Page 5 of 5
Re: Přenosné židle
Posted: 23:12 19. Jun 2011
by Thuereg
Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.
Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.
Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...
Tohle už bylo na Kande a bylo to docela fajn.
Ale chtělo by to se třeba zase jednou šťournout v craftu a dodělat třeba u truhlářů možnost dělat nábytek...

Re: Přenosné židle
Posted: 20:20 07. Jul 2011
by Kathermara
davidsoft wrote:Rejty wrote:Když vidím ten "nábytek" v inventáři, tak by to mělo mít velkou váhu, ne 2 libry dohromady.
Alchymistický kotle a jiný vybavení na craft se umisťovat NEBUDE.
Jinak, nechtěl bys udělat celkově nábytek do domů, že by si ten domeček mohl hráč podobným způsobem zařídit sám? Nakoupil by si nábytek a ten by si tam rozmístil...
Zvýšit hmotnost předmětů v inventáři nebude problém.
Systém židlí a stolů lze již ve stávající podobě použít k umísťování nábytku do domů. Problém je jen s tím, že umístěné věci s každým restartem zmizí. Pokud by byla zavedena možnost perzistentního ukládání umístitelných objektů ve vybraných lokacích (nájemních domech a hostincích) bez DM asistence, nebylo by už potřeba žádných dalších úprav. Perzistence by navíc pojmula i deky, svíčky apod.
Připadá mi, že ta hmotnost je zase blbá, když to máš jen na to přitažení židle v hostinci apod. Ale tu perzistenci a objekty do domku beru všemi deseti. Taky by se rovnou mohl zprovoznit ten obchod s nábytkem v Karathe. Tak si hráč může naložit nábytek třeba na mulu (pokud to není nějaká vazba, co si ten stolek odtáhne klidně i do Ivory nebo Tartenu

) a dovybavit si podle svého. Taky se mi zastesklo po možnosti si trochu upravit zahrádku a něco tam nasázet, ale to už bych chtěla moc

Re: Přenosné židle
Posted: 22:45 30. Nov 2011
by Hafen
Ono lze nastavit i vic veci ktere by hrac mohl umistit jako persistentni. Oltar, stany, ruzne sloupy a sloupky, tabule na vzkazy a jine.
Da se to nastavit tak, aby to po polozeni slo zase sebrat, ay byl ten predmet znicitelny, a hlavne aby zustaval i po restartech, proste dokud ho nekdo neodstrani.
Hraci by pak takto mohli vybavovat domy, sestavovat tabory a jine.
Re: Přenosné židle
Posted: 22:52 30. Nov 2011
by Shaman88
A zatěžovat server... či třeba bugovat Dungy....
Re: Přenosné židle
Posted: 04:45 01. Dec 2011
by Hafen
Ja to vidim v praxi, funguje to bez potizi, server to nelaguje, a dungy to nebuguje taky.
Pred presunutim predmetu
Po

Re: Přenosné židle
Posted: 09:23 01. Dec 2011
by KaTo
Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni

) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?
Re: Přenosné židle
Posted: 09:36 01. Dec 2011
by kucik
Ošetřit to jde, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych to zkouknul a začlenil.
Re: Přenosné židle
Posted: 15:26 03. Dec 2011
by Hafen
KaTo wrote:Hafen wrote:...server to nelaguje, a dungy to nebuguje ..
Do serveru nevidím, ale do "bugování" dungů se optám - budou s tím drowíci (fakt nevím proč mě napadli zrovna oni

) moci zasekávat v tunelech NPC a za veselého RPení, jak staví "barikádu"?
Zneuzit jde vzdycky vse. Ja jsem se ale s timto pripadem pouziti fixture jeste nikdy teda nesetkal. Je pravda ze z toho hraci stavi barikady a podobne ale vetsinou je za tim dlouhodoejsi herni pozadi a barikada je pak vybudovana v urcite oblati (jako znicena brana naseho mesta) kde pak hlidkuji patroly drowu (a ano, hlidkuji stylem ze tudy prochazi, emotuji ne ze behaji v tunelech a kidli desitkz npc, zastavuji non drowy a kontroluji kam kdo kraci, a provazeji dulezite osoby od brany k sidlum).
Ale ano zneuzit to jde jako vse jine, ale podle tohoto meritka by se nemohlo delat nic

Re: Přenosné židle
Posted: 08:30 06. Dec 2011
by xpm335
Pak je taky otázka kolik by to stálo že jo

hádám žýe nábytek nebo ty sloupy by bylo aspoň 100 měsců

Re: Přenosné židle
Posted: 10:59 06. Dec 2011
by Nalkanar
Mě tak napadá - je možnost si nyní třeba nechat upravit byt na základě toho, že bych si odehrál nákup nábytku/klavíru/apod.?