Page 5 of 6
Re: Dvojsmysly
Posted: 01:31 22. Sep 2011
by Lolipop
A: Už ti nějak pelichá.
B: Ehm co?
A: Myslím ten pták.
B: Eh!
A: Myslím ten mluvící!!
Fakt jsem se zasmála.

Re: Dvojsmysly
Posted: 08:15 25. Oct 2011
by Molly23
Hezky dvojsmyslná malůvka na letounu B-25 Mitchel
http://www.airplane-pictures.net/image159462.html
Re: Dvojsmysly
Posted: 18:21 24. Nov 2011
by Nalkanar
Vilmawien Gener: Já nemám ani dírky Ryu...
Diskuze o náušnicích

Re: Dvojsmysly
Posted: 13:51 11. Jan 2012
by mandos
před dungem: "Já Tě ani nevidím abych ti mohla dát" - řeč byla o boostech no

Re: Dvojsmysly
Posted: 15:01 25. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
"šel jsem do práce nalitej a šéf říká: člověče vy ste pil! a já na to: nééé já jsem alergickej na pyl"
Re: Dvojsmysly
Posted: 12:24 31. Mar 2012
by Uradin
sem si nedavno vzpomel na drsnou kravinu co řikal kamoš když sme byli ještě ve škole
balime věci do aktovek v šatně a kamoš si tam rve bundu a s usměvem říká : ja miluju když ta moje aksna tak hezky polyká......(po delší přestavce na mě koukl a dořekl s usměvem)..bundu
Re: Dvojsmysly
Posted: 15:49 09. Apr 2012
by Prasokralik
Alice: Teda holka už se ani nemůže spolehnout na svoje pohlaví.
Re: Dvojsmysly
Posted: 17:52 30. May 2012
by davidsoft
Isiolia si právě nechala přešít šaty a prohlížela si je v zrcadle.
Isiolia: *vzdychne si a vydá se ke dveřím*
Trpaslík: Hmm, pěkná pochva. *zazubí se*
Isiolia: *usměje se* Díky.
(model ženského pasu č. 100)
Re: Dvojsmysly
Posted: 11:49 31. May 2012
by Maya
Včera jsem zažila krásný dvojsmysl a culila jsem se u toho blbě ještě dalších deset minut
A a B stojí opodál hlavní silnici zkoumající hloubku staré studny a baví se, zatímco přichází C*
A (muž): Ty jo, je to pěkně hluboké..Brrr, ta stěna je vlhka!
B (žena): Já ti to říkala, že se ti to bude líbit *spokojeně se narovnala*
C: *zarazil se a pohlédl na ně* Nenechte se rušit... *omluvně vycouval*
B: Počkej, on jen hleda, kde ta díra není vlhká aby se dostal dovnitř! *jde za ním*
C: *nuceně se usmál* ano, vlhká...Naviděnou *peláší pryč*
Re: Dvojsmysly
Posted: 15:06 14. Jun 2012
by Aulus
/rozhovor o porovnání obtížnosti boje mečem a šavlí/
Vilmawien Gener: No jistě, zahnutá čepel, to je úplná slast.
Re: Dvojsmysly
Posted: 22:14 22. Jul 2012
by Prasokralik
"Budeš se mi starat o opičáka?"
"Jasně, tvůj šampion je v dobrých rukou."
Prasokrálík, Roukina jako Wukong a Soraka, league of legends...
Re: Dvojsmysly
Posted: 13:07 15. Oct 2012
by Nalkanar
"Neznámá slečna": [Pověz] tojo a hlavně sem to dlouho neměla
Samozřejmě byla debata o expech za bosse
Re: Dvojsmysly
Posted: 19:31 31. May 2013
by -RoF-
Ted jsem si taky vzpoměl na něco z League of Legends.
Hraju vodní vílu Nami a jdu na lajnu s Miss Fortune, použiju emoci a ta víla zamávala ploutví a stříkala vodu no a z toho vzniklo tohle....
Nami: "Uděláme miss mokré triřko, zamáchám ploutví a postříkám tě vodou"
Miss Fortune: "Tak jo"
Tak já nastavuju vílu Nami aby šla voda správným směrem, ale blíží se nepřátelé .....
Miss Fortune: "Dělej, tak už stříkej"
A pak jen hláška od prasokrálíka "Ani nechcu vědět, co vy dva tam děláte"

Re: Dvojsmysly
Posted: 00:07 05. Jun 2013
by Absinthorix
A Garen to vše pozoroval ze křoví

Re: Dvojsmysly
Posted: 13:55 12. Mar 2014
by Nalkanar
*znaveně mu padne na jeho meč*