Page 5 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:23 17. Jun 2011
by Bahnak
Hm, stále ještě čekáme na tričko od Daanriho.... to by pak mohly náklady ještě trošku stoupnout...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:28 17. Jun 2011
by Rejty
Mít trička na sraz by bylo fajn...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:36 17. Jun 2011
by Daanri
Cakam na graficku kym to upravi, inac je vsetko nachystane. Mala teraz dost prace, ale vacsina projekt je uz hotova, tak by to mohla spravit v pondeli. Pak 1-2 dni tlac a pak to tu hodim.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:39 17. Jun 2011
by Rejty
Nejlepší by bylo, kdybys ta trička přivezl osobně na sraz... :wink:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:05 17. Jun 2011
by Daanri
No to by som velmi rad, ale osobne to nezarucim, pretoze v tom termine naozaj neviem ci budem moct. Zalezi od pritelkyne,pretoze ma vtedy nejake plany.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:21 17. Jun 2011
by Krata
palačinky ne, u delegace z kolína to mělo minule neblahé účinky a stejně se u nás dlouho neohřáli :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:21 17. Jun 2011
by Radim
jaara wrote:Má někdo 2 místečka jedoucí přes Plzeň? :)
Mno já se přes Plzeň určitě asi motat budu takže by to neměl být problém pokud vaše váha i s materiálem nepřesáhne 300kg :mrgreen:.Autíčko je už stařeček a má nemocný tlumiče na zadní nápravě.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 02:08 18. Jun 2011
by Thuereg
Nějaký dřevo snad dotáhnu, někde bych měl mít svou starou obouruční sekerku a pro tvrdší vezmu aj boken :) štít mě bohužel někam zmizel. Na to žře vážil asi 15kilo se zakutálel docela pečlivě.

Jinak nejsem si jistej esli se mi dostane pod ruku auto. Moje stará felcka dosloužila tak jsem pěší, ale možná ukecám máti, ale je to malá plečka. Víc jak dva nebo tři lidi nevezmu.. spíš dva, záleží na bagáži, rptože ten křáp sice má kufr, ale vylikosti příručního kufřiku a ve chvíli kdy potáhnu nějakej zbraňovej arzenál....

Poveze tam někdo aj železo? Mám nad nim přemejšlet nebo ne?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:43 19. Jun 2011
by Bahnak
S tím železem soudnost prosím. Max. jako dekoraci. Alkohol + zbraň = nemocnice. Jsou-li zbraně železné, je to obvykle o to horší...
Já třeba ze svýho železa nepřitáhnu nic, je to jen zbytečná váha pro auto. To by nás tam šermířů muselo jet daleko víc + tahat plechy a tak, aby to mělo cenu.
Radějc místo kilovýho meče vezmu litr rumu.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:00 19. Jun 2011
by Rejty
Hlavně aby se tam pak někdo neožral a něco si neudělal. Rád bych, aby se to i letos obešlo bez vážnějších zranění. Zatím jsme tu měli jen odřená kolena, modřiny a monokly...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:45 20. Jun 2011
by Krata
Tak se mnou nejspíš pojede i slečna, budte na ni hodný, chudák zatim moc neví, do čeho jede a čemu sem se to vlastně věnoval :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:47 20. Jun 2011
by Sobik
Krata wrote:Tak se mnou nejspíš pojede i slečna, budte na ni hodný, chudák zatim moc neví, do čeho jede a čemu sem se to vlastně věnoval :D

Až se naleju, držte jí ode mě dál. Zvlášť po vodce řádim. :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:02 20. Jun 2011
by Krata
pak se vyřádim já na tobě :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:03 20. Jun 2011
by Sobik
Krata wrote:pak se vyřádim já na tobě :D
Zbiješ mě molitanovým kladivem? :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:04 20. Jun 2011
by Derken-
Tou značkou cos minule dotáhl :mrgreen: Nebo kde vlastně skončila 8)