Page 5 of 5
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 12:06 16. Nov 2012
by kucik
Hádám, že to znamená alchymie.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 12:32 16. Nov 2012
by Theogil I
kucik wrote:Hádám, že to znamená alchymie.
Hádáš naprosto správně.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 22:32 23. Nov 2012
by kucik
Opraveno
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 02:46 24. Nov 2012
by Koninho87
Vyzkoušeno ale furt ty mazadla na to nejdou.
Zkoušel jsem to ještě před restartem.Funguje.díky
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 10:48 24. Nov 2012
by Grin
Pripojuju se k dikum...fakt je to super

Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 12:16 24. Nov 2012
by Krysak
Taky se přidávám k díkům.
1. Stackovat letvary u u me postavy nešlo
2. Mazadla super, ze jedou vsude.
tisíce díku Kuciku