Page 5 of 6
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:59 17. May 2010
by zachy
monstera wrote:-RoF- wrote:Si tak říkám, že je to zase o nucení "své hry" ....
Naprosto souhlasím
mimochodem k výraznému omezení kraftu došlo vlivem spavé nemoci správce dílen v Karathe. Ale to mne nedonutí abych se Sandrou coural někde po lesích, to raději nebudu na Thalii přítomen.
Mno tak si holt nakoupíš veškerý věci co potřebuješ než pujde spat

nebo když někdo rozjíždí craft tak muže začínat třeba vDoubkově kde ještě nespí

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:18 17. May 2010
by -darkvision-
sandoftime wrote:Luelle wrote:to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
ono toh lavně při boji je alep ři kraftu ne, pokud objuješ unavuješ se rychle, pokud kraftíš, je to jako někde stát
Sande to ona nevi, protoze furt sedi a klábosí jen

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:28 17. May 2010
by sandoftime
-darkvision- wrote:sandoftime wrote:Luelle wrote:to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
ono toh lavně při boji je alep ři kraftu ne, pokud objuješ unavuješ se rychle, pokud kraftíš, je to jako někde stát
Sande to ona nevi, protoze furt sedi a klábosí jen

nojo nebo bůhví co ještě

za to by měla taky tuplem naskakovat unava pak
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:36 17. May 2010
by kucik
Přesněji problémem je představa, že všichni dřepí v dílnách. Přitom když tam vlezete, tak zjistíte, že je tam vlastně sotva pár postav.
Za chvíli někdo přijde s myšlenkou, že všichni jsou někde v dungu a proto nemá s kým si povídat u ohníčku. Načež se začne vymejšlet, že postava by měla smět bojovat jen hodinu denně a zbytek by měla sedět v hospodě.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:53 17. May 2010
by Nalkanar
kucik wrote:Přesněji problémem je představa, že všichni dřepí v dílnách. Přitom když tam vlezete, tak zjistíte, že je tam vlastně sotva pár postav.
Za chvíli někdo přijde s myšlenkou, že všichni jsou někde v dungu a proto nemá s kým si povídat u ohníčku. Načež se začne vymejšlet, že postava by měla smět bojovat jen hodinu denně a zbytek by měla sedět v hospodě.
Načež příjde PlaCoS

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 16:15 17. May 2010
by rotona
Tak o tom Placosu jsem už teda slyšela co to je za hrůzu, ale někteří tady mají opravdu Placoské názory , takovým šikulům se pak říká *zacpe si ústa* .
Někdy jsem nervozní a někdy veselá , někdy se mi chce hrát tak a jindy onak , nevím proč by to někdo měl vědět lépe jak já jak se cítím a co mne baví.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 16:19 17. May 2010
by Lenulasek
Co je to ten Placos? Pošlete mi někdo prosím PM? At nespamujeme tuhle duchaplnou diskuzi

.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 19:10 17. May 2010
by Luelle
jestli Rejty přijde s placosem..osobně mu zaviruju počítač
PlayControlSystem? tak nějak to je? prostě nějakej zkurvenej skript,kterej kontroluje kolik těžíš, kolik jsi toho zabil a tak...a když něco extra přeženeš dá ti to samo BAN
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 19:32 17. May 2010
by sandoftime
a kontroluje to i kolik toho prosexpíme?
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 19:38 17. May 2010
by Nalkanar
SEXpy by to bralo jako plus
za každý creepení, harvestování, craftění (kdyby na EQ bylo), lootění to počítá nějakej čas, který si pak musíš odRPčkovat (od maker, přes vykecávání s NPC, až po hromadné vykecávání s lidmi)... když jsi plyšák plyšová a jen vykecáváš, tak získáváš plusovej placos, což ti prej má vylepšit reputaci u DM + jsou tam nějaké "výhody" (volnější předávání expů za odměnu za "hezké rp" apod.). Celkově je to spíš o tom, že si zajdeš někam na akci a pak abys aspoň dvě hodiny někde seděl a mlel sračky
Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 19:42 17. May 2010
by Luelle
Nalkanar wrote:Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý

na blondie, co neumí anlgicky....
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 19:52 17. May 2010
by monstera
Luelle wrote:Nalkanar wrote:Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý

na blondie, co neumí anlgicky....
Proboha, jen ne EQ !
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 07:48 18. May 2010
by Dron
Nalkanar wrote:za každý creepení, harvestování, craftění (kdyby na EQ bylo), lootění to počítá nějakej čas, který si pak musíš odRPčkovat (od maker, přes vykecávání s NPC, až po hromadné vykecávání s lidmi)... když jsi plyšák plyšová a jen vykecáváš, tak získáváš plusovej placos, což ti prej má vylepšit reputaci u DM + jsou tam nějaké "výhody" (volnější předávání expů za odměnu za "hezké rp" apod.). Celkově je to spíš o tom, že si zajdeš někam na akci a pak abys aspoň dvě hodiny někde seděl a mlel sračky

Tak jako funguje to pěkně. Co se moje postava nechal něco kolem real roku živit jinou, tak jsem měl asi 3x bonus nebo tak nějak. Pak mi všichni zdrhli a moje postava se musela živit sběrem a lovem a bylo zle. Za 14dní nula

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 08:56 18. May 2010
by PiAn0
Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle

za mesic jsem mel placos +12 x))
jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:14 18. May 2010
by KaTo
PiAn0 wrote:Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle

za mesic jsem mel placos +12 x))
..a když tomu iluzionistovi dáš někde na 12tce lvl mnicha, tak do roka z tebe bude i DSko!
PiAn0 wrote:jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne

Necraftíš a nacraftěné itemy nepoužíváš, co?

Já třeba taky (moc) nekraftím a drowy skoro (vůbec) nevídám, možná protože v noci moje postava neleze z města a když tak tam, kde potkat drowy, tak tomu říkám "epic" fail

.
Asi týden jsem (jsa OOC nemocný) tahal "nahoru" keramiku s postavou a fakt netuším, kde jste sebrali tu blbost, že jsou všichni povrchňani nalezlí v dílnách. Občas se sice v dílně sešla cca 1/4 serveru, to jo, ale tak na hoďku, pak se to zase rozpustilo v dílně byly 2-4 postavy. A to ještě půlka dílny NEKRAFTILA, ale jela si "sociální" RP.
P.S.
Některé postavy mi přijdou jako totální masochisti, skoro se divím, že neběhají okolo Karathy a nekřičí, tady, tady jsem, prosím pojďte mě zmučit a zotročit droowé, moc, moc se na to těším

.