Page 5 of 5

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 19:39 12. Oct 2011
by zachy
Prasokralik wrote:Kůň nalezen, díky Bahňáku.
Ho ztrácíš nějak často né? :D musíš si psát do deníčku kde máš koně :)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 22:22 12. Oct 2011
by sendys
poradim nevodit pres lokace ...... pač potom se muže oběvit kdekoliv kde si predtim byl (něco podobneho jako když ho hraničař ochoci a tahne pryč)