Já posílení monster i oslabeni věci vítám, je to rozhodně větší zábava.
Přehnaně silná monstra
Re: Přehnaně silná monstra
Proč se tady pořád stěžuje na dex postavy?. Doren je blbý hraničář/zloděj a má AC 70. Sice se starou výbavou, ale pochybuju že to klesne o víc jak 5. Kouzelníci jsou taky v pohodě v prahvozdu, jen se zkuste zeprtat Ancyho kumpánu jak se zabiji stará opice na zdaleka ne epic levelu
Ani jedna z těch postav není silný Build a dá se to...
Já posílení monster i oslabeni věci vítám, je to rozhodně větší zábava.
Já posílení monster i oslabeni věci vítám, je to rozhodně větší zábava.
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Přehnaně silná monstra
Je pravda že už to asi není co to bývalo, ale vždy to jde.Party tvořit? Ted? No někdy hoodně náročná věc, která se lehce řekne, ale hůř udělá.
Neblázni.co vím, tak si soloval prahvozd, tak to zkus ted
No nevím, čas prověří jestli to byla cesta k dobrému nebo ne.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Přehnaně silná monstra
Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Přehnaně silná monstra
Upravit to jde. Jen je to myslím zásah do haků.-RoF- wrote:Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Přehnaně silná monstra
kdyby to byly jen HAKy, tak by to bylo moc jednoduche. je to daleko daleko slozitejsi a to tak, ze jedinej z teamu, kdo si na to troufa je Kucik, tak snad mu nechate prostor a nebudete trebe BUG ovat aby mel cas se tomu venovatefu_redo wrote:Upravit to jde. Jen je to myslím zásah do haků.-RoF- wrote:Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
A zase se craftí...
Re: Přehnaně silná monstra
co takhle si utřít slzy a začít ty party tvořit, viděli jste někdy ted server? Půlka lidí v dilně a půlka po jednom v nějakym dungu.. ty dungy nebyli zamýšlený aby je dala jedna namaxovaná postava, některý dungy byli stvořeny na partu a nevyšlo to, vy jste si zvykli na to že to mnich vymlátí jednou rukou a druhou se škrábe v gatích a ted vám vadí, že už nejste imba nabušený a naprosto skvělí
Malarový panteři jsou nebezpečně bytosti, proč by je měl dát teda jeden nabušenej rytíř? Stříbrnej drak tu žije 578 let, proč by měl teda přijít mnich a rozkmitaou dlaní ho poslad do kelu? Všechno se zesiluje a něco ted prostě nebude jdnoduchý zabít, stará Thalie netvořila dobrodruhy ale polobohy, na vysoké lvl už ani nebyli v paletě bytosti, který by jim ublížili
Malarový panteři jsou nebezpečně bytosti, proč by je měl dát teda jeden nabušenej rytíř? Stříbrnej drak tu žije 578 let, proč by měl teda přijít mnich a rozkmitaou dlaní ho poslad do kelu? Všechno se zesiluje a něco ted prostě nebude jdnoduchý zabít, stará Thalie netvořila dobrodruhy ale polobohy, na vysoké lvl už ani nebyli v paletě bytosti, který by jim ublížili
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Přehnaně silná monstra
NPC se neposilyvaly kvůli nějakým powerbuildům a Rejty je upravoval s ohledem na nové věci. Chce to chvilku počkat, než se všechno usadí a pak se může řešit, jestli není nějaká potvora příliš silná atp.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Přehnaně silná monstra
tak tak, ono, myslím, že to hodně lidí chápe
jen je to tvrdý dopad, když najednou přijdete o polobožství a je z vás normální člověk (elf) chudák Adam a Eva 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Přehnaně silná monstra
Krásně si to řekl.černý vlk wrote:tak tak, ono, myslím, že to hodně lidí chápejen je to tvrdý dopad, když najednou přijdete o polobožství a je z vás normální člověk (elf) chudák Adam a Eva
2Kucik: Je-li to tak, tak je vše ok.
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Přehnaně silná monstra
Je tomu tak. Sice nevim jestli dlaní (je to omezený levelem příšery na kterou útočíš), ale vim, že se pěstí omráčit dalefu_redo wrote:
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Re: Přehnaně silná monstra
jen poznámka.. nebyl to jeden nabušenej rytíř, ale byl k tomu naboostovaný všemi možnými podpůrnými kouzly.. a situace byla taková, že já jen koukala, jak mu letí ukazatel životů dolů...Krata wrote: ...........
Malarový panteři jsou nebezpečně bytosti, proč by je měl dát teda jeden nabušenej rytíř? ........
*pokrčí rameny* nefňukám, nebrečím, jen doplňuju.....
Thea
Re: Přehnaně silná monstra
Popravdě bych toho draka posílil tak, aby na něj musela parta vysokých levelů. Protože drak, je stále a pořád drak....Urlraen wrote:Je tomu tak. Sice nevim jestli dlaní (je to omezený levelem příšery na kterou útočíš), ale vim, že se pěstí omráčit dalefu_redo wrote:
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Přehnaně silná monstra
V rámci vyrovnání handicapu navrhuji rozdat dextrovým postavám KULOVNICE s municí se zesílenou prachovou náplní použivanou na velkou Africkou pětku.
Heslo: vy máte devast a my kulovnici.
značka : Nabíjím rychle.
Pá
Heslo: vy máte devast a my kulovnici.
značka : Nabíjím rychle.
Pá
Re: Přehnaně silná monstra
A drowskej dexařům samopali s tlumičem a sluneční brejle s tímnejlepším UV filtrem
.
Pardon za OT
Pardon za OT
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Přehnaně silná monstra
Ahh, tak to byl wyrm a ne drak. Draka ani předtim zabít nebyla sranda.efu_redo wrote: Popravdě bych toho draka posílil tak, aby na něj musela parta vysokých levelů. Protože drak, je stále a pořád drak....