Page 5 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:38 04. May 2010
by Grunt
Proč se tady pořád stěžuje na dex postavy?. Doren je blbý hraničář/zloděj a má AC 70. Sice se starou výbavou, ale pochybuju že to klesne o víc jak 5. Kouzelníci jsou taky v pohodě v prahvozdu, jen se zkuste zeprtat Ancyho kumpánu jak se zabiji stará opice na zdaleka ne epic levelu

Ani jedna z těch postav není silný Build a dá se to...
Já posílení monster i oslabeni věci vítám, je to rozhodně větší zábava.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:39 04. May 2010
by Tretas
Party tvořit? Ted? No někdy hoodně náročná věc, která se lehce řekne, ale hůř udělá.
Je pravda že už to asi není co to bývalo, ale vždy to jde.
co vím, tak si soloval prahvozd, tak to zkus ted
Neblázni.

Je pravda že jsem tam někdy solo zašel, ale jestli to bylo 25krát za celou dobu Jorga tak to je moc. A že Jorg je dobrá stařešina.
No nevím, čas prověří jestli to byla cesta k dobrému nebo ne.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:39 04. May 2010
by -RoF-
Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:41 04. May 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
Upravit to jde. Jen je to myslím zásah do haků.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:43 04. May 2010
by nomis_b
efu_redo wrote:-RoF- wrote:Popravdě někd si říkám, že se NPC ani upravovat nemusely, stačilo bud zrušit a nebo ještě líp upravit devast, ale holt to asi nejde no.....škoda.
Upravit to jde. Jen je to myslím zásah do haků.
kdyby to byly jen HAKy, tak by to bylo moc jednoduche. je to daleko daleko slozitejsi a to tak, ze jedinej z teamu, kdo si na to troufa je Kucik, tak snad mu nechate prostor a nebudete trebe BUG ovat aby mel cas se tomu venovat

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:43 04. May 2010
by Krata
co takhle si utřít slzy a začít ty party tvořit, viděli jste někdy ted server? Půlka lidí v dilně a půlka po jednom v nějakym dungu.. ty dungy nebyli zamýšlený aby je dala jedna namaxovaná postava, některý dungy byli stvořeny na partu a nevyšlo to, vy jste si zvykli na to že to mnich vymlátí jednou rukou a druhou se škrábe v gatích a ted vám vadí, že už nejste imba nabušený a naprosto skvělí
Malarový panteři jsou nebezpečně bytosti, proč by je měl dát teda jeden nabušenej rytíř? Stříbrnej drak tu žije 578 let, proč by měl teda přijít mnich a rozkmitaou dlaní ho poslad do kelu? Všechno se zesiluje a něco ted prostě nebude jdnoduchý zabít, stará Thalie netvořila dobrodruhy ale polobohy, na vysoké lvl už ani nebyli v paletě bytosti, který by jim ublížili
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:48 04. May 2010
by kucik
NPC se neposilyvaly kvůli nějakým powerbuildům a Rejty je upravoval s ohledem na nové věci. Chce to chvilku počkat, než se všechno usadí a pak se může řešit, jestli není nějaká potvora příliš silná atp.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:53 04. May 2010
by černý vlk
tak tak, ono, myslím, že to hodně lidí chápe

jen je to tvrdý dopad, když najednou přijdete o polobožství a je z vás normální člověk (elf) chudák Adam a Eva

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:12 04. May 2010
by efu_redo
černý vlk wrote:tak tak, ono, myslím, že to hodně lidí chápe

jen je to tvrdý dopad, když najednou přijdete o polobožství a je z vás normální člověk (elf) chudák Adam a Eva

Krásně si to řekl.
2Kucik: Je-li to tak, tak je vše ok.
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:23 04. May 2010
by Urlraen
efu_redo wrote:
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Je tomu tak. Sice nevim jestli dlaní (je to omezený levelem příšery na kterou útočíš), ale vim, že se pěstí omráčit dal

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:24 04. May 2010
by maliarda
Krata wrote: ...........
Malarový panteři jsou nebezpečně bytosti, proč by je měl dát teda jeden nabušenej rytíř? ........
jen poznámka.. nebyl to jeden nabušenej rytíř, ale byl k tomu naboostovaný všemi možnými podpůrnými kouzly.. a situace byla taková, že já jen koukala, jak mu letí ukazatel životů dolů...
*pokrčí rameny* nefňukám, nebrečím, jen doplňuju.....
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:46 04. May 2010
by efu_redo
Urlraen wrote:efu_redo wrote:
Edit: Kráto, to si děláš srandu s rozkmitanou dlaní? Nebo je to fakt?
Jestli to takhle opravdu vypadalo, tak bych byl za stížení některých příšer.
Je tomu tak. Sice nevim jestli dlaní (je to omezený levelem příšery na kterou útočíš), ale vim, že se pěstí omráčit dal

Popravdě bych toho draka posílil tak, aby na něj musela parta vysokých levelů. Protože drak, je stále a pořád drak....
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 19:21 04. May 2010
by rotona
V rámci vyrovnání handicapu navrhuji rozdat dextrovým postavám KULOVNICE s municí se zesílenou prachovou náplní použivanou na velkou Africkou pětku.
Heslo: vy máte devast a my kulovnici.
značka : Nabíjím rychle.
Pá

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 19:25 04. May 2010
by Lenulasek
A drowskej dexařům samopali s tlumičem a sluneční brejle s tímnejlepším UV filtrem

.
Pardon za OT
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 19:27 04. May 2010
by Urlraen
efu_redo wrote:
Popravdě bych toho draka posílil tak, aby na něj musela parta vysokých levelů. Protože drak, je stále a pořád drak....
Ahh, tak to byl wyrm a ne drak. Draka ani předtim zabít nebyla sranda.