Page 5 of 9

Re: Výměna Itemů

Posted: 15:16 03. May 2010
by Krata
jenže vy máte pořád top věci, jak řiká Kucik, jedny ze silnějších předmětů na serveru, jen se sníženou silou pro novej koncept.. ted stále budou lidi x času šetřit na své nové předměty, a ty budou mít sílu vaših předmětů, které jste koupili za pakatel na jednom místě při změně

Re: Výměna Itemů

Posted: 15:23 03. May 2010
by venomeq
Taktez by mne zajimalo jestli to musi delat jen rejty nebo muzei nekdo jinej pac v infu je psano kontaktovat dm...neni urcone ktere:( kdyz by teda musel bejt u toho rejty poprosil bych aby pisnul treba pm kdy bude mit cas a ja se dle toho zaridim

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:57 03. May 2010
by efu_redo
Myslim, že u toho musí být Rejty.

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:03 03. May 2010
by Luelle
já za sebe říkám, že nevyměňuju, protože se v tom systému nevyznám,co vyměnit a co nevyměnit...

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:05 03. May 2010
by efu_redo
efu_redo wrote:Myslim, že u toho musí být Rejty.
Tak jinak. Nemyslím, vím, že to bylo někde řečeno. Takže se asi obrať na Rejtyho. On to kontroluje, co kdyby bylo nějaké to DM nečestné, když už mají všude ty špehy. :mrgreen:

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:08 03. May 2010
by černý vlk
co mi ještě nesedí je důvod, proč pro plechovky jsou přidané dovednosti k předmětům a dexterům ne...příklad helma má + X AC + Y výcvik...atd....když už má všechno srážení tak proč zvýhodňovat silové buildy, které stejně mají díky síly vyšší výcvik..tohle prostě nechápu a dost mi to vadí...

a ještě prosím, znovu se zeptám, proč nemůže být na kapuci stejně jako na helmě odražení? Přijde mi opravdu škoda, že monk prakticky nepotřebuje žádnou kapuci a helmu... třeba s výcvikem helma by byla fajn, když všechno sráží, vždyť bez bonusu na odolnost je okamžitě mrtvá (po prvním sražení)

jinak neremcám, že Nuliteth na svém levlu skoro nezvládne 3 tygry v prahvozdě, že je tedy takto oslabena, jen je to rozporuplné, chudák se svým DMG a počtem životů je v porovnání se stavem před opravdu k smíchu...asi to tak má být, monky tady prostě v lásce vedení nemá :P

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:15 03. May 2010
by Sveneld
furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:22 03. May 2010
by Cairon
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
A zloděje zmlátěj všichni tři :mrgreen:

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:29 03. May 2010
by černý vlk
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
jak může mnich sundat mága? stačí, když bude mít kamenku a odolej elementům...s rukavicemi, které mají přídatné DMG 1d6 oheň (žádné vylepšení)..a ano, fighterovi stačí dát srážení, hodit si na něj 20 a mnich je KO ;) nu což, Nulieth je v důchodu, moc už nikam chodit nebude, možná Kryn, jako za starých časů, ten by měla ještě zvládat :D

ano, má SR, imky atd, ale jsou ji naprd, když chcípne po prvním sražení :D

Re: Výměna Itemů

Posted: 18:40 03. May 2010
by efu_redo
Cairon wrote:
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
A zloděje zmlátěj všichni tři :mrgreen:
To není fér. I zloděj má právo žít a být silný jako ostatní. Lobuju za epické itemy pro zloděje. Je to vážně nefér a je to diskriminace :!: Mám zloděje a chci aby byl silný a zvládl všechno jako ostatní charaktery. Nechci být jen přicmrndávač, co chodí v partě a otevírá zámky a sundavá pasti. Všechny povolání by měly být vyladěné a to jak statama, tak výbavou. A to by měla být hlavní priorita týmu. Nepřijde vám to hloupé? Proč jsou takhle omezení hráči, co hrají zloděje? Jaký dung sám vymlátím a kde budu mít dost XP??? Je to hnus, taková diskriminace :!:
Sry za OT.

Re: Výměna Itemů

Posted: 19:00 03. May 2010
by Lynx23
no, kdo je mág/zaklínač nebo bojovník s devastem, je celkem vpoho si myslím

když shrnu toho mnicha tak plusy jsou: imka na jed, rychlost, SR, možnost boostnout oc (ikdyž to ted oproti bojovníkovi asi nebude moc), více útoků
minusy: nemožnost kombinace s dalším povoláním, zřejmě zatím nic dobrého na hlavu, nižší ab, nižší dmg, rukavice nejsou ekvivalentní zbraním (takže kamy)

celkem ted mnichům nezávidím

a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)

Re: Výměna Itemů

Posted: 19:01 03. May 2010
by Sveneld
černý vlk wrote:
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
jak může mnich sundat mága? stačí, když bude mít kamenku a odolej elementům...s rukavicemi, které mají přídatné DMG 1d6 oheň (žádné vylepšení)..a ano, fighterovi stačí dát srážení, hodit si na něj 20 a mnich je KO ;) nu což, Nulieth je v důchodu, moc už nikam chodit nebude, možná Kryn, jako za starých časů, ten by měla ještě zvládat :D

ano, má SR, imky atd, ale jsou ji naprd, když chcípne po prvním sražení :D
pokud vim tak ty rukavice tam meli +5kovy, s tim prorazis vse, na nejakou kamenku nebo predtuchu si stezovat nemusis

Re: Výměna Itemů

Posted: 19:01 03. May 2010
by efu_redo
Lynx23 wrote:a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)
A o tom to je. Když budu chtít hrát sám, zahraju si singl.

Re: Výměna Itemů

Posted: 19:28 03. May 2010
by Lynx23
efu_redo wrote:
Lynx23 wrote:a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)
A o tom to je. Když budu chtít hrát sám, zahraju si singl.
Takhle bych to nezjednodušil, protože někdo muže chtít hrát s více lidma, rád s nima něco podniknout a přesto mít možnost volby a nebýt přiliš závislý na ostatních. Jen jsem konstatoval, že zloděj závislý na ostatních je (což je ale akceptovatelný a neni to žádná novinka). Na druhou stranu v některých případech jsou zas ostatní závislí na zloději.

Re: Výměna Itemů

Posted: 20:05 03. May 2010
by černý vlk
Sveneld wrote: pokud vim tak ty rukavice tam meli +5kovy, s tim prorazis vse, na nejakou kamenku nebo predtuchu si stezovat nemusis
mluvil jsem o vylepšení..vylepšení zbraní dává i DMG, což ty rukavice nedávají..takže i když prorazíš, skoro nic neuděláš ;), elementy ti pohltí a mág bude mít robu, která pohlcuje +10 / 5 třeba, takže dáš krásných 1-20 -5, což je krása ;) ale dost o monkovi, nechť upadne v zapomění ;)