Page 5 of 5
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 20:06 05. Jul 2010
by Lord_Berserk
sem se pobavil zas - emo napadeni
... jednou sem dokonce zazil, ze hrac chtel hrat pestni souboj v hospode pres kostky

Re: Hratelnost versus RP
Posted: 20:19 05. Jul 2010
by Bahnak
menderon wrote:
Drow schovaný ve stínu přibíha k hráčovi a emotí : *přikládá ti nůž na krk* ani se nehni
Napadený: *bleskově chytil ruku s nožem a mistrným úhybem se dostal za drowa z tohoto chvatu se nikdo nedostane, zaklekává na ležícího drowa* Hni se a zlomím ti ruku smrade. *okamžitě nasazuje pouta a drowa svazuje*
LOL - zas neusnu

Si vzpomínám jak jsme s Jorgem v Ivory chytali neposlušnýho typka:
Jorg: *odhodí zbraně, srazí ho na zem a zavalího a drží na zemi* (mezitím neozbrojeným sražením opravdu poslal typka k zemi)
Typek: *vyprostí se*
DM KRATA: *nevyprostí*
pravě proto aby nedocházelo k těmhle paskvilům a rádoby heroickým výkonům jež berou mužům dech a ženám kalhotky, flákám naplocho mečem po kebuli a mám klid...
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 20:27 05. Jul 2010
by Luelle
od toho máme kostky,že ?

Re: Hratelnost versus RP
Posted: 10:29 07. Jul 2010
by Lenulasek
Taky mám historku

.
Vězen: *uvolnil si pouta a vytáhl nůž, přišel k drowce a bodl ji mezi prsa*
Sinkacha(tell): //Tak zaútoč, takhle to hrát fakt nebudu...
Vězeň útočí: *minul*
Sinkacha útočí: *zásah* mrtvej.... (omráčenej, bylo to pěstma)
To byl jedinej případ kdy můj zajatec přišel o hlavu. Máme stínovky, můžeme se rvát klidně na tvrdo ne?
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 03:53 14. Aug 2010
by Tashara
Jestli se nemylim, topic byl zalozen kvuli tomu ze hrac byl uveznen a nemel sanci hrat. Mozna misto masirovani si vlastniho ega (lozis po lese v noci, tak ti to patri, vsak jsem se se te zeptal jestli chces do podtemna apd), by nebylo spatne se zamyslet nad tim, ze pokud zavru postavu a nedam ji moznost interakce kdyz je ve hre, trestam tim hrace za monitorem a ne charakter ktery je veznen.
Pocitam ze vetsina hracu bude ochotna stravit v podtemnu nekolik dni, pokud s nim budete hrat.
Uvedomte si, ze takovym jednanim (zaviranim na samotku) spis rozdavate takove minibany pro hrace... A co vic dokonce odmenou za to, ze souhlasil, ze s vama pujde dolu, bude vam slouzit jako zabava a pokud nezemre, vrati se nahoru zmrzaceny. Nemela by byt odmenou prave hra s nim?
BTW kecy o rozdavani svych expu nekomu jinemu jsou totalne zcestne, nevedlo by to k nicemu jinemu, nez suporteni kamosu.
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 07:16 14. Aug 2010
by Radim
Za tu dobu co hraju dole jsem nezažil že by naše rodina někoho věznila natož zavřela na několik reálných dní.Pokud hráč spolupracuje a neseká mistra světa myslím že odchází s pocitem že si dobře zahrál a někteří i s odměnou.Pokud to je obrácený případ vždy dostane možnost to napravit,ale jsou i tací co si stěžujou okamžitě po tellu a kazí hru prakticky nám.Lovit můžete i vy nás a zavírat taky,to že dole máte postihy je sice prekérka,ale zajít sem můžete kdykoliv,my můžeme ven jen v noci.Frakční svět jasně hovoří o tom jak se věci mají.
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 10:18 14. Aug 2010
by -RoF-
Radim wrote:
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla.
A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč

Re: Hratelnost versus RP
Posted: 10:39 14. Aug 2010
by Radim
-RoF- wrote:Radim wrote:
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla.
A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč

Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 10:41 14. Aug 2010
by -RoF-
Radim wrote:
Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DM

Re: Hratelnost versus RP
Posted: 10:46 14. Aug 2010
by Radim
-RoF- wrote:Radim wrote:
Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DM

Tak zaprvé trest si mohl dostat ty za to porušení pravidla víš určitě jakého,ale to jsme neřešili.Chtěli jsme s tebou kecat což ti asi došlo ale nevím nevím kdo se začal v timestopu boostit a pak bulel na forku že dostal na řiť takže raději vychladni.Ale nebudu to tady spamovat ještě v komunikaci s tebou..nestojí mi to za to.
Re: Hratelnost versus RP
Posted: 17:23 14. Aug 2010
by kucik
Pokud mate potrebu se hadat, tak muzete po PM.