Page 5 of 8

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:18 20. Feb 2010
by Pajule
maku wrote:
černý vlk wrote:...
Na druhou stranu ... na střední jsem měl několik profesorů, které bych si dost dobře uměl představit s šedočernou kůží a vlasama v bílé barvě (a to zcela vážně - v hodně věcech by splnovali reálie drowů)... Nicméně to byli nejlepší profesoři na škole a velice si jich vážím a jsme pořád v kontaktu. Oproti tomu tam bylo spousta profesorů, které měl každý rán.. prostě zákonně hodní profesoři ... takovej profesor je k ničemu... během týdne žáci zjistí, že takovej učitel je fajn (všechno povolí, nic nechce, zmámku ti da zadara, apod). Takové já bytostně nesnáším, neboť z jejich hodin si nepamatuju vůbec nic :? Bohužel většina přísné profesory nemá rádo, až s odstupem času poznají, že to bylo to nejlepší, co je mohlo potkat.

přísnej učitel dobrej učitel ;) ..my ted máme angličtináře co neumí udělat nic..ani klid příšernost a taky vim tedka z ájiny úplný .... :/ a "nejhorší" učitelku na škole bych hrozně chtěla,páč je fajn a když jí nelezeš na nervy,tak je v pohodě ;) ...proto s tim i souhlasim úplně :D ale tělocvikářka je hodná zasejc odcvičíme si 5minut a pak kecáme a častokrát se přidá.Když potřebujem něco splnit splníme a na závody jí chodim,takže je spokojená :D a nechává nás většinou v klidu

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:19 20. Feb 2010
by Necrooo
Nejlepší je asi kantor, tedy kantorka, která je hodná, naučí a ještě je se na co dívat při té hodině :twisted: To si pak člověk odnáší hřejivé vzpomínky :oops:
Jinak ano, přísní kantoři dokáží naučit a u maturit/zkoušek se ukáže že nakonec nejsou tak zlí a sem tam přimhouří očko.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 18:35 24. Feb 2010
by nomis_b
No ja teda taky ucim.. ale na Vysoke skole je to trosku jinak.. pokud mate odborne zamrrenou hodinu, coz samozrejme musite, kdyz plnite plan, ktery vam schvalili, tak se proste nekdy stane, ze je to za trest ucit.
Budto vydite, ze ti zaci cumi jak puci, i kdyz jim to vykladate od zakladu a nakonec zjistite, ze duvod jejich cuceni spociva v tom ze nechapou, protoze neumi secist dva zlomky.... to pak neni co dodat a opravdu musite jit dal.. to je bohuzel jejich boj ktery meli vybojovat na zakladce.
Nebo dalsi sorta, jejichz jedina starost na cviceni je vypadnou brzo. U tehle je jedno, ajk zajimava hodina je, jen kdyz brzo skonci.

Tech , co by to zajimalo, co jim chcete rict uz u tehle odbornyhc hodin fakt ubyva.. a je to skoda, ale fakt hodne zavisi na tride. nekterej kolektiv je fajn a za to ze maj dobry znamky, muze hlavne ten kolektiv, kdy vlastne sami pusobi na kantora tak, ze se tam krasne uci. jde to dost poznat na Vysoke, kdy opravdu je kazdy krouzek, kazdy rok jiny.. na te stredni mi to pripadne, ze se jeste lidi potkavaj dost a jsou takovi vsedni dohromady v jednom pytli.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:06 29. May 2010
by wekslo
Intercompany & Inventory specialist (tak bacha na batohy svych postav :-) ) v jedne nadnarodni farmaceuticke spolecnosti.
Vicemene reseni fin. vztahu s ostatnima filialkama + dozor nad objednavkama mirene ze skladu v BE,CH, a UK do cele Evropy.

Nabirame, tak kdyby mel nekdo zajem at mi klidne posle zivotopis v CJ a ENG na email:
rame.wekslak@seznam.cz

Pozadavky nejsou prehnane za to co nabizime :-) jde predevsim o lehke ucto, MS Office a ENG. Jobuje se v Praze.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:16 29. May 2010
by Grunt
Student :) VŠB-TU Ostrava, Fakulta strojní - Aplikovaná mechanika. Za chvíli budou Bc. státnice tak držte palce :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:17 29. May 2010
by Inulthor
Hehe Wexo ty jedeš :D Jinak za sebe, já sloužim na Místním Oddělení Policie Karlín v Praze. Nový nábor bude snad příští rok, pokud by měl někdo zájem taky pomáhat a chránit, do konce roku moc šancí neni, až pak...

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:09 29. May 2010
by wooh
Gymnázium Vyškov 8) (J)elita národa jojo :lol: :D

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 03:06 31. May 2010
by Ikstremist
Pracuju i studuju na Ostravské Univerzitě :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:21 31. May 2010
by Grunt
Aspoň nějaký ostravák :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:26 31. May 2010
by nomis_b
No ja sem Opavak.. takze to uz je jen kousek a z Opavy je tady vice lidi.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:28 31. May 2010
by Radim
Já jsem taky z Ostravy jen sem zběhnul :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 23:45 02. Jul 2010
by sendys
nekupujte skodovky delam do ni hridele muhehehehehehhe Škodovka seřizovač :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 14:15 08. Jul 2010
by Jkerry
sendys wrote:nekupujte skodovky delam do ni hridele muhehehehehehhe Škodovka seřizovač :)
Už vím proč se nám u Fabie 1.2 HTP vysypal motor :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 14:50 08. Jul 2010
by Radim
Už vím proč se nám u Fabie 1.2 HTP vysypal motor :)

Žádej náhradu přímo u něj a dej mu to vyžrat i ve hře :twisted:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 14:52 08. Jul 2010
by efu_redo
Já prozměnu pracuju jako někdo, kdo zvedá telefony a platí faktůry. Takže kdyby někdo potřeboval, stačí zavolat, já to zaplatím. :mrgreen: