Page 5 of 6

Re: Dvojsmysly

Posted: 01:31 22. Sep 2011
by Lolipop
A: Už ti nějak pelichá. :wink:
B: Ehm co? :shock:
A: Myslím ten pták. :?
B: Eh! :oops:
A: Myslím ten mluvící!! :lol:

Fakt jsem se zasmála. :mrgreen:

Re: Dvojsmysly

Posted: 08:15 25. Oct 2011
by Molly23
Hezky dvojsmyslná malůvka na letounu B-25 Mitchel

http://www.airplane-pictures.net/image159462.html

Re: Dvojsmysly

Posted: 18:21 24. Nov 2011
by Nalkanar
Vilmawien Gener: Já nemám ani dírky Ryu...


Diskuze o náušnicích :lol:

Re: Dvojsmysly

Posted: 13:51 11. Jan 2012
by mandos
před dungem: "Já Tě ani nevidím abych ti mohla dát" - řeč byla o boostech no :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 15:01 25. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
"šel jsem do práce nalitej a šéf říká: člověče vy ste pil! a já na to: nééé já jsem alergickej na pyl"

Re: Dvojsmysly

Posted: 12:24 31. Mar 2012
by Uradin
sem si nedavno vzpomel na drsnou kravinu co řikal kamoš když sme byli ještě ve škole

balime věci do aktovek v šatně a kamoš si tam rve bundu a s usměvem říká : ja miluju když ta moje aksna tak hezky polyká......(po delší přestavce na mě koukl a dořekl s usměvem)..bundu

Re: Dvojsmysly

Posted: 15:49 09. Apr 2012
by Prasokralik
Alice: Teda holka už se ani nemůže spolehnout na svoje pohlaví.

Re: Dvojsmysly

Posted: 17:52 30. May 2012
by davidsoft
Isiolia si právě nechala přešít šaty a prohlížela si je v zrcadle.

Isiolia: *vzdychne si a vydá se ke dveřím*
Trpaslík: Hmm, pěkná pochva. *zazubí se*
Isiolia: *usměje se* Díky.

(model ženského pasu č. 100)

Re: Dvojsmysly

Posted: 11:49 31. May 2012
by Maya
Včera jsem zažila krásný dvojsmysl a culila jsem se u toho blbě ještě dalších deset minut :-D


A a B stojí opodál hlavní silnici zkoumající hloubku staré studny a baví se, zatímco přichází C*
A (muž): Ty jo, je to pěkně hluboké..Brrr, ta stěna je vlhka!
B (žena): Já ti to říkala, že se ti to bude líbit *spokojeně se narovnala*
C: *zarazil se a pohlédl na ně* Nenechte se rušit... *omluvně vycouval*
B: Počkej, on jen hleda, kde ta díra není vlhká aby se dostal dovnitř! *jde za ním*
C: *nuceně se usmál* ano, vlhká...Naviděnou *peláší pryč*

Re: Dvojsmysly

Posted: 15:06 14. Jun 2012
by Aulus
/rozhovor o porovnání obtížnosti boje mečem a šavlí/ :twisted:

Vilmawien Gener: No jistě, zahnutá čepel, to je úplná slast.

Re: Dvojsmysly

Posted: 22:14 22. Jul 2012
by Prasokralik
"Budeš se mi starat o opičáka?"
"Jasně, tvůj šampion je v dobrých rukou."

Prasokrálík, Roukina jako Wukong a Soraka, league of legends...

Re: Dvojsmysly

Posted: 13:07 15. Oct 2012
by Nalkanar
"Neznámá slečna": [Pověz] tojo a hlavně sem to dlouho neměla :D

Samozřejmě byla debata o expech za bosse

Re: Dvojsmysly

Posted: 19:31 31. May 2013
by -RoF-
Ted jsem si taky vzpoměl na něco z League of Legends.

Hraju vodní vílu Nami a jdu na lajnu s Miss Fortune, použiju emoci a ta víla zamávala ploutví a stříkala vodu no a z toho vzniklo tohle....

Nami: "Uděláme miss mokré triřko, zamáchám ploutví a postříkám tě vodou"
Miss Fortune: "Tak jo"

Tak já nastavuju vílu Nami aby šla voda správným směrem, ale blíží se nepřátelé .....

Miss Fortune: "Dělej, tak už stříkej"

A pak jen hláška od prasokrálíka "Ani nechcu vědět, co vy dva tam děláte"

:D :twisted: :roll:

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:07 05. Jun 2013
by Absinthorix
A Garen to vše pozoroval ze křoví
Image

Re: Dvojsmysly

Posted: 13:55 12. Mar 2014
by Nalkanar
*znaveně mu padne na jeho meč*