APB: Reloaded
Re: APB: Reloaded
Prostě výhody a nevýhody tenkýho klienta. Pokud se řeší všechno na serveru, je to náročný na server (NWN). Pokud se část řeší na klientovi, jde to hacknout (UO).
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
Ale jen pár lidí jsou ti kteří kód daného klienta prolomí. Ostatní to "jen" používají a nejsou natolik chytří, aby to uměli používat a být "neviditelní". Vždycky budou ve střílečkách lidi s hacky, ale vždycky jim dřív nebo pozdějc budou banovány učty. Jo, možná proti nim budem prohrávat, ale nám naše chary zůstanou nafurt.PiAn0 wrote:Spis mi vadi ze ti tvurci hry si tohle nejak neošefujou
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
Jsem si aspon jednou chtel zahrat dobraka, vis co 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
Ty hraješ enforcera? Fuuuuuuj. A ještě mít za parťáka růžový torpédo...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
A jak se jmenuje ta tvoje postava Derkene? A neni to zadne ruzove torpedo
, po ni vzdycky vsichni jdete a na ostatni cleny meho teamu kaslete
takze bych rekl ze je to spis ruzovy terč.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: APB: Reloaded
Hey guys, je v tý hře vůbec nějaký prostor na rozkoukání se a ošahání ovládání? Takhle to zní jako "vejdeš a bojuj"
tak abych věděl

.
Re: APB: Reloaded
PiAn0 wrote:Jeste ke hre:
Aby v tom meste nebyl jen chaos a vsichni posobe hned nestrileli a zabijeli se navzajem, tak nemuzes ostatni zranovat ani zabijet, dokud nejsou soucasti mise nebo nejsou v tvoji grupe, takze to ze se vsude okolo strili atd te nezajima dokud tvoji grupe neni pridelena mise kterou pak jedes udelat. Bud je mise kde jen casove musis splnit ukol bez nepratel a nebo je ktobe pridelena grupa nepratel a pak je to odost tezsi. Pak je rozdil ze jako policajti jedete k nejakemu vysetrovani a ta nepratelska grupa vam to ma prekazit a nebo naopak nepratele neco podnikaji a policije jim to ma prekazit a pak proste jde uz jen o to se postriletAle zase to jakou grupu proti sobe v misi dostanes je o nahode
v pozdnich vecernich hodinach tech grup neni tolik
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
v podstatě je to vejdeš a bojuj ale naštěstí po tobě většina hráčů nemůže sstřílet pokud zrovna neplníš misi, vyjímkou jsou hráči na které je vypsaná odměna, ti můžou do všech a všichni do nichNalkanar wrote:Hey guys, je v tý hře vůbec nějaký prostor na rozkoukání se a ošahání ovládání? Takhle to zní jako "vejdeš a bojuj"tak abych věděl
![]()
maličký tutoriál tam je, vysvětlí základy misí a hra v něm tuším nepřiděluje oponenty
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
Dneska sem roznesl na kopytech bandu Čechů za grázla a hned mě chtěli do klanu tak sem to využil jen to jsou policajti.Samo všichni na skypu takže supr organizace.Pokud někdo chcete jistě přiberem 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
Dostal mě tým enforcerů Rambo a Rocki. Ano i s tim i na konci. Dvakrát staloun v jednom týmu, to pak jeden skoro nemá šanci.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
Me nejaci Cesi Enforceri nabizeli clan v socialu, ale ja jsem nechtel k nekomu cizimu 
Jinak kdyz nekdo nabere max prestiz coz je 5 tak v tu chvili taky muze po vsech strilet a vsichni do nej a je videt na mape
uz jsem to nedavno mel a dneska asi taky budu mit pokud nesrazim nejake chodce
To pak klidne to RP muzem zahrat kdyz budete videt kde jsem a moznost pome strilet 
Jinak kdyz nekdo nabere max prestiz coz je 5 tak v tu chvili taky muze po vsech strilet a vsichni do nej a je videt na mape
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: APB: Reloaded
Jo jo už sem včera pár takovej sundal,jeden z nich byl třeba Dark v mým týmu 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: APB: Reloaded
hlavně je za to dvojnásobná odměna v pračce peněz, hend jsem z nalootěnejch 5k měl 10k. Jen se cestou k "prádelně" nesmíte nechat zabít.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: APB: Reloaded
Už stahuju, kdo mě pak zasvětí ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: APB: Reloaded
Me stve ze to fakt nemuzu hrat pres den
to mam z toho spis tahovku pak s latency ktera stoupa az na 1000ms a ramku mam uplne vpohode jen ta Latency mi furt zloby a obcas i fps u clienta mi klesne dost. Jedine proste pozde v noci mi to bezi vpohode. A vubec netusim proc, protoze hracu co jsem koukal tam je stejne jak pres den tak v noci.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!