Page 5 of 5

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:41 16. Nov 2010
by kucik
GS je řešitelný, ale znamená to dost práce a momentálně ten čas nemám ani na to nejnutnější.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 17:29 16. Nov 2010
by kucik
Tedy:

Má-li se tím zabývat DM a trestat někoho za jeho blbost, napište DM jak to podle vás bylo. Jinak si to vyříkejte mezi sebou.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 02:24 17. Nov 2010
by Sveneld
v minulosti padaly tvrde tresty za mensi prohresky a ted projde odlog v cvc bez trestu?

Re: Drovove u Ivory

Posted: 10:54 17. Nov 2010
by kucik
Trest by dostali oba. A za oboji se dava stejny. Nicmene neni-li zalobce, neni soudce.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 18:15 17. Nov 2010
by sendys
kucik wrote:Trest by dostali oba. A za oboji se dava stejny. Nicmene neni-li zalobce, neni soudce.
cekej takze bych dostal trest za to ze on se odlogl ?:-D

Re: Drovove u Ivory

Posted: 07:25 18. Nov 2010
by -RoF-
kucik wrote:Trest by dostali oba. A za oboji se dava stejny. Nicmene neni-li zalobce, neni soudce.
Kuciku, ale žalobce přece je a píše to hned v prvním toppicu.
Pokud chcete důkaz mám někde screen jak odlogl, ale to dle mě není pořádný důkaz.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 21:12 18. Nov 2010
by menderon
Ale lidi ja to nechapu, v připadě, že se vrah přizná k vraždě, není třeba důkazů....... zde je přiznání.