Page 5 of 5

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 11:32 28. Nov 2010
by Rejty
Jojo, sraz byl super jako vždy! :var_16:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 13:09 28. Nov 2010
by Lord_Berserk
Dik vsem za sraz bylo to skvely - jako vzdy :)
Radim wrote:Tak za mě srázek dostává dobré ohodnocení :mrgreen: .Rád jsem poznal další lidičky.Tečka na konec netřeba komentovat,kdo byl tak ví :mrgreen: .Ještě že neměl nikdo foťák a není to prokazatelný :D

edit: Bersi si měkota žes do toho nešel jako jedinej :wall:
To sem teda mekota ... ale me ty umelohmotny vycisteny panenky nak nerajcujou :mrgreen: a chlupatou uklizecku v nabidce nemeli :mus_21:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 14:21 28. Nov 2010
by Sorrow
HaHa, ještě že jsem se odbelhal o třech nohách na byt.
Jinak srázek dobrej, teda až na toho ožralýho trpoše co zlil nejen sebe :D

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 19:10 28. Nov 2010
by kucik
Trposi se proste v hospode musej zlejt. Jinak by to nebyli trposi.