Page 5 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 12:27 01. Jun 2011
by kucik
Prostě výhody a nevýhody tenkýho klienta. Pokud se řeší všechno na serveru, je to náročný na server (NWN). Pokud se část řeší na klientovi, jde to hacknout (UO).
Re: APB: Reloaded
Posted: 13:05 01. Jun 2011
by Prasokralik
PiAn0 wrote:Spis mi vadi ze ti tvurci hry si tohle nejak neošefujou
Ale jen pár lidí jsou ti kteří kód daného klienta prolomí. Ostatní to "jen" používají a nejsou natolik chytří, aby to uměli používat a být "neviditelní". Vždycky budou ve střílečkách lidi s hacky, ale vždycky jim dřív nebo pozdějc budou banovány učty. Jo, možná proti nim budem prohrávat, ale nám naše chary zůstanou nafurt.
Re: APB: Reloaded
Posted: 16:01 01. Jun 2011
by Derken-
Jsem si aspon jednou chtel zahrat dobraka, vis co

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:31 01. Jun 2011
by Prasokralik
Ty hraješ enforcera? Fuuuuuuj. A ještě mít za parťáka růžový torpédo...
Re: APB: Reloaded
Posted: 18:46 01. Jun 2011
by PiAn0
A jak se jmenuje ta tvoje postava Derkene? A neni to zadne ruzove torpedo

, po ni vzdycky vsichni jdete a na ostatni cleny meho teamu kaslete

takze bych rekl ze je to spis ruzovy terč.
Re: APB: Reloaded
Posted: 19:02 01. Jun 2011
by Nalkanar
Hey guys, je v tý hře vůbec nějaký prostor na rozkoukání se a ošahání ovládání? Takhle to zní jako "vejdeš a bojuj"

tak abych věděl

Re: APB: Reloaded
Posted: 19:08 01. Jun 2011
by Firefox_
PiAn0 wrote:Jeste ke hre:
Aby v tom meste nebyl jen chaos a vsichni posobe hned nestrileli a zabijeli se navzajem, tak nemuzes ostatni zranovat ani zabijet, dokud nejsou soucasti mise nebo nejsou v tvoji grupe, takze to ze se vsude okolo strili atd te nezajima dokud tvoji grupe neni pridelena mise kterou pak jedes udelat. Bud je mise kde jen casove musis splnit ukol bez nepratel a nebo je ktobe pridelena grupa nepratel a pak je to odost tezsi. Pak je rozdil ze jako policajti jedete k nejakemu vysetrovani a ta nepratelska grupa vam to ma prekazit a nebo naopak nepratele neco podnikaji a policije jim to ma prekazit a pak proste jde uz jen o to se postrilet

Ale zase to jakou grupu proti sobe v misi dostanes je o nahode

v pozdnich vecernich hodinach tech grup neni tolik

Re: APB: Reloaded
Posted: 19:49 01. Jun 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Hey guys, je v tý hře vůbec nějaký prostor na rozkoukání se a ošahání ovládání? Takhle to zní jako "vejdeš a bojuj"

tak abych věděl

v podstatě je to vejdeš a bojuj ale naštěstí po tobě většina hráčů nemůže sstřílet pokud zrovna neplníš misi, vyjímkou jsou hráči na které je vypsaná odměna, ti můžou do všech a všichni do nich
maličký tutoriál tam je, vysvětlí základy misí a hra v něm tuším nepřiděluje oponenty
Re: APB: Reloaded
Posted: 23:43 01. Jun 2011
by Radim
Dneska sem roznesl na kopytech bandu Čechů za grázla a hned mě chtěli do klanu tak sem to využil jen to jsou policajti.Samo všichni na skypu takže supr organizace.Pokud někdo chcete jistě přiberem

Re: APB: Reloaded
Posted: 01:24 02. Jun 2011
by Prasokralik
Dostal mě tým enforcerů Rambo a Rocki. Ano i s tim i na konci. Dvakrát staloun v jednom týmu, to pak jeden skoro nemá šanci.
Re: APB: Reloaded
Posted: 10:20 02. Jun 2011
by PiAn0
Me nejaci Cesi Enforceri nabizeli clan v socialu, ale ja jsem nechtel k nekomu cizimu

Jinak kdyz nekdo nabere max prestiz coz je 5 tak v tu chvili taky muze po vsech strilet a vsichni do nej a je videt na mape

uz jsem to nedavno mel a dneska asi taky budu mit pokud nesrazim nejake chodce

To pak klidne to RP muzem zahrat kdyz budete videt kde jsem a moznost pome strilet

Re: APB: Reloaded
Posted: 10:48 02. Jun 2011
by Radim
Jo jo už sem včera pár takovej sundal,jeden z nich byl třeba Dark v mým týmu

Re: APB: Reloaded
Posted: 11:58 02. Jun 2011
by Prasokralik
hlavně je za to dvojnásobná odměna v pračce peněz, hend jsem z nalootěnejch 5k měl 10k. Jen se cestou k "prádelně" nesmíte nechat zabít.
Re: APB: Reloaded
Posted: 14:04 02. Jun 2011
by de Aers
Už stahuju, kdo mě pak zasvětí ?

Re: APB: Reloaded
Posted: 14:38 02. Jun 2011
by PiAn0
Me stve ze to fakt nemuzu hrat pres den

to mam z toho spis tahovku pak s latency ktera stoupa az na 1000ms a ramku mam uplne vpohode jen ta Latency mi furt zloby a obcas i fps u clienta mi klesne dost. Jedine proste pozde v noci mi to bezi vpohode. A vubec netusim proc, protoze hracu co jsem koukal tam je stejne jak pres den tak v noci.