Page 5 of 67

Re: League of Legends

Posted: 12:00 25. Jun 2011
by DarK_cz
Já teď pařím LoL v jednom kuse. To víš příprava na druhou sezónu začíná xD HeLe Theu to tvoje je vážně divný, maximalně by ti to občas mělo řikat že server je Busy ale jinak nic jiného se se serverem nedělo. To spíš vypadá na to že sis někde něco přenastavil bo smazal :)

Re: League of Legends

Posted: 12:19 25. Jun 2011
by DarK_cz
Jop a kdo si chce se mnou zahrát (30.lvl - kennen/morde/twisted/orianna) at si mě přidá

Nick : Ethnity

Re: League of Legends

Posted: 14:21 25. Jun 2011
by Thuereg
Problem se vyřešil více méně sám... byl nějakej poje... modem.

Re: League of Legends

Posted: 22:18 25. Jun 2011
by Terbee
Prasokralik wrote:...třeba ta smažka Terbee to zas dnes hrála celé dopoledne...
Tak ale! :lol: :lol:

Re: League of Legends

Posted: 10:07 30. Jun 2011
by Prasokralik
Evelyn sebrali stun a nahradili zpomalením :D Zato gangplanka ještě posílili, ať žije rovnováha cheche.

Re: League of Legends

Posted: 10:29 30. Jun 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Evelyn sebrali stun a nahradili zpomalením :D Zato gangplanka ještě posílili, ať žije rovnováha cheche.
To si děláš srandu? Vždyť ten stun je jediný co jí drží naživu!!! Tu sejme kfdokoliv na pár ran:/ To je v řiti... Ještě že už jí nehraju :D

Re: League of Legends

Posted: 15:38 30. Jun 2011
by Firefox_
Tak se nám Evropa rozděluje. Já padám na západní část. Jde někdo taky?

Re: League of Legends

Posted: 15:44 30. Jun 2011
by Prasokralik
možná půjdu taky, třeba tam nebude tolik rusáků

Re: League of Legends

Posted: 18:25 30. Jun 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:možná půjdu taky, třeba tam nebude tolik rusáků
hmpf.. asi taky no

Re: League of Legends

Posted: 16:37 03. Jul 2011
by sendys
mam problem server kazdy den mi to pisej e ze busy a nebo vyplej premyslim jak se dostat k zapadu ..

Re: League of Legends

Posted: 01:40 18. Jul 2011
by Prasokralik
OMG Opičí Král!

Re: League of Legends

Posted: 11:38 27. Jul 2011
by Prasokralik
Je to tady, opičí král je venku! Jdu ho ozkoušet. Dále tu je předělaná Kayle (nerf) s novým skinem a animačkou, stejně tak předělaný Tryndamere, nový sexy skin pro Jannu a obecně velká úprava. Hodně champů bylo oslabených, kupříkladu Annie a Corki co se síly abilit týče, nejzajímavější nerf se ale týká Pantheona a Twisted Fate, jejich skoky přes celou mapu dostaly omezení na "pouhý" 5500 range.

Do detailů i s úvodním videem http://eune.leagueoflegends.com/news/re ... es-v100122

A jestli si chcete zahrát, počítejte s tím, že chvíli budete updatovat, nový patch má totži cirka 300mb

Re: League of Legends

Posted: 14:49 27. Jul 2011
by Nalkanar
Jsem zas začal hrát v Americe... nějaké zkušenosti s "Nocturne"? Mě se ten champ dle popisu atd. líbí, ale zatím jsem neměl příležitost ho vidět v akci a jaksi ani bodíky, abych ho zakoupil :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 14:59 27. Jul 2011
by DarK_cz
Jelikož mam posraný modem, který mi hází do hry 880 ping, tak si asi nic vyzkoušet nemůžu :wall: . Ale určo se asi budu chystat na západní server, jelikož prý první transfer je zadarmo :D

Re: League of Legends

Posted: 15:11 27. Jul 2011
by DarK_cz
Jo a tu opici asi ještě nevyzkoušíš, na fóru píšou, že sice zprovoznili server s patchem, ale kvůli nestabilitě tam ještě nezpřístupnili tu opici ke koupení :D