Page 5 of 6

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 13:31 09. Jun 2011
by Braenn
To že když dané statistiky mám, musím je umět i uhrát (u moudrosti, inteligence a částečně charismy) je jasné, nicméně horší jsou případy, kdy je dotyčný neuhraje a ani nemá:))

Jinak si nedovedu vysvětlit ty záplavy s popisem uhrančivé ladné krásky s očima jiskřícíma inteligencí a tajemné přitažlivé muže s tváří ošlehanou větrem a pohyby pantera a povoláním bojovníka. :P

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 14:04 09. Jun 2011
by Braenn
Prosím, nejde mi odstranit první odstavec popisu, i když dám kolik chci mínusů.

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 14:11 09. Jun 2011
by kucik
Jóo, já věděl, že jsem na něco zapomněl.

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 14:14 09. Jun 2011
by Braenn
A ještě tedy dodám takovou maličkost - pokud přidáváte víc odstavců, doporučuji mezi ně vždy vložit samostatný řádek /pc desc+, který tam dá mezeru. Jinak je text nehezky a nepřehledně nalepený na sebe.

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 10:56 11. Jun 2011
by Braenn
..už jsem na to přišla:(

Popisek postavy se smrtí restartuje do původní podoby před jakoukoli změnou.

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 12:11 11. Jun 2011
by kucik
He? A sakra. A restartuje se primo pri smrti, nebo az pri pruchodu Astarotha?

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 12:42 11. Jun 2011
by Braenn
Mno... nepříliš ochotně, leč dozajista brzy to ověřím.

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 07:56 13. Jun 2011
by -RoF-
Hmmm super, tak až budu mít někdy mezery v době než vám odpovím na pozdrav, tak se nedivte, páč budu studovat vaše popisy. :roll:
Fajné, aspoň změním popis Arii ;).

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 20:37 20. Aug 2011
by Hafen
Tak se mi povedl popisek o 3 odstavcich ale zapomnel jsem vymazat ten puvodni.... :wall:

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 20:58 20. Aug 2011
by G-ladiator
Hafen wrote:Tak se mi povedl popisek o 3 odstavcich ale zapomnel jsem vymazat ten puvodni.... :wall:
Doporučuju si psát texty do hry nejprve ve Wordu (či jiném externím programu) a pak je do hry kopírovat, právě z důvodu podobných chyb a také například pádům hry, vytrženým zásvukám, domácí zvěři, co ráda lehá na klávesnici a v neposlední řadě to pomůže vychytat případné pravopisné chyby. :)

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 12:46 22. Aug 2011
by kucik
Díky za přínosnou informaci. Mám ti gratulovat, nebo se divit, že máš opět s něčím problém?

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 12:10 26. Sep 2011
by Nalkanar
Technická - je pravda, že se původní popisek vytvořený při založení postavy nedá smazat? Pokud ano, prošla by nějaká úprava ještě, nebo budu muset naprudit nějaké DM, aby mi změnili tu původní na prázdnou a já si pak budu měnit všechny ostatní?

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 14:44 26. Sep 2011
by kucik
Neni to pravda. Od toho je právě ta funkce na úpravy popisů ve hře. Viz /pc ?

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 14:50 26. Sep 2011
by Molly23
Popisek napsaný při tvorbě postavy už vážně nejde vymazat, pouze za pomoci DM (tuším že mi to kdysi měnili). Další úpravy již přepsat jdou. Zkoušel jsem příkaz na mazání několikrát a původní popisek pořád oxidoval :).

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 15:05 26. Sep 2011
by kucik
To se mi nějak nechce věřit. Zkusim ověřit.