Page 5 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:09 27. May 2010
by Pajule
:D a drahá polovička pak Bahnaka přetáhne po hlavě :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 18:01 28. May 2010
by Bahnak
Nomiskova drahá polovička mi nikdy kytaru nepujčí protože ví že hraju jako prase.
Ale těžko říct... vzhledem k tomu že umím jen dva akordy které ani neumím pojmenovat (čert ví jestli to jsou vůbec akordy) těším se...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:43 29. May 2010
by nomis_b
Ale zase vi, ze rad a hodne nahlas zivas .. a neni nic horsiho nez kdyz nekdo jen u ohne kuňká tak, že mu nejde rozumět.

btw nema nekdo doma buben? aby to melo šmrnc ta hudba..

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:54 29. May 2010
by wooh
Samej hudebník tady, koukám :P

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:55 29. May 2010
by Luelle
já umím jen tancovat :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:03 29. May 2010
by wooh
:lol: Si dokážu představit jak to tam bude vypadat :roll: :lol:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:02 29. May 2010
by Pajule
Bahnak wrote:Nomiskova drahá polovička mi nikdy kytaru nepujčí protože ví že hraju jako prase.
Ale těžko říct... vzhledem k tomu že umím jen dva akordy které ani neumím pojmenovat (čert ví jestli to jsou vůbec akordy) těším se...

hele pohoda :D já sem H třída takže hudebník a na kejtru už taky neumim :D když včera sem se vyblblka s elektrikou,že mi všehcno bolánkuje :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:29 29. May 2010
by -darkvision-
Potvrzuji tedy svou účast na srazu. Zda pojedu autem či vlakem, to ještě netuším, naplánuji si až někdy o prázkách. 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:50 30. May 2010
by Derken-
Tak já taky dorazím :)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:16 30. May 2010
by igor
Tak potvrdim účast ještě tady... FB se nedá věřit ;)
Zajímavej fakt bude to, že za posledních rok a půl se Kazuko logne víckrát na srazu než ve hře 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:55 30. May 2010
by Rejty
igor wrote:Zajímavej fakt bude to, že za posledních rok a půl se Kazuko logne víckrát na srazu než ve hře 8)
A tím se chlubíš?! :shock:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:37 31. May 2010
by Sorrow
Taky sem to nepochopil... :|

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:39 31. May 2010
by -darkvision-
Sorrow wrote:Taky sem to nepochopil... :|
Ze ho uvidis casteji na srazech, nez ve hře. 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:26 31. May 2010
by igor
Sorrow wrote:Taky sem to nepochopil... :|
Asi tam měl bejt jinej smajlík :) Jako že v převleku Kazuka se "lognu" častějc na srazu než ve hře. Konstatování faktu...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 11:08 31. May 2010
by kucik
Mno, jak už jsem řikal, moje kytara bude letos chybět.