Page 5 of 15

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 18:48 21. Apr 2010
by Sobik
Když už omezení devastu tak zakázat pro malý a drobný zbraně. Na trpasličí sekeře, nebo bastardu, to je ještě pochopitelný.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:01 21. Apr 2010
by Sveneld
černý vlk wrote:
Esuliams wrote:Jo dejte si přes hubu. Souhlasím s Bahňákem :roll:
Fakt jak malý děti :roll: Tím, že tu na sebe štěkáte, toho opravdu hodně vyřešíte.
Ještě tu nepadl od vás jedinej návrh, jak by se to mělo "dovyvážit" místo nynějšího.
Kritika těch co něco dělají, napadání navzájem a žádné řešení. :roll: :roll:
OK, psal jsem to PM, ale napíšu to klidně rovnou tu:

1) devast jen pro obouručky
2) snížit AC na štítech, tzn pouze +1 +2 nebo +3 za pavézu a šmitec (štít může mít i jiné přednosti než jen AC)

:D omezime vsechny jen ne tvoje mnichy !

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:24 21. Apr 2010
by černý vlk
Sveneld wrote:
černý vlk wrote:
Esuliams wrote:Jo dejte si přes hubu. Souhlasím s Bahňákem :roll:
Fakt jak malý děti :roll: Tím, že tu na sebe štěkáte, toho opravdu hodně vyřešíte.
Ještě tu nepadl od vás jedinej návrh, jak by se to mělo "dovyvážit" místo nynějšího.
Kritika těch co něco dělají, napadání navzájem a žádné řešení. :roll: :roll:
OK, psal jsem to PM, ale napíšu to klidně rovnou tu:

1) devast jen pro obouručky
2) snížit AC na štítech, tzn pouze +1 +2 nebo +3 za pavézu a šmitec (štít může mít i jiné přednosti než jen AC)

:D omezime vsechny jen ne tvoje mnichy !
1) mno, kde vidíš, že bych se bránil snížení součtu vlastností amuletu z +20 (+8+6+6) na +5? mnicha to zasáhne nejvíce, nebude mít max sílu, obratnost, odolnost a moudrost (jako jsem to měl do teď)..
2) mnich bude mít pořád žalostný výcvik, takže ho v CvC sundá každý průměrný bojovník (na hod 20 srážení a bum), navíc se sníží i savy, takže chudáček mnišek můj malý :D

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:26 21. Apr 2010
by wooh
Mít devast na drobné zbrani jako je kukri nebo dýka např. je docela blbost, nechal bych ho na větší zbraně.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:28 21. Apr 2010
by efu_redo
wooh wrote:Mít devast na drobné zbrani jako je kukri nebo dýka např. je docela blbost, nechal bych ho na větší zbraně.

Co snížit TO na devast? Třeba to je řešení.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:28 21. Apr 2010
by Sveneld
s tim ACckem ktery je nekde mooc daleko rozumnymu AB tvyho prumernyho bojovnika, takze to neni jedna ku dvaceti, ale musi to byt potrvrzenej kritik, dvacet a dvacet - to je jedna ke ctyrstum - a aby tenhle kritik mel cenu tak stejne musi porad dotycnej srazet

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 19:30 21. Apr 2010
by černý vlk
Sveneld wrote:s tim ACckem ktery je nekde mooc daleko rozumnymu AB tvyho prumernyho bojovnika, takze to neni jedna ku dvaceti, ale musi to byt potrvrzenej kritik, dvacet a dvacet - to je jedna ke ctyrstum - a aby tenhle kritik mel cenu tak stejne musi porad dotycnej srazet
AC nenaboostěného monka po změně bude kolem 50-55 tipuju...na 30ce. nebudu se dále bavit o průměrném AB nenaboostěného bojovníka ;) srazí, zabije. Ale jsem pro, monk tu je hrozně moc silný a potřebuje srazit hřebínek, silnější postavy tu neběhají :))

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 20:06 21. Apr 2010
by Lenulasek
Sobik wrote:Když už omezení devastu tak zakázat pro malý a drobný zbraně. Na trpasličí sekeře, nebo bastardu, to je ještě pochopitelný.
Bod do srdce, říznutí přes hrdlo :) okecáš to vždycky.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 21:06 21. Apr 2010
by Pajule
tak okecat se dá úplně všechno ;) můžeš někoho zabít klidně vidličkou tak co ;)

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 21:38 21. Apr 2010
by Sobik
Postavim si Hakavarna - Devast Ranger/WM na dvě vidličky. To je nápad! A já se plácám s nějakým trpaslíkem, když můžu mít takovej uberbuild!

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 21:40 21. Apr 2010
by Lenulasek
Představ si že tě bodne kudlou takový hovado jako je Bers :) to je devast jasnej :D.

Pardon za OT.

A aby to nebylo jen tak OT tak mám otázku. Když jsou problémem štíty, proč se neoslabili ty? Já jako zloděj trpím uplně nevinně :) feat na štít třeba vůbec nemám.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 21:44 21. Apr 2010
by Sobik
Jistě, nemůžeme se rozhodnout jestli oslabit obouručky, nebo jednoručky, tak aby v tom nebyl bordel, zmršíme štíty....

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 21:45 21. Apr 2010
by efu_redo
Sobik wrote:Postavim si Hakavarna - Devast Ranger/WM na dvě vidličky. To je nápad! A já se plácám s nějakým trpaslíkem, když můžu mít takovej uberbuild!
Problém je, že vidličky nemá jak uchopit. Musel bys mít vidle a to je velká zbran, na kterou by měl devast fungovat. :lol: Sry za OT.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 00:02 22. Apr 2010
by sandoftime
efu_redo wrote:
sandoftime wrote:...
Na něco se tě zeptám. Ve hře, hraješ RP? Nebo patří k looterům a creeperům a crafterům a prostě k hráčům, kterým RP příliš moc neříká a raději si huntí svoje expíky, nebo patříš k RP hráčům?

Další věc, koval si někdy? Dělal si někdy keramiku a další bohulibé práce, které jsou v kraftu? Vyráběl si někdy něco ze dřeva? Atp...?

co má co rp společného s tím jestli postava creepuje nebo ne? rpg je vývoj postavy a pokud hraješ ve fantasy světě a nejsi zrovna servírka někde v pajzlu tak budeš dobrodruh a lovem si vyděláváš na chleba

co se keramiky týče, lvl 17 a ano dělal jsem i jiné krafty

k mému RP, nehodlám tu rozebírat jaké je ale alespoň nepatřím k těm co o sobě prohlašují jak jsou doobří erpící, nemám to zapotřebí, má hra mluví sama za sebe a ti co mě znají si o mě dovedou sami utvořit obrázek

a taky nemám potřebu schovávat se za alternativní acc, když už do něčeho krafu, dělám to sám za sebe, za své názory se nestydím (ostatně ani nemám proč)

můžeš tohle všechno říci o sobě? pochybuju, páčko

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 00:12 22. Apr 2010
by sandoftime
dodatek

mám obouruční zbraně rád a vím jak jsou v nwn neštastně vyřešené, ale posílit je tak, že z malých zbraní vytvoříte nepoužitelné banány, které se dají tak leda házet směr oči, aby daly možnost dexterovi zdrhnout je hrubě špatné řešení

nechte malé zbraně normální a obouručky posilte nad standard, nikoliv opačně

vzhledem k tomu jak jsou obecně užívači obouručních zbraní zranitelní by bylo fér, ale odepsat malé zbraně, protože velké jsou v drobné nevýhodě už teda moc fér není