Page 5 of 6

Re: Loot

Posted: 01:37 06. Oct 2011
by -darkvision-
Tenhle topic byl založen za jiným účelem, ale má stejný název a myslím že je zbytečné zakládat tedy nový.

Jako vždy, loot limit.
Na svým 23lvl, jsem si za dva dny nashromáždil jen 800k a najednou jsem ho dosáhl,, měl jsem loot limit někdy koncem července myslím (nebo června) což jsou 2-3mesice a tak se ptam. Zda je to v pořádku že mi tak rychle naskočil?

Navýšit byste ho asi nechtěli že? *má naději i když ví že kucik řekne že ne :biggrin: *

Díkes za reakce.

EDIT: Nenašel jsem topic o loot limitu :oops:

Re: Loot

Posted: 08:22 06. Oct 2011
by kucik
Ptas se, jestli je normalni vylootit za dva dny necelej milion? Chapu to spravne?

Re: Loot

Posted: 09:31 06. Oct 2011
by Rejty
Ten dotaz je myšlen vážně, nebo sis jen spletl téma a chtěl si to dát do vtípků?

Re: Loot

Posted: 15:25 06. Oct 2011
by Radim
To psal smrtelně vážně dyť ho znáte :mrgreen:

Re: Loot

Posted: 15:54 06. Oct 2011
by -darkvision-
Hm, co je špatného na tom nalootit 800k za dva dny? složení artefaktu mě bude stát minimálně mega, odkoupení zbylých dvou částí mě bude stát další mega .. to jsou dvě mega, to mám šetřit jako třeba 2mega dva real měsíce? Nebo jak to je zamýšleno? Ptám se nerejpu (jak je mým zvykem).

Mě osobně totiž nepřijde nic špatného na tom lootit, tak jako někteří creepej, jiní craftí či ostatní erpí .. každý dělá co ho baví, já ted skoro 2-3měsíce nelootil, nebavilo mě to a teď mě to chytlo a šup limit a mám po zábavě ..

Jo a to jsem to nalootil na bossech kam podtemnani moc nechoděj, nebo ne ty kteří byli většinou loglí, to jen tak okrajově, kdyby vaše odpovedi směřovali k tomu, že vybírám ostatním bossíky a nic jim nenechávám etc. 8)

Re: Loot

Posted: 16:07 06. Oct 2011
by kucik
Zkrátka proto tam ten limit je. Ikdyž je nastavenej opravdu hodně vysoko, tak je vidět, že občas ještě zafunguje.

Pokud vezmeš v úvahu, že to, co vylootíš za dva dny mají ostatní postavy na tvém levelu v průměru jako celkové jmění, pak ano, divit se, že po dvou dnech a osmi stech tisících narazíž na loot limit mi přijde trochu ...neobvyklé.

Re: Loot

Posted: 16:40 06. Oct 2011
by -darkvision-
Neobvyklé, no já čerpal z předešlých zkušeností, kdy jsem dosáhl loot limitu s Izzrarem a to byl Izz menší lvl než je Nhildie a měl větší jmění než ona a když to vemu tak nějak okrajově tak se mi zdálo, že u Nhil mi to naskočilo strašně rychle. Přitom s Izzrarem jsem třeba lootil obdobně a bez limitu ..

Nakonec tohle vše bylo možná i ukvapené, neboť ted jsem byl 4bosse a poklad jsem měl. Ale stejně to je zvláštní že u Salamandra včera, prostě boss byl, ale poklad ne a co vím tak od nás tam lidi nechoděj. Tak mi to v noci přišlo zvláštní a asi zcela zbytečně jsem se zalekl.

I tak díky za konstruktivní odpovědi, je to se mnou někdy těžký, já vím. A tak Vám dávám palec nahoru. 8)

Re: Loot

Posted: 21:06 18. Feb 2013
by Hassan
Zdar!Mam dotaz.Nejakou dobu jsem nehral (cca 2 roky) a kdyz jsem se pripojil a zacal znovu hrat,zjistil jsem,ze at jdu kam chci a zkousim vybrat jakou koliv bednu,truhlu nebo jinej bordel kdy by mohlo neco bejt,tak tam neni nic!Ani zlatak a ani jinej predmet.Jediny z ceho mi vypadnou predmety nebo prachy tak jsou pozustatky z monster.Uz se tedy nesnazim ani do pokladu koukat,jen obcas to zkusim a nekdy tam neco je asi tak 1 ze 100 a hned v dalsi lokaci uz zase prazdno!Takze,nejspis jsem narazil na loot limit...To je sice hezky,ale jak to funguje?!Od ted jako sportka ze mozna tam nekdy neco najdu nebo musim hrat treba mesic a nic nesebrat?Zajima me jestli se to casem vynuluje nebo jak to je? :roll:

Re: Loot

Posted: 01:15 19. Feb 2013
by kucik
Jestli jsi nehral, tak je to blbost. A i tak, to neni jen tak se na ten limit dostat. Muze ti na to kouknout DM, ale spis si myslim, ze proste narazis na vybrany looty.

Re: Loot

Posted: 16:23 19. Feb 2013
by Hassan
Tak vybrany looty nejsou 100% v tom problem neni!Budu to tedy zkouset resit s DM.

Re: Loot

Posted: 16:37 19. Feb 2013
by Krysak
Hassan wrote:Tak vybrany looty nejsou 100% v tom problem neni!Budu to tedy zkouset resit s DM.
Jestli jsi par ýdnů chodil pravidelne wyvernu, pana kamene, salamndra a další, je to loot limit. To nemá smysl řešit s GM, zkus den počkat a zjistit jestli neco neotevřeš.

Re: Loot

Posted: 16:50 19. Feb 2013
by kucik
DM zkusit můžeš, ale aby ses dostal na ten loot limit, tak musíš na svuj level nacreepit fakt hodně.

Re: Loot

Posted: 19:01 19. Feb 2013
by Hassan
A hodne je kolik? je to treba 10 milionu? :-)

Re: Loot

Posted: 19:07 19. Feb 2013
by Derken-
Hassan wrote:A hodne je kolik? je to treba 10 milionu? :-)
Na tvym lvlu si myslím tak 5 :-)

Edit: Jinak počítají se do toho i trofeje? V případě trofejí se částka počítá tomu, kdo je prodává? Nebo jen poklady?

Re: Loot

Posted: 19:25 19. Feb 2013
by Krysak
Když jsem aktivne vreepil měl jsem loot limit furt.... Neni to moc penez, hlavne se imho drahe kameny pocitaji za plnou cenu, takže to naskakuje závaratne, ale zisk neni nijak obrovsky.