Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 11:32 28. Nov 2010
Jojo, sraz byl super jako vždy! 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To sem teda mekota ... ale me ty umelohmotny vycisteny panenky nak nerajcujouRadim wrote:Tak za mě srázek dostává dobré ohodnocení.Rád jsem poznal další lidičky.Tečka na konec netřeba komentovat,kdo byl tak ví
.Ještě že neměl nikdo foťák a není to prokazatelný
![]()
edit: Bersi si měkota žes do toho nešel jako jedinej
