Vyvolavaní

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Vyvolavaní

Post by XŠevyX »

Z´harra wrote:
XŠevyX wrote:Tak , abych taky něco k tomu dodal. Včera jsem se se svou postavou vracel z Karathy , a na co to nenarazím ... :) Po načtení přechodu u ivorského hřbitova na mě bafla vyvolaná obluda , a nebýt invisu , tak už čichám kytičky.Popojel jsem tedy na koni o kousek dál , a vyvolal svého sumonna. Chvíli se tam spolu pobíjeli , ale ten nepřátelský měl značnou převahu , mojemu sumonnu tedy ubíhaly postupně HP dolů. Potom sem vedl mě oběvil Morbiel , a zapojil se taky do šarvátky se sumonnem.vyvolaný slaad a archon měli co dělat s nepřátelským sumonnem , i když sem jim vypomáhal kouzly a Morbiel, který stál vedle mě, a lukem pomáhal taky . Potom se na nás obluda vrhla , a začala házet sražení . Já s koněm popojel dále , a Morbiel se snažil vstát , a utéci. jenže to se mu nepovedlo , a obluda ho sejmula. Morbielovi ubíhaly HP do podsvětí , a já na poslední kouzlo sejmul potvoru a okamžitě jel k Morbielovi . tak tak jsem stihl použít lékarničku , a ještě ho postavit na nohy . Tímhle bych chtěl jen podotknout , že vyvolaný sumonn u Ivorského hřbitova , byl pevný tak , že s ním měl problém 15 mage a 15 klerik .... Potom natož skupinka lowíku co jdou do kobky ... Chtěl bych požádat dotyčného ,ať si tohodle sumonna jde povolávt někde do krynu , a ne před hradby ivory .... díky :)
Aspoň nějaká akce, ne? Buďte rádi, že se nenudíte :-P Co já bych dala za nějakou akšn tam u nás dole :-P :-D

Každopádně, jak tak koukám, stává se to dost často, nenapadlo vás, že se vám tam toulá nějakej površan hajzlík a dělá to IC naschvál? teror Ivory a okolí... :weap_90: :mus_3:
Ano , akce pro nás dva 15 lvly byla jakože dobra , ale pro takovou skupinku 1-5lvl by akce moc nebyla ;)
=============
Seart
User avatar
slencak
Rytíř
Posts: 555
Joined: 23:13 14. May 2010
Location: Khar-Durn
Contact:

Re: Vyvolavaní

Post by slencak »

Golemci a nějací ohnivý pejsci *otírá krev z palice do trávy*
Attachments
Povolaní.png
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Locked