Page 5 of 8
Re: Volby 2010
Posted: 16:13 20. May 2010
by KaTo
maku wrote:HEEEEJ! Tak ty důchody... masakar!!! To jsem přesně dneska potřeboval! NICE:)) Smutné na tom je, že k tomu směřuje celá evropa.
//paranoická vsuvka:
Nebojte kluci, oni už nějak vymyslí, aby se počet důchodců v Evropě omezil, aby se nemuselo nic vyplácet.
V minulosti se osvědčili "pracovní" tábory, války, pogromy. Dneska to možná jen přejmenují na prodloužení odchodu do důchodu, apod.

Re: Volby 2010
Posted: 16:37 20. May 2010
by maku
Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)
Re: Volby 2010
Posted: 16:43 20. May 2010
by efu_redo
maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu.
S tím s tebou nesouhlasím. Thalie by se ochudila o Cairona, pryč s takovýma řečma.
Edit: Hlavně se kvůli politice nezamordujte navzájem. Víc jak 90% z nich jsou banda idiotů, za které nikdo z nás nemůže. Každý volí to, co mu přijde nejvíc sympatické, nebo jak já říkám, nejméně odporné
Co se týká volit, či nevolit. Rozhodně volit... i kdyby člověk neměl dát hlas nikomu. Což také jde.
A osobně doufám, že se do vlády dostane TOP09, aspoň z části. ODS a ČSSD jsou pro mě podobní prasata. Jedni rudí, druzí modří. Ale špína je to stejná, minimálně dost podobná. Co tyhle strany předvedly je nanejvýš neuvěřitelné. O KSČM a jiných indiánech raději nemluvit.
Myslím si, že to chce novou krev, lidi, kteří nejsou tak zkažení a kteří mají chuť něco změnit. Samozřejmě s dobrým programem a taková strana je podle mě TOP09.
Re: Volby 2010
Posted: 16:52 20. May 2010
by kucik
Cože? Cairon dostává důchod? Ty vyžírko!
Re: Volby 2010
Posted: 20:00 20. May 2010
by Nalkanar
TOP 09 je jen zamaskovanej Kalousek, kterej už toho posral dost.

Krom toho nechápu proč kozervativní stranu volí mladí lidi, ale budiž. Asi je stařešina Schwarzenberg fakt sexy, jak psali tule někde v nějaký Mladý Frontě, bo tak něčem.

Re: Volby 2010
Posted: 20:04 20. May 2010
by efu_redo
Myslím, že je to rozumnej chlap.
Re: Volby 2010
Posted: 20:05 20. May 2010
by monstera
maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)
Přeji tobě i tvé paní profesorce, aby jste se toho odchodu do důchodu dožili. Monstera, důchodce
Re: Volby 2010
Posted: 23:04 20. May 2010
by -darkvision-
efu_redo wrote:Myslím, že je to rozumnej chlap.
Myslet k volbám nestáčí

Re: Volby 2010
Posted: 23:07 20. May 2010
by Luelle
monstera wrote:maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)
Přeji tobě i tvé paní profesorce, aby jste se toho odchodu do důchodu dožili. Monstera, důchodce
vole vole vole vole
můj děda je ročník 30 - vede dechovou kapelu, v 70 se SÁM naučil italsky..každoročně řídí stovky kilometrů do Itálie a zpátky, o dům se stará...jediný zdravotní problémy co má je zlatek zub,kardiostimulátor a hřeby v noze po autonehodě ve 20 letech

:D:D
TAK vypadá správnej důchodce, protože se NENUDÍ a neotravuje svoje okolí!

Re: Volby 2010
Posted: 23:23 20. May 2010
by Istvan
Kapku slusnosti Luelle, myslim, ze zrovna Monstera si ji zaslouzi vice nez dost. Nez aby nejaka hracka mela reakci "vole vole vole vole". Monstera toho dokazal v zivote mnohem vic nez vetsina z nas dokaze. A predevsim mluvi z vlastni zkusenosti, to ty muzes tak za par desitek let.
Re: Volby 2010
Posted: 23:24 20. May 2010
by Luelle
Istvan wrote:Kapku slusnosti Luelle, myslim, ze zrovna Monstera si ji zaslouzi vice nez dost. Nez aby nejaka hracka mela reakci "vole vole vole vole". Monstera toho dokazal v zivote mnohem vic nez vetsina z nas dokaze. A predevsim mluvi z vlastni zkusenosti, to ty muzes tak za par desitek let.
já to nemyslela na něj! v žádným případě!!!! naopak mi přijde zcestná ta věta tý profesorky od maka...jen dělám 10 věcí najednou a nedopsala jsem myšlenku

Re: Volby 2010
Posted: 23:26 20. May 2010
by Istvan
Tak to pak jo, priste tu myslenu dopis

takhle to nevypada moc dobre.
Re: Volby 2010
Posted: 09:43 21. May 2010
by kucik
Nalkanar wrote:TOP 09 je jen zamaskovanej Kalousek, kterej už toho posral dost.

Krom toho nechápu proč kozervativní stranu volí mladí lidi, ale budiž. Asi je stařešina Schwarzenberg fakt sexy, jak psali tule někde v nějaký Mladý Frontě, bo tak něčem.

Dovedu docela doře pochopit, že někdo nevolí podle toho, kdo je víc sexy, ale podle toho, kdo má jakej program.
Re: Volby 2010
Posted: 10:06 21. May 2010
by efu_redo
Těch důvodů proč volím a budu volit TOP09 je velmi mnoho.
Volil bych asi ODS, ale už jich mám plné zuby. Chci svěřit svůj hlas někomu, kdo mi přijde jako nejmenší zlo a kdo má zajímavý program.
Pro mě je kontroverzní ODS a ČSSD. Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.
Re: Volby 2010
Posted: 11:02 21. May 2010
by Sorrow
Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.
To asi myslíš p. Kalouska
