Page 5 of 13

Re: GS

Posted: 20:44 06. Jun 2010
by Grunt
Firefox_ wrote:...
Ok, uznávám že jsem se v tomhle zmýlil. Ale i tak. Zamyslete se nad tím problémem.

Re: GS

Posted: 20:44 06. Jun 2010
by sandoftime
Firefox_ wrote:
Grunt wrote:Já neříkám at se GS zruší, ja říkám ať se zkrátí doba trvání na 1kolo/lev. Tak jak to má být. Nechápu proč je to tady jinak a nechápu co to má společného s multiclassem.
Má být?

Greater sanctuary

Spell level: cleric 6; sorcerer/wizard 8
Innate level: 7
School: transmutation
Components: verbal, somatic
Range: personal
Area of effect: caster
Duration: 1 turn / level
Save: none
Spell resistance: no
je rozdíl mezi round a turn, jeden turn, česky tah, je 10 round, cesky kol

kolo trva 6 vterin, tah(turn) tedy minutu

klerik lvl 20 je v utocisti 20 minut

Re: GS

Posted: 20:47 06. Jun 2010
by Firefox_
Grunt wrote:
Firefox_ wrote:...
Ok, uznávám že jsem se v tomhle zmýlil. Ale i tak. Zamyslete se nad tím problémem.
To je to. Kde vidíš problém? Je to vylepšená vylepšená neviditelnost a taky, že je o dost kruhu nad ní. To, že wizna jde z města nakouzlená je irelevantní. GS je silný spell na vysokém okruhu nevím co k tomu říct.

Re: GS

Posted: 20:49 06. Jun 2010
by Firefox_
sandoftime wrote:
Firefox_ wrote:
Grunt wrote:Já neříkám at se GS zruší, ja říkám ať se zkrátí doba trvání na 1kolo/lev. Tak jak to má být
Má být?

Duration: 1 turn / level
je rozdíl mezi round a turn, jeden turn, česky tah, je 10 round, cesky kol

kolo trva 6 vterin, tah(turn) tedy minutu

klerik lvl 20 je v utocisti 20 minut
Co tím chtěl basník říci?

Re: GS

Posted: 20:52 06. Jun 2010
by sandoftime
Firefox_ wrote:Já neříkám at se GS zruší, ja říkám ať se zkrátí doba trvání na 1kolo/lev. Tak jak to má být

Má být?

Duration: 1 turn / level
je rozdíl mezi round a turn, jeden turn, česky tah, je 10 round, cesky kol

kolo trva 6 vterin, tah(turn) tedy minutu

klerik lvl 20 je v utocisti 20 minut
Co tím chtěl basník říci?
peace sista, básník si něco blbě přečet...

Re: GS

Posted: 20:54 06. Jun 2010
by Derken-
A aby jste se nehádali, tak navrhuji dát GS i bardům a druidům :)

Re: GS

Posted: 20:55 06. Jun 2010
by jachyra
A čo tak dať GS všetkým povolaniam? A bude to komplet dokonalo vyrovnané :D

Re: GS

Posted: 20:57 06. Jun 2010
by Luelle
nebo ho všem sebrat =)

Re: GS

Posted: 21:51 06. Jun 2010
by -darkvision-
Rejty wrote:Ne, multiclass opravdu není to, že mám dvě povolání na 10. a 10. levelu (celkem 20. level) a mám pak skilly jako obě povolání na 20. levelu.
Promiň Rejty, ale o tomhle multiclass je, víš?
Využití druhého classu za účelem mít lepší postavičku, proto to je taky možné a není to, jak tu píšeš, zneužívání nějaký mechaniky.

Vysvětli mi jedno, je tu několik lidí, kteří říkají, že o tom to je a pak tu seš ty, který říká, že to o tom není. Ty vs ty ostatní. Kde asi bude pravda?

EDIT TO SVENELD: To ze te nekdo sleduje v Gs, ze stoji vedle tebe a ty o tom nevíš, to je správné. Protože Gs tě činí nehmotným, tudíž ty někoho v Gs vedle sebe nevnímáš, on tebou může i projít a nepocítíš to.

Re: GS

Posted: 22:17 06. Jun 2010
by Bahnak
zkrátit :-D - možná i zrušit invis :-D
SDčkum sebrat HIPS
A nadejde čas válečníků :-)
Sebrali nám devast, tak se nám alespon neschovají :-D

No ták, lidi... debata o hovínku a ani se nedokážete shodnout jakou barvu má...

Dobrou...

Re: GS

Posted: 07:53 07. Jun 2010
by Sorrow
Myslim si ze puvodni utociste bylo detekovatelne pravd. videnim.
Docela bych to zase vratil.
Na kazdy klic bude jednou paklic.
Aspon by kouzlici povolani nemelo takovou ultimatni ochranu a ostatni
by tolik nebreptali.Proste sance pro kazdeho.
Tedy pravdive videni: +10 do vsimavosti/prohledni neviditelnost/detekce utociste

Re: GS

Posted: 08:05 07. Jun 2010
by -RoF-
Hmm jo to by nebylo špatné, aby bylo vidět ty v útočišti pomocí TS *vzpomíná jak hned 2 ze 3 podtemnáků zmizeli do útočiště*
Ale lepší as id otoho nerýpat a nechat to jak to je ;)

Jinak měl bych dotaz, když mám invis a nebo vylepšený invis a použiju útočiště, skryje mě to a nebo to neustále buguje? (se ptám jestli to už někdo testoval).

Re: GS

Posted: 09:50 07. Jun 2010
by tao kan
-RoF- wrote: Jinak měl bych dotaz, když mám invis a nebo vylepšený invis a použiju útočiště, skryje mě to a nebo to neustále buguje? (se ptám jestli to už někdo testoval).
já nedávno zkoušel obyč útočiště a vůbec to nefungovalo :-D

Re: GS

Posted: 10:25 07. Jun 2010
by Lolipop
Se vším souhlasím s LDamianem.
Co se týče doby trvání GS,přijde mi v pořádku. Někteří zaklínači ani vyl. invis nemají,když dosáhnou vys. kruhu kouzel a mohou si dát GS.........dají si ho jako dávno očekávanou náhradu skrytí,které je pro kouz. charakter hodně důležité. Jak se píše,je to vyžší kruh kouzla,tak se předpokládá,že bude lepší než vyl. invis. To už rovnou můžete sahat na kouzla vyžších kruhů,protože jsou lepší.
Pokud chcete zkracovat dobu trvání GS,tak doufám,že ho předtím tedy alespoň někdo opraví. Snahy o to byly,já si jich moc cenním,ale nepodařili se. Už takhle je dost riskantní chodit v GS a modlit se zda vidět jdete nebo ne! To si prosím uvědomte.
Mě se například doba trvání tohoto kouzla nezdá vůbec dlouhá. Už jen proto,že každý kdo ho zakouzlí ví, že většinou ani nepoznáte zda kouzlo máte nebo ne, protože efekt kouzla často zůstává i když už dávno vyprchalo. Raději tu pište nápady jak to opravit než jak to ještě více dohnojit.
Kouzlení ze svitků kouzel jako timestop atd. pro bardy atd.? Proč ne pokud tomu obětovali dost bodíků........
Jak psal Rof,ano,závist je hrozná věc. :oops:

Re: GS

Posted: 12:33 07. Jun 2010
by sandoftime
Sorrow wrote:Myslim si ze puvodni utociste bylo detekovatelne pravd. videnim.
Tedy pravdive videni: +10 do vsimavosti/prohledni neviditelnost/detekce utociste
nejde to takhle udělat tuším

navíc i když někoho v utočuišti detekuješ, stejně mu nemůžeš nic udělat

můžeš do něj začít solit plošňáky, ale to je bug a jít by to nemelěo, stejně jako on by z utočiště neměl boostovat a léčit, utočiště je částečné přesunutí do jiné sféry, kdy sesilatel vidí co se děje v té jeho ale po dobu trvání kouzla ji nemůže ovlivnovat a ona nemůže ovlivnit jeho

můj názor je, že útočiště je fajn tak jak je td a jediné co bych upravil, by bylo jeho zrušeníé v případě, že sesilatel začne kouzlit byť neškodná pomocná kouzla, léčení, boosty a podobně