Page 5 of 5

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 17:14 29. Dec 2011
by Kiri
SE divim, ze to este nikdo nezamk. Nekdo an to mysli kazdej moment co si vzpomene na Thalii. :wall:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 18:24 29. Dec 2011
by jachyra
Darku, mno v podstate asi 2,5 roka :D s tým, že som začala ešte pri starom crafte ... a rak mala ročnú pauzu a druhý krát pol ročnú asi? takže asi rok mi to dokopy trvalo XD alebo ešte trochu menej

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 20:29 29. Dec 2011
by slencak
Prasokralik wrote:Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.

[jízlivost]Ale jo klidně to vyvajpujte, aspoň ty trvalky co tu hrajou pár let budu moct posílat do podsvětí, protože přijdou o všechno co si tu nahráli a lidi jako já to naexpí za pár dní zpět :P[/jízlivost]
Když sem tě poprve viděl, řekl jsem si ,,Ha nováček, někam ho vemu a zpříjemnim mu hru" Za pár dní si tahal ty mě :D Měl sem tě omlátit o skálu ty ušatej satane :twisted:*směje se* Riena mam rád.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 22:40 29. Dec 2011
by J.F.Payne
Image