Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 17:14 29. Dec 2011
SE divim, ze to este nikdo nezamk. Nekdo an to mysli kazdej moment co si vzpomene na Thalii. 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Když sem tě poprve viděl, řekl jsem si ,,Ha nováček, někam ho vemu a zpříjemnim mu hru" Za pár dní si tahal ty měPrasokralik wrote:Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.
[jízlivost]Ale jo klidně to vyvajpujte, aspoň ty trvalky co tu hrajou pár let budu moct posílat do podsvětí, protože přijdou o všechno co si tu nahráli a lidi jako já to naexpí za pár dní zpět[/jízlivost]
