Page 5 of 8

Re: Volby 2010

Posted: 16:13 20. May 2010
by KaTo
maku wrote:HEEEEJ! Tak ty důchody... masakar!!! To jsem přesně dneska potřeboval! NICE:)) Smutné na tom je, že k tomu směřuje celá evropa.
//paranoická vsuvka:
Nebojte kluci, oni už nějak vymyslí, aby se počet důchodců v Evropě omezil, aby se nemuselo nic vyplácet.
V minulosti se osvědčili "pracovní" tábory, války, pogromy. Dneska to možná jen přejmenují na prodloužení odchodu do důchodu, apod. :|

Re: Volby 2010

Posted: 16:37 20. May 2010
by maku
Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)

Re: Volby 2010

Posted: 16:43 20. May 2010
by efu_redo
maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu.
S tím s tebou nesouhlasím. Thalie by se ochudila o Cairona, pryč s takovýma řečma. :mrgreen:

Edit: Hlavně se kvůli politice nezamordujte navzájem. Víc jak 90% z nich jsou banda idiotů, za které nikdo z nás nemůže. Každý volí to, co mu přijde nejvíc sympatické, nebo jak já říkám, nejméně odporné :mrgreen:

Co se týká volit, či nevolit. Rozhodně volit... i kdyby člověk neměl dát hlas nikomu. Což také jde.

A osobně doufám, že se do vlády dostane TOP09, aspoň z části. ODS a ČSSD jsou pro mě podobní prasata. Jedni rudí, druzí modří. Ale špína je to stejná, minimálně dost podobná. Co tyhle strany předvedly je nanejvýš neuvěřitelné. O KSČM a jiných indiánech raději nemluvit.

Myslím si, že to chce novou krev, lidi, kteří nejsou tak zkažení a kteří mají chuť něco změnit. Samozřejmě s dobrým programem a taková strana je podle mě TOP09.

Re: Volby 2010

Posted: 16:52 20. May 2010
by kucik
Cože? Cairon dostává důchod? Ty vyžírko!

Re: Volby 2010

Posted: 20:00 20. May 2010
by Nalkanar
TOP 09 je jen zamaskovanej Kalousek, kterej už toho posral dost. :mrgreen: Krom toho nechápu proč kozervativní stranu volí mladí lidi, ale budiž. Asi je stařešina Schwarzenberg fakt sexy, jak psali tule někde v nějaký Mladý Frontě, bo tak něčem. :mrgreen:

Re: Volby 2010

Posted: 20:04 20. May 2010
by efu_redo
Myslím, že je to rozumnej chlap.

Re: Volby 2010

Posted: 20:05 20. May 2010
by monstera
maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)
Přeji tobě i tvé paní profesorce, aby jste se toho odchodu do důchodu dožili. Monstera, důchodce

Re: Volby 2010

Posted: 23:04 20. May 2010
by -darkvision-
efu_redo wrote:Myslím, že je to rozumnej chlap.
Myslet k volbám nestáčí :lol:

Re: Volby 2010

Posted: 23:07 20. May 2010
by Luelle
monstera wrote:
maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu. (nejsou to moje slova, to říkala tehdy nase profesorka)
Přeji tobě i tvé paní profesorce, aby jste se toho odchodu do důchodu dožili. Monstera, důchodce
vole vole vole vole

můj děda je ročník 30 - vede dechovou kapelu, v 70 se SÁM naučil italsky..každoročně řídí stovky kilometrů do Itálie a zpátky, o dům se stará...jediný zdravotní problémy co má je zlatek zub,kardiostimulátor a hřeby v noze po autonehodě ve 20 letech :D:D:D

TAK vypadá správnej důchodce, protože se NENUDÍ a neotravuje svoje okolí! :D

Re: Volby 2010

Posted: 23:23 20. May 2010
by Istvan
Kapku slusnosti Luelle, myslim, ze zrovna Monstera si ji zaslouzi vice nez dost. Nez aby nejaka hracka mela reakci "vole vole vole vole". Monstera toho dokazal v zivote mnohem vic nez vetsina z nas dokaze. A predevsim mluvi z vlastni zkusenosti, to ty muzes tak za par desitek let.

Re: Volby 2010

Posted: 23:24 20. May 2010
by Luelle
Istvan wrote:Kapku slusnosti Luelle, myslim, ze zrovna Monstera si ji zaslouzi vice nez dost. Nez aby nejaka hracka mela reakci "vole vole vole vole". Monstera toho dokazal v zivote mnohem vic nez vetsina z nas dokaze. A predevsim mluvi z vlastni zkusenosti, to ty muzes tak za par desitek let.
já to nemyslela na něj! v žádným případě!!!! naopak mi přijde zcestná ta věta tý profesorky od maka...jen dělám 10 věcí najednou a nedopsala jsem myšlenku :roll:

Re: Volby 2010

Posted: 23:26 20. May 2010
by Istvan
Tak to pak jo, priste tu myslenu dopis :wink: takhle to nevypada moc dobre.

Re: Volby 2010

Posted: 09:43 21. May 2010
by kucik
Nalkanar wrote:TOP 09 je jen zamaskovanej Kalousek, kterej už toho posral dost. :mrgreen: Krom toho nechápu proč kozervativní stranu volí mladí lidi, ale budiž. Asi je stařešina Schwarzenberg fakt sexy, jak psali tule někde v nějaký Mladý Frontě, bo tak něčem. :mrgreen:
Dovedu docela doře pochopit, že někdo nevolí podle toho, kdo je víc sexy, ale podle toho, kdo má jakej program.

Re: Volby 2010

Posted: 10:06 21. May 2010
by efu_redo
Těch důvodů proč volím a budu volit TOP09 je velmi mnoho.

Volil bych asi ODS, ale už jich mám plné zuby. Chci svěřit svůj hlas někomu, kdo mi přijde jako nejmenší zlo a kdo má zajímavý program.

Pro mě je kontroverzní ODS a ČSSD. Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.

Re: Volby 2010

Posted: 11:02 21. May 2010
by Sorrow
Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.

To asi myslíš p. Kalouska :)