Page 5 of 9

Re: Zlatník

Posted: 11:10 30. Mar 2010
by nomis_b
kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.

Re: Zlatník

Posted: 11:19 30. Mar 2010
by maliarda
nomis_b wrote:kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.
tohle byly oba prsteny..

EDIT: při amuletu z titanu ohnivý opál/alexandrit 80/60 to vyhodí taky špatně.. obratnost +2 a obratnost +2..při nasazení přidá jen +2 k obratnosti

Re: Zlatník

Posted: 11:54 30. Mar 2010
by -RoF-
Jo u těch mojích stříbrných s granátem a fenalopem, to taky byly prsteny.

Re: Zlatník

Posted: 13:00 30. Mar 2010
by maliarda
tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení

*povzdychne si*

EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát :D dát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen

Re: Zlatník

Posted: 13:03 30. Mar 2010
by nomis_b
maliarda wrote:e to po mě kameny dle nastavení
zajimave me se zdalo, ze tahle hlaska se uz tam vubec nevypisuje (tedy ze uz neexistuje uplne v cele vyrobe) no to zas bude vecer, hledani chyb... aspon ze sou vsechny na jendom miste.

Re: Zlatník

Posted: 13:20 30. Mar 2010
by -RoF-
Al e šak o tom sme se včera bavili ne? Že to tak je asi nastavené a nejdou dát max % na 1 kámen.

Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.

Vždy kdžy nastavuju ty kameny, tak pnastavím % pro vedlejší kámen, vyberu druh šutru, pak nastavím % pro hlaví a vyberu druh šutru a zatím to vždy fungovalo.

Max % prostě nejdou bez toho asi.

Což si říkám jaké max šperky a prsteny vyrobíme....hmm slabší než u NPC? :roll:

Re: Zlatník

Posted: 13:31 30. Mar 2010
by maliarda
jojo bavili...jenže mě to dřív šlo.. fungovalo to v pohodě.. i u toho zlata.. a tam se nevejde ani 100%, takže logicky bych si myslela, že i kdyby to bylo podle naší včerejší úvahy.. musí se vlézt aspoň těch 100%..kamkoliv.. ten kamínek přece nerozpůlíš... tady jsem dala poměr 80/60 a stejně to nejde

add nomis.. mě tam ta hláška při chybě nikdy nezmizela... blikala na mě pořád a postava nikdy nezačala nic dělat.. tím mám na mysli, že jak jsi psal, že by to mělo fungovat (hláška nebýt a postava pracovat), tak mě to teda nefungovalo :D

Re: Zlatník

Posted: 13:33 30. Mar 2010
by maliarda
-RoF- wrote: Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.

no jde tam dát 120%, ale musíš tam dát ty ametysty dva.. což třeba při opálu už je prodražení o 6000 na ceně leštidla..když bys tam mohl nacpat jen achát jako doplněk, který stojí 130

Re: Zlatník

Posted: 20:44 30. Mar 2010
by nomis_b
maliarda wrote:tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení

*povzdychne si*

EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát :D dát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen
z toho vypisu nejde videt, co jsi dala do stloku za veci. dala jsi 1 topaz, nebo 2 topazy ? 1 stack topazu ?

nevim proc se to nespoustilo, pokud to z toho nejde zjistit... nepomuzu ti :cry:

Re: Zlatník

Posted: 21:38 30. Mar 2010
by maliarda
dala jsem jeden topaz a myslím, že to druhé bylo achát.. poměr na titan 140%..takže jsme dala hlavní topaz, vedlejší achát, poměr smíchání 140%

teď, když to čtu, tak z toho vyplývá, že měl asi pravdu RoF..ale přeci nebudu dávat hlavního kamene míň % než je jeho maximum..to bych byla vždycky jakoby o stupeň níž..a nebo narvat dva stejný.. ale to se pak fakt šíleně prodraží
jenže když to funguje u nižších kovů, proč ne tady?

přidávám screen..tohle je u stříbra..ale vyskakuje to samé

Re: Zlatník

Posted: 22:27 30. Mar 2010
by Luelle
ehm...jen že vám do toho kecám

ale urči poměr smÝchání?

Re: Zlatník

Posted: 07:28 31. Mar 2010
by nomis_b
Luelle wrote:ehm...jen že vám do toho kecám

ale urči poměr smÝchání?
tam se najde překlepů... ale zkusím je nejak poopravovat, jen kidne piste dalsi...

Re: Zlatník

Posted: 13:01 31. Mar 2010
by Garett
Zdravim, tak jsem se po delsi odmlce pripojil, ze zkusim udelat nejaky sperk pro vykupciho v podtemnu (ten nekromant v cernym trhu), ale zjistil jsem, ze on porad shani vyrobky ze stareho craftu, mohl by se na to nekdo prosim podivat?

Re: Zlatník

Posted: 13:27 31. Mar 2010
by nomis_b
jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.

Re: Zlatník

Posted: 13:34 31. Mar 2010
by Garett
nomis_b wrote:jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.
Jj, myslel jsem to delani na zakazku a prave pro toho zlatnika to nefunguje, protoze shani sperky z ty stary verze zlatnika. Ted napr. shani prsten z adamantinu s rubinem, ale to nyni nelze udelat, protoze pri vyrobe se musi pouzit presne 2 kameny --> vyleze z toho prsten z adamantinu s rubinem a rubinem, coz on nekoupi... ale nevadi, tak zatim budu zkoumat jak se ta zlatnicina zmenila, jsem na to docela zvedavej:)