Page 5 of 9
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 21:13 02. Mar 2011
by Žorž
Bahnak wrote:Google mi našel tohle, tak bud je v tom plánu chyba a nebo je googl blbej vyhledavač
Na váš předmět vyhledávání - (FPL-MKC21-IS-WV3/M-SWY/S-LKPR1230-N0120F150 VLM L984 BALTU L984 OKG ... - nebyl nalezen žádný odkaz.
Kde bude loading point a čas odletu?
Mě jenom trošku znervózňuje ono "BALTU". Samozřejmě nic proti Baltu, že...ale. A připojuju se k Bahňákově otázce, abych nespamoval.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 13:27 03. Mar 2011
by kucik
Odjezd bych viděl někdy po obědě. Takže cca jedna hodina.
@Daanri:
Pokud nebudu nucen vézt zárověň ženu k rodičům do Plzně, tak neni problém. Pokud jo, tak byste se museli vzadu trochu scuknout a v horšim případě vám bude dejchat na krk pes

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 14:47 03. Mar 2011
by Theogil I
kucik wrote:Odjezd bych viděl někdy po obědě. Takže cca jedna hodina.
@Daanri:
Pokud nebudu nucen vézt zárověň ženu k rodičům do Plzně, tak neni problém. Pokud jo, tak byste se museli vzadu trochu scuknout a v horšim případě vám bude dejchat na krk pes

Čtyři v Golfu a pes ... jo to jsem už četl.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 17:12 03. Mar 2011
by Krata
tak Krata nejede, povolán do práce na nějaký pojebaný akce, někdy příště

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 01:02 04. Mar 2011
by Rejty
Krata wrote:tak Krata nejede, povolán do práce na nějaký pojebaný akce, někdy příště

Ty to vedeš...
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 14:29 06. Mar 2011
by Rejty
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 09:36 07. Mar 2011
by kucik
Takže potvrzuju rezervaci: Bahňák, Daanri, Žorž. Odjezd cca v jednu hodinu. Dřív ne.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 10:19 16. Mar 2011
by Radim
Vzhledem k náročnosti a vynaložených financích při rehabilitaci mýho pejska po úrazu se jen na chvíli zjevím,aby mě nekamenovali a pak se vydám zpátky k domovu.
Už teď druhej den za sebou v noci nespím tak prosím konkrétně specka aby neprudil
edit: Rejty neplánujete zase před začátkem nějakou čajovnu?Tam to posledně byla dost pohodička
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 10:36 16. Mar 2011
by Rejty
Radim wrote:edit: Rejty neplánujete zase před začátkem nějakou čajovnu?Tam to posledně byla dost pohodička
Pokud bude zájem, tak bych do čajovny před srazem vyrazil. Kdo by šel?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 10:53 16. Mar 2011
by kucik
Já jsem pro. Ještě samo záleží, jak se dohodnem s Žoržem, Daanrim a Bahnakem, ale počítám, že tam budem docela brzo.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:48 16. Mar 2011
by Daanri
Ja osobne neprotestujem. Urcite som za naku skorsiu stretavku.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:51 16. Mar 2011
by tao kan
Jak to tam máte plzeňáci, dá se někde poblíž té hospody zaparkovat bez placení?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 12:01 16. Mar 2011
by Theogil I
Rejty wrote:Radim wrote:edit: Rejty neplánujete zase před začátkem nějakou čajovnu?Tam to posledně byla dost pohodička
Pokud bude zájem, tak bych do čajovny před srazem vyrazil. Kdo by šel?
*nadšeně tleská* pokud jedeme tak včetně číňana (oběd) a perlovky (čaj s vodnicí)
P.S. popravdě v té čajovně jsem se při posledních návštěvách Plzně cítil lépe než v hospůdkách
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 14:27 16. Mar 2011
by Bahnak
Ja se podřizuju časově Kucikovi a zbytku posádky, nevadí mi jakkákoliv čajka kde maj RIZE a dýmku.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 17:10 16. Mar 2011
by Pajule
Pajky hlásí, že dojde v průběhu, bo dem na nějakej výlet s čoklísama pěšky nevim kam