nejvíc :evil:

Re: Magove

Posted: 22:02 18. Jan 2010
by artaxas
Pajule wrote:
Sveneld wrote:wipe bych take privital
táhni s nim!to slovo nenávidim ze všech nejvíc :evil:
tak tebe by se to snad ani nedotklo ne? :lol:

Re: Magove

Posted: 22:06 18. Jan 2010
by Pajule
artaxas wrote:
Pajule wrote:
Sveneld wrote:wipe bych take privital
táhni s nim!to slovo nenávidim ze všech nejvíc :evil:
tak tebe by se to snad ani nedotklo ne? :lol:

hm to bys nepochopil ;) ...

Re: Magove

Posted: 22:13 18. Jan 2010
by Bahnak
Nebyl to nahodou puvodne FLAME, který někdo založil proto, že chtěl poukázat na nesrovnalosti v povolání wizzarda? Asi jsem příliš naivní v představě že se téma bude ubírat tímto směrem že? To tu raději budeme řešit WIPE? LOL...

Máme tady takové málé fórum: SPAM! a tam tento "s prominutím" odpad patří.
Jsem rád že se ve flamu alespoň pár lidí vyjádřilo k tématu a zamyslelo se nad tím co chtěl původně hráč vyřešit. Ale to co čtu ted je jen prskání nesmyslů... prosím dost...

Re: Magove

Posted: 09:02 19. Jan 2010
by -RoF-
Žádné dost :P

Hehe ne, dle mě zase dobrodruhův krámek nejde tak odepisovat. Já tam koupil dost pěkných věcí. A na jednu zbroj tam ještě čekám. Sice nevím co umí meteoritická zbroj, ale přijde mi že od dobrodruha jsou lepší. Štíty to samé, jen nevím proč tam nejsou i malé štíty +5 a tak.
A hlavně je tam prsten regen +4, ten asi jinde neženeš ne? ;) (krom +3 u elfů)