Přenosné židle

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Uvítali byste možnost vypůjčit si přemístitelné židle?

Ano
26
50%
Je mi to jedno
12
23%
Ne, židle mají umísťovat jen DM
14
27%
 
Total votes: 52

User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by Thuereg »

Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.

Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.

Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...

Tohle už bylo na Kande a bylo to docela fajn.

Ale chtělo by to se třeba zase jednou šťournout v craftu a dodělat třeba u truhlářů možnost dělat nábytek... :)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Přenosné židle

Post by Kathermara »

davidsoft wrote:
Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.

Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.

Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...
Zvýšit hmotnost předmětů v inventáři nebude problém.

Systém židlí a stolů lze již ve stávající podobě použít k umísťování nábytku do domů. Problém je jen s tím, že umístěné věci s každým restartem zmizí. Pokud by byla zavedena možnost perzistentního ukládání umístitelných objektů ve vybraných lokacích (nájemních domech a hostincích) bez DM asistence, nebylo by už potřeba žádných dalších úprav. Perzistence by navíc pojmula i deky, svíčky apod.
Připadá mi, že ta hmotnost je zase blbá, když to máš jen na to přitažení židle v hostinci apod. Ale tu perzistenci a objekty do domku beru všemi deseti. Taky by se rovnou mohl zprovoznit ten obchod s nábytkem v Karathe. Tak si hráč může naložit nábytek třeba na mulu (pokud to není nějaká vazba, co si ten stolek odtáhne klidně i do Ivory nebo Tartenu :lol: ) a dovybavit si podle svého. Taky se mi zastesklo po možnosti si trochu upravit zahrádku a něco tam nasázet, ale to už bych chtěla moc :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by Hafen »

Ono lze nastavit i vic veci ktere by hrac mohl umistit jako persistentni. Oltar, stany, ruzne sloupy a sloupky, tabule na vzkazy a jine.

Da se to nastavit tak, aby to po polozeni slo zase sebrat, ay byl ten predmet znicitelny, a hlavne aby zustaval i po restartech, proste dokud ho nekdo neodstrani.

Hraci by pak takto mohli vybavovat domy, sestavovat tabory a jine.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by Shaman88 »

A zatěžovat server... či třeba bugovat Dungy....
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by Hafen »

Ja to vidim v praxi, funguje to bez potizi, server to nelaguje, a dungy to nebuguje taky.

Pred presunutim predmetu
Image


Po
Image
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by KaTo »

Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni :lol: ) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by kucik »

Ošetřit to jde, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych to zkouknul a začlenil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Přenosné židle

Post by Hafen »

KaTo wrote:
Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni :lol: ) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?

Zneuzit jde vzdycky vse. Ja jsem se ale s timto pripadem pouziti fixture jeste nikdy teda nesetkal. Je pravda ze z toho hraci stavi barikady a podobne ale vetsinou je za tim dlouhodoejsi herni pozadi a barikada je pak vybudovana v urcite oblati (jako znicena brana naseho mesta) kde pak hlidkuji patroly drowu (a ano, hlidkuji stylem ze tudy prochazi, emotuji ne ze behaji v tunelech a kidli desitkz npc, zastavuji non drowy a kontroluji kam kdo kraci, a provazeji dulezite osoby od brany k sidlum).

Ale ano zneuzit to jde jako vse jine, ale podle tohoto meritka by se nemohlo delat nic :biggrin:
User avatar
xpm335
Obyvatel
Posts: 147
Joined: 19:19 24. Mar 2011

Re: Přenosné židle

Post by xpm335 »

Pak je taky otázka kolik by to stálo že jo :D hádám žýe nábytek nebo ty sloupy by bylo aspoň 100 měsců :D :D
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ

Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Přenosné židle

Post by Nalkanar »

Mě tak napadá - je možnost si nyní třeba nechat upravit byt na základě toho, že bych si odehrál nákup nábytku/klavíru/apod.?
.
Locked