Page 5 of 9
Re: Emoteri
Posted: 20:08 01. Sep 2010
by Prometheus
Zdravím všetkých spoluhráčov
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu interakciu s okolím môže to byť brané ako "SPAM" pre okolité postavy.
Neviem čo je také strašné na tom že niekto napíše *vstane a odchazi* To Vás fakt až tak strašne obťažuje? Vždy som to skôr bral ako niečo čo pomáha vžiť sa do situácie. Keď je tu hráč sám a nechce sa priamo vtierať skupinke okolostojacich hráčov tak má držať hubu, v tichosti si vypiť to svoje pivo a odšúchať sa v tichosti preč? V minulosti bolo práve takéto sa chovanie hráčov dosť ostro kritizované.
Re: Emoteri
Posted: 21:27 01. Sep 2010
by venomeq
muj pohled na hvezdickovani:
Vidim hrace co sedi popiji pivko...v hospode je dalsich 5 hracu...on vstane a odejde.Hraci si ho ani nevsimnou a dal si hraji to svoje mezi sebou...a i kdyz si ho nekdo vsimne tak si rekne "tenhle asi hrat nechce to je nakej creeper nebo solista "
oproti tomu...
Sedi hrac v hospode hodi emote *dopije pivko* pak dalsi *Vstane a odchazi*
dalsich pet hracu ho zaregistruje....jeden z nich zarve "hej to neumis tu zidly odsunout potiseji?"
a uz je hra na svete....samozrejme se to stat nemusi ale tim emotem ...i kdyz vam pride blbe bo zbytecne jako spam ..ten hrac upozorni okolni hrace ze ma zajem si hrat a kazdy ma moznost neco vymyslet...
Ve skutecnosti to tak je...hrac co pribehne sedne si na zadek prohodi jen dobry den a za deset minut zas de pryc pusobi proste na ostatni jako proste nekdo kdo nema zajem hrat a tak si ho ostatni nevsimaj a nebudou mit zadnej zajem ho zatahnout do nejake hry.
Ale samozrejme vseho s mirou....Clovek co sedi dve hodiny v hospode a nedela nic jineho nez jen hvezdickuje *otaci list* *otoci dalsi list* *zaklapne knihu* je spatne.
Re: Emoteri
Posted: 21:28 01. Sep 2010
by Braenn
Prometheus wrote:Zdravím všetkých spoluhráčov
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu interakciu s okolím môže to byť brané ako "SPAM" pre okolité postavy.
Neviem čo je také strašné na tom že niekto napíše *vstane a odchazi* To Vás fakt až tak strašne obťažuje? Vždy som to skôr bral ako niečo čo pomáha vžiť sa do situácie. Keď je tu hráč sám a nechce sa priamo vtierať skupinke okolostojacich hráčov tak má držať hubu, v tichosti si vypiť to svoje pivo a odšúchať sa v tichosti preč? V minulosti bolo práve takéto sa chovanie hráčov dosť ostro kritizované.
Z mého pohledu - nepřímá interakce je velmi žádaná, ale měla by dávat smysl, nebo ne?
*Nese pivo* je v pořádku. IC přece nepoznám z korbelu v ruce postavy, co nese, jestli je to jedno, dvě, nebo pět piv nebo čajů, tak proč to nenapsat.
*vstane a odchází* je v pořádku, ale někdy zbytečné. Když vstanu a odcházím, tak.. prostě vstanu a odcházím, ale nic proti tomu.
*podívá se do svého piva a pomyslí si, zda ta moucha chcípla na otravu alkoholem nebo utopení* už v pořádku není. To je kravina.
A *otočí list* *otočí list knihy * (někdy k tomu snaha o konverzaci se čtenářem, který nereaguje) *otočí list* *otočí stránku* už může být skutečně obtěžující, nedejbože otravné.

Re: Emoteri
Posted: 00:45 02. Sep 2010
by sandoftime
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?
edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Re: Emoteri
Posted: 10:38 02. Sep 2010
by LDamian
sandoftime wrote:
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?
edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Vlastne to bude spis smejd, kteryho kde kdo sejme v CvC...
Re: Emoteri
Posted: 16:37 02. Sep 2010
by Molly23
Tyjo to by vypadalo nějak takhle. Hbitý tvor, moudrý kmet, který neustále udržuje svoji musculaturu a libuje si ve složitých hádankách a vždy dobře poradí. Má hroší kůži a je to vyloženě vůdčí osobnost

.
Re: Emoteri
Posted: 16:48 02. Sep 2010
by KaTo
Molly23 wrote:Tyjo to by vypadalo nějak takhle. Hbitý tvor, moudrý kmet, který neustále udržuje svoji musculaturu a libuje si ve složitých hádankách a vždy dobře poradí. Má hroší kůži a je to vyloženě vůdčí osobnost

.
Mám jedinou připomínku *zvedne čtyři prsty*:
1) nemusí to být kmet (věk neovlivňují staty)
2) nemusí vždy dobře poradit (podle přesvědčení to může být i pěkně ulhanej hajzl

)
3) nemusí mít nutně hroší kůži.
4) složité hádanky nemusí mít zrovna rád, nicméně by mu nemělo dělat potíže je řešit

.
Re: Emoteri
Posted: 17:51 02. Sep 2010
by Molly23
Záměrně jsem užil slov, které se vyskytují u popisků postav s vlastní 18+ ze stránek

Re: Emoteri
Posted: 19:43 02. Sep 2010
by menderon
Molly23 wrote:Záměrně jsem užil slov, které se vyskytují u popisků postav s vlastní 18+ ze stránek

Spamnu si, ja to pochopil a moc jsem se pobavil;)
Re: Emoteri
Posted: 20:33 02. Sep 2010
by Pajule
každý to dělá jinak....ale taková postava existovat nebude,protože by jí všechno zabiloa dyt je přece důležitý aby byla nejsííílnější

...musela sem
Re: Emoteri
Posted: 20:57 02. Sep 2010
by sandoftime
LDamian wrote:sandoftime wrote:
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?
edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Vlastne to bude spis smejd, kteryho kde kdo sejme v CvC...
když mě sejmeš tak tě nahlásím že nehraješ rp protože nerespektuješ staty
Re: Emoteri
Posted: 21:19 02. Sep 2010
by Muthor6
Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil?

to mi vysvětli
Re: Emoteri
Posted: 21:52 02. Sep 2010
by menderon
Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil?

to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného....

Re: Emoteri
Posted: 22:01 02. Sep 2010
by Braenn
menderon wrote:Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil?

to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného....

No, obvykle to bývá že jedni za ním do pekla jdou, a druzí ho tam právě posílají, ne? Jak už to bývá u kteréhokoli.. no, kohokoli. Vojevůdce, politika...
Re: Emoteri
Posted: 22:11 02. Sep 2010
by menderon
Braenn wrote:menderon wrote:Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil?

to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného....

No, obvykle to bývá že jedni za ním do pekla jdou, a druzí ho tam právě posílají, ne? Jak už to bývá u kteréhokoli.. no, kohokoli. Vojevůdce, politika...
Cti návod :
"charisma 18 a více - Vyloženě vůdčí osobnost. Za někým takovým byste šli i do pekla. Když mluví, jste si jisti, že říká pravdu a v duchu přikyvujete."
nikde není napsano, že by jste ho zabili

jsme národ vojáka Švejka, žádní amíci .) Návody pěkně doslova
