Page 5 of 5

Re: Gsko po úpravě

Posted: 15:32 11. Oct 2011
by Derken-
Týká se to i temnoty, což možná mnozí neví a mě samotného to překvapilo

Re: Gsko po úpravě

Posted: 12:29 12. Oct 2011
by -darkvision-
Jo ted mi Derken připomnel.
Nedávno jsme ve hvozdu nekoho chytili a on říkal že mel Gsko, ale my ho vsichni videli. Odpor tam samozrejme byl.
Ale spise jde o to, ze v jeskynich to tedy asi nejak buguje *krci rameny* .. tak se prosim na to Gsko tolik nespolyhejte :biggrin: / Na druhou stranu kdyz jsem potkal Nathaniela v prahvozdu a sel do Gs, tak jemu fungovalo na jednicku.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 14:30 12. Oct 2011
by Derken-
To je tou lokací.. Nefungujou tam ani invisy..