Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.
Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.
Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...
Tohle už bylo na Kande a bylo to docela fajn.
Ale chtělo by to se třeba zase jednou šťournout v craftu a dodělat třeba u truhlářů možnost dělat nábytek...
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.
Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.
Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...
Zvýšit hmotnost předmětů v inventáři nebude problém.
Systém židlí a stolů lze již ve stávající podobě použít k umísťování nábytku do domů. Problém je jen s tím, že umístěné věci s každým restartem zmizí. Pokud by byla zavedena možnost perzistentního ukládání umístitelných objektů ve vybraných lokacích (nájemních domech a hostincích) bez DM asistence, nebylo by už potřeba žádných dalších úprav. Perzistence by navíc pojmula i deky, svíčky apod.
Připadá mi, že ta hmotnost je zase blbá, když to máš jen na to přitažení židle v hostinci apod. Ale tu perzistenci a objekty do domku beru všemi deseti. Taky by se rovnou mohl zprovoznit ten obchod s nábytkem v Karathe. Tak si hráč může naložit nábytek třeba na mulu (pokud to není nějaká vazba, co si ten stolek odtáhne klidně i do Ivory nebo Tartenu ) a dovybavit si podle svého. Taky se mi zastesklo po možnosti si trochu upravit zahrádku a něco tam nasázet, ale to už bych chtěla moc
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu Valindra - bardka ze Sluneční říše
Ono lze nastavit i vic veci ktere by hrac mohl umistit jako persistentni. Oltar, stany, ruzne sloupy a sloupky, tabule na vzkazy a jine.
Da se to nastavit tak, aby to po polozeni slo zase sebrat, ay byl ten predmet znicitelny, a hlavne aby zustaval i po restartech, proste dokud ho nekdo neodstrani.
Hraci by pak takto mohli vybavovat domy, sestavovat tabory a jine.
Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni ) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Ošetřit to jde, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych to zkouknul a začlenil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni ) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?
Zneuzit jde vzdycky vse. Ja jsem se ale s timto pripadem pouziti fixture jeste nikdy teda nesetkal. Je pravda ze z toho hraci stavi barikady a podobne ale vetsinou je za tim dlouhodoejsi herni pozadi a barikada je pak vybudovana v urcite oblati (jako znicena brana naseho mesta) kde pak hlidkuji patroly drowu (a ano, hlidkuji stylem ze tudy prochazi, emotuji ne ze behaji v tunelech a kidli desitkz npc, zastavuji non drowy a kontroluji kam kdo kraci, a provazeji dulezite osoby od brany k sidlum).
Ale ano zneuzit to jde jako vse jine, ale podle tohoto meritka by se nemohlo delat nic
Pak je taky otázka kolik by to stálo že jo hádám žýe nábytek nebo ty sloupy by bylo aspoň 100 měsců
Svenn Bjornsonn "Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí." Zemřel tak jak žil, jako idiot. https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane „Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “ Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.