Page 5 of 6

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 15:31 13. Dec 2010
by wooh
Ocas je něco jiného než křídla, podle mě se dá bez problému schovat.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 15:45 13. Dec 2010
by DenGrasse
kucik wrote:Křídla se schovat nedají a ocas se nedá zauzlovat kolem pasu.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 15:50 13. Dec 2010
by Nalkanar
DenGrasse wrote:
kucik wrote:Křídla se schovat nedají a ocas se nedá zauzlovat kolem pasu.
Aneb kdy po pár hodinách práce v dílnách, kdy tam je má postava a dva tieflingové, prohodím jedinou hlášku proti tieflingům a hned jsem zasypán telly, jak se řešilo, že jejich ocas ani křídla nejdou vůůůbec vidět :lol:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 15:54 13. Dec 2010
by kucik
Ocas je možné skrýt v řiti. Nikoliv však vlastní.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 15:56 13. Dec 2010
by Istvan
kucik wrote:Ocas je možné skrýt řiti. Nikoliv však vlastní.
Takže jestli tam byli dva tak mohli :ewink:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 16:29 13. Dec 2010
by DenGrasse
Ano, ale museli by stát zády těsně u sebe, což téměř určitě nedělali :mrgreen:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 16:35 13. Dec 2010
by wooh
No, já měl na mysli pod plášť :D ale tak, proti gustu žádný dišputát.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 16:48 13. Dec 2010
by DenGrasse
Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt.

Křídla jsou patrná na první pohled, ostatní lze částečně maskovat, ale 100% není možné je skrýt, při delším pozorování zblízka bude vždy odhaleno. Stejně jako kapuce nezakrývá tvář.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 16:55 13. Dec 2010
by Jatro
nahodou zenska nema s ocasem zadnej problem veme sukni az na zem a je schovany:) samozrejme myslim ocas tieflinga :mrgreen:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 16:58 13. Dec 2010
by DenGrasse
Nikdo nemá s ocasem žádnej problém.... :mrgreen:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 17:08 13. Dec 2010
by Bahnak
DenGrasse wrote:Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt...
Tedy kromě zmíněné vyjímky skrytí ocasu řití, nicméně nejsem si úplně jistý, zda náš hlavní scripter mluvil o prodloužené kostrči, či o hovorovém označení mužských genitálií.
Tady bych se rozhodl spekulovat o nemožnosti zcela cizí řití skrýt prodlouženou kostrč, neboť je zde velká pravděpodobnost, že se do ní větší část prodloužené kostrče nevejde. Ovšem v případě genitálií vám každý správný elf potvrdí, že skrytí je 100% a opakované skrývání vám prodlužuje život.
Status DM: v těchto věcech však nikdy nebylo dokázáno, zda život je skutečně prodloužen, byly prováděny pokusy na zvířatech i humanoidech, nicméně jen 4% procenta testujících projevila zájem o opakování této divné činnosti a zbytek testovaných projevoval pouze nevrlost až agresivitu doprovázenou verbálním nesouhlasem.
Na dalším výzkumu se prý pracuje, tato informace však již neprošla teamovou prověrkou pravdivosti, neboť o to nikdo z Thalie teamu neprojevil zájem.

//promiň DG za SPAM, ale to se fakt nedalo odolat, teď budu zas týden hodnej...//

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 19:10 13. Dec 2010
by Tashara
Rofe, nebyla to jen narazka na tebe, dela to vice hracu, pokud je mozne k tomu koni dat poznamku, ze je takovy a makovy, nemam s tim problem. Ale bez toho to pro me problem je, nebudu si delat zapisy kdo ma jakeho kone, ulomenej roh a podobne, pokud to ma v popisku ok, pokud ne , je to divne.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 20:08 13. Dec 2010
by sendys
Bahnak wrote:
DenGrasse wrote:Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt...
Tedy kromě zmíněné vyjímky skrytí ocasu řití, nicméně nejsem si úplně jistý, zda náš hlavní scripter mluvil o prodloužené kostrči, či o hovorovém označení mužských genitálií.
Tady bych se rozhodl spekulovat o nemožnosti zcela cizí řití skrýt prodlouženou kostrč, neboť je zde velká pravděpodobnost, že se do ní větší část prodloužené kostrče nevejde. Ovšem v případě genitálií vám každý správný elf potvrdí, že skrytí je 100% a opakované skrývání vám prodlužuje život.
Status DM: v těchto věcech však nikdy nebylo dokázáno, zda život je skutečně prodloužen, byly prováděny pokusy na zvířatech i humanoidech, nicméně jen 4% procenta testujících projevila zájem o opakování této divné činnosti a zbytek testovaných projevoval pouze nevrlost až agresivitu doprovázenou verbálním nesouhlasem.
Na dalším výzkumu se prý pracuje, tato informace však již neprošla teamovou prověrkou pravdivosti, neboť o to nikdo z Thalie teamu neprojevil zájem.

//promiň DG za SPAM, ale to se fakt nedalo odolat, teď budu zas týden hodnej...//
koule se kouli :)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 20:45 13. Dec 2010
by jachyra
Bahňák, ja nemôžem, sa tu šúľam od smiechu :D ale potvrdzujem tvoj výskum, že je pravdivý :P

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 07:17 14. Dec 2010
by -RoF-
Tashara wrote:Rofe, nebyla to jen narazka na tebe, dela to vice hracu, pokud je mozne k tomu koni dat poznamku, ze je takovy a makovy, nemam s tim problem. Ale bez toho to pro me problem je, nebudu si delat zapisy kdo ma jakeho kone, ulomenej roh a podobne, pokud to ma v popisku ok, pokud ne , je to divne.
Jasná věc, tak já včera poprosil DM a ten popis na koni mám :wink: